reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam:-)
mam prosbe dotyczaca rezydentury:confused::confused:
chodzi o to ze nie jestesmy małżeństwem,ja narazie nie pracuje poniewaz wychowuje synka,narzeczony jest self-employed,czy mozemy postarac sie o rezydenta opierajac sie tylko na nim??dodam ze posiadam nin,home office.no i jakie dokumenty bysmy musieli przedstawić ze zyjemy razem,skoro nie mamy aktu małzeństwa:confused:prosze o pomoc:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Izka- dzieki za przepis:tak::tak::tak:
minisia -jesli chodzi o fotoshopa to ten program kosztuje okolo 6000 tys zł ale sa juz podróby za 2000zł-ktorych nie polecam wszystko zalezy jaki to jest photoshop

mozesz sobie kupic kurs fotoshopa albo poczytaj troszke na necie o tym programie bo tak najlepiej sie nauczysz a jak ktos ci powie w jaki sposób on korzysta to nie wiele ci pomoze.............

Ile :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
to ja dziekuje:no:
ja mam photoshopa z torrentow ale probny na 30dni no i jakies klucze tam sie wpisywalo sama nie wiem jak uruchomilam ale jest! tylko zaraz minie czas probny a ja nie wiem czy znow uda mi sie sciagnac za free i dojde do tego jak go uruchomic
ja mam 7.0CE i jakas CS3
 
hejka
ale zmiany co nie??:-pmnie chyba poprzenia wersja sie bardziej podobala:tak:
pinka dciagnelam sobie tego photoscape, fajny programik i duzo mozliwosci ma, najbardziej mi ramiki sie podobaja:-)
mam zamiar zrobic rodzicom i tesciom prezent jak Kondzio skonczy roczek, powybierac najfajniejsze jego zdjecia z pierwszego roczku, zrobic w ramkach, pozniej zrobic taki filmik- slajdy z podkladem muzycznym (Sade-Smooth Operator, przy tej piosence Kondzio przyszedl na swiat bo na sali operacyjnej bylo radio:-D i Enya- Only Time) Juz czesc zrobilam i fajnie to wyglada, tylko jak zrobie na pelny ekran to strasznie piksele widac na fotkach:baffled: M ma zadzwonic do wuja i sie dowiedziec jak zrobic by ich nie bylo;-) a efekt koncowy na pewno wam zaprezentuje:-)

ok lece bo kolejny odcinek Lost bede z M ogladac:-)

rety to nowe forum jest tak zakrecone ze polowy watkow nie moge odnalezc ... dawno tu nie zgladalam ale wiekszosc wie co i jak u mnie :)
jak zwykle przyplatal sie do mnie jakis wirus i trza odchorowac swoje....

padnorka spoznione ale szczere GRATULACJE :):):)

ada my na roczek Kacperka mielismy klopot z prezentem no bo co takiemu maluchowi kupic i postanowilam ze posbieram zdjecia z kazdego miesiaca powybieralam po jednym i zrobilam w ramce dla takiego malucha to chyba najlepszy prezent bo bedzie pozniej co wspominac ;)

izka widzialam placuszek :) ale mi smaka narobilas :) no i mam teraz ochote na male co nieco :) chyba poloze malego do spania bo juz na niego czas i zrobie male co nieco :)

a ja tam sobie rosne i odliczam dni bo zostalo ostatnie 30 a moze i mniej maly tak szaleje w brzuchu ze hey... w piatek mam USG zeby sprawdzili czy maly jest okrecony glowa w dol czy nie jesli nie to dostane termin na cesarke :( z tego co narazie czuje to nozki mam na zebrach wiec chyba jest wszytsko wporzadku...
 
hejo:tak:

ja dzis karpatke robie takie szybkie ciasto:-p:-p
minisia- kochana fakt te programy kupe kaski kosztuja:szok::szok::szok: ja sama na niego poluje ale na razie wole aparat zmienic:-D:-D to koszt okolo 1.200 pound:-pi ksiazki kupc trzeba:tak::tak:
Rudzia- ty wiesz co bedziesz miała synka czy coreczkę??????? ale to zlecialo co???

Gosia- dalas czadu nie ma co:-D:-D:-D:-D:-D
 
hejo:tak:

ja dzis karpatke robie takie szybkie ciasto:-p:-p
minisia- kochana fakt te programy kupe kaski kosztuja:szok::szok::szok: ja sama na niego poluje ale na razie wole aparat zmienic:-D:-D to koszt okolo 1.200 pound:-pi ksiazki kupc trzeba:tak::tak:
Rudzia- ty wiesz co bedziesz miała synka czy coreczkę??????? ale to zlecialo co???

Gosia- dalas czadu nie ma co:-D:-D:-D:-D:-D

tak w PL powiedzieli mi ze pod seruszkiem nosze chlopczyka :) bedzie Franek :) oj juz sie nie moge doczekac .... maly juz tak szaleje ze ja czasami nie wiem jak siedziec :) martwie sie ze przez te jego wygibasy bedzie tak jak z Kacprem ze jak przyjdzie do porodu to pupa bedzie na dole... ruchliwy to on jest trzeba mu to przyznac to samo mialam w Kacprem ... w czwartek bylam u poloznej i mowila ze maly juz jest w kanale a w sobote o 5.02 rano odeszly mi wody i maly juz byl odwrocony pupa :( tak wiec za wiele nie robie sobie nadzieji z tego usg teraz bo wiem ze jeszcze wszytsko moze sie zdazyc ;)
 
Rudzia to nie zly numer ci wykreil:sorry:ale teraz moze bedzie inaczej:tak:nie martw sie na zapas:tak:
Pinka ty to ciagle jakies placki pieczesz:-pkarpatki to juz wieki nie jadalam:-p a jak robisz ze szybko,moze bym ja zrobila tylko ze ja wole na mniejszej blaszcze i nigdy nie wiem ile czego ujac bo jak zrobie duza blache to musze rozdac bo sama nie zjem:baffled:G nie przepada za slodkim:sorry:

Ja juz po dentyscie,zab juz zaczyna mnie bolec:baffled:o 3.30 mam nastepnego,w szpitalu i w koncu moze zrobia tego zeba bo mam dosc juz latabnia,bolu itd:no:tyle miesiecy juz:no:

Iza mam nadzieje ze sie nie obrazisz jeli troche rozpowszechnie twoje cisto ajerkoniakowe:-p:sorry:
 
Ostatnia edycja:
gubic ja tez sie nie gubie:tak::tak::tak: bo wszystko jest czytelne:tak: tylko pierwsze wrażenie było dziwne ale teraz ok

Kwiateczek- prosty przepis chcesz????????? Karpatka z paczki:-D:-D:-D:-D:-D
rudzia- no wlasnie teraz moze byc inaczej:tak::tak: a wolisz rodzic naturalnie czy jednak cesarke
izka-twoj maly chodzi do przedszkola??? ile razy w tygodniu??? i na ile godzin??? siku robi w pieluche?? bo ja chce swoja od wrzesnia zapisac ale podobno dziecko musi sikac do nocnika juz zeby je wzieli to prawda??
 
gubic ja tez sie nie gubie:tak::tak::tak: bo wszystko jest czytelne:tak: tylko pierwsze wrażenie było dziwne ale teraz ok

Kwiateczek- prosty przepis chcesz????????? Karpatka z paczki:-D:-D:-D:-D:-D
rudzia- no wlasnie teraz moze byc inaczej:tak::tak: a wolisz rodzic naturalnie czy jednak cesarke
izka-twoj maly chodzi do przedszkola??? ile razy w tygodniu??? i na ile godzin??? siku robi w pieluche?? bo ja chce swoja od wrzesnia zapisac ale podobno dziecko musi sikac do nocnika juz zeby je wzieli to prawda??

szczerze to bardzo chcialabym naturalnie tym razem urodzic... po tej pierwszej cesarce jednak mi czegos brakuje do tych 9 miesiecy... tyle sie na to przygotowywalam a tu maly wypial sie na wszystkich :) moj T uwaza ze cesarka dla mnie bylaby lepsza czym bardzo mnie denerwuje bo nawet nie stara sie zrozumiec tego ze cesarka to nie takie hop siup... ja ostatnio ponad miesiac dochodzilam do siebie ie moglam nic zrobic przy malym a jesli juz cos robilam to ze lzami w oczach... nie chce juz tego przechodzic poza tym teraz juz bede miala dwojke maluchow w domu... moze mi sie uda jak nie to trudno sie mowi najwazniejsze jest zeby z Franiem bylo wsyztsko wporzadku jakos sie z tym pogodze...

rety to przeziebienie mnie wykonczy ... katar mnie nie opuszcza do tego zatkane zatoki heheh moze ktos chetny na wirusa??? :):):) oddam za darmo :):):):)

nie piszcie o wypiekach bo mam slinotok :):):) ja dzis nie nie zrobilam bo poozylam malego i sama odpadlam :):):) przynajmniej chwile odpoczelam moze jutro cos upichce ;)
 
reklama
Rudzia bedzie dobre,jak napisalas najwazniejsze zeby Franio przyszedl na swiat caly i zdrowy a czy cesarka czy naturalnie to w takim momencie nie wazne:tak:ja tez probowalam naturalnie i skonczylo sie prawie na cesarce,tyle sie umeczylam a i tak nie wiem jak to jest bo mialam znieczulenie:sorry:moze nastepnym razem:sorry:

Ide sie polozyc bo padm.dentysta w Bostonie mnie zameczyl,cale dziaslo mam pociete a co bedzie jutro:szok:juz puszcza znieczulenie.boje sie nocy.mialam lezec a tu ciagle cos robie:sorry:juz mnie boli jak cholera.Jutro ta rozmowa o prace i jak ja pojde,ze spochnieta geba:sorry:boshhhhh lece paaa
 
Do góry