reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Kwiateczek- buzki sa tez po prawiej stronie strony na której piszesz tak jak bylo wczesniej tylko troszke pomniejszone:tak::tak:
a czego bys sie nauczyla?????????????

Izka- no ja wiedzialam ze zmiany będa ale nie wiedzialam ze az takie :szok::szok::szok::szok:
teraz oczopląsu mozna dostac:-p hohoho
 
reklama
Nie wyswietlaja mi sie moje posty, "buzki" rowniez ;(((((

kochana buzki masz dopiero jak klikniesz na "zaawansowana edycje" a jak posty sie nie wyswietlaja???

No a co do nowej szaty BB to fakt w pierwszej chwili szok ale z kazda chwila zaczynam sie uczyc i po pierwszym wrazeniu "O MATKO GDZIE CO JEST" juz sie lapie

Pinka sliczne fotki ja mam kilka roznych programikow do obrobki i sie nimi bawie ale marzy mi sie photoshop
 
minisia- ale ty chyba tylko ramki wstawiasz z tego co widze:tak::tak: prawda???? bo zadnych innych efektów nie widze.... chyba ze sie nie chwaliłas:-p
 
kochana buzki masz dopiero jak klikniesz na "zaawansowana edycje" a jak posty sie nie wyswietlaja???

No a co do nowej szaty BB to fakt w pierwszej chwili szok ale z kazda chwila zaczynam sie uczyc i po pierwszym wrazeniu "O MATKO GDZIE CO JEST" juz sie lapie

Pinka sliczne fotki ja mam kilka roznych programikow do obrobki i sie nimi bawie ale marzy mi sie photoshop

minisia chodzilo mi o moje stare posty, wszystko przepadlo a moja skleroza nie pozwala mi przypomniec na jakich watkach sie udzielalam oprocz "mamy z uk" i "mamy z londynu" ;(((((((((((( za naprowadzenie co do "buzkow" dziekuje, buziol wielki :***
 
ja tez mam buzki tylko w zaawansowanej edycji a tak ich nie ma:no:
Pinka nauczylabym sie takich zdjec robic tylko ze ja malo cierpliwa jestem:sorry:ale te twpje zdjecia czarno biale i po srodku kolor to super.takie wlasnie chcialam:tak:
 
Kwiateczek- no to fakt cierpliwosci trzeba i to duzo ja tez jej nie mam bo naprawde niektóre zdjecia to 2 dni robilam zanim doszlam do efektu koncowego :tak::tak: ale jak juz sie uda to to jest super:tak:
 
hejka
ale zmiany co nie??:-pmnie chyba poprzenia wersja sie bardziej podobala:tak:
pinka dciagnelam sobie tego photoscape, fajny programik i duzo mozliwosci ma, najbardziej mi ramiki sie podobaja:-)
mam zamiar zrobic rodzicom i tesciom prezent jak Kondzio skonczy roczek, powybierac najfajniejsze jego zdjecia z pierwszego roczku, zrobic w ramkach, pozniej zrobic taki filmik- slajdy z podkladem muzycznym (Sade-Smooth Operator, przy tej piosence Kondzio przyszedl na swiat bo na sali operacyjnej bylo radio:-D i Enya- Only Time) Juz czesc zrobilam i fajnie to wyglada, tylko jak zrobie na pelny ekran to strasznie piksele widac na fotkach:baffled: M ma zadzwonic do wuja i sie dowiedziec jak zrobic by ich nie bylo;-) a efekt koncowy na pewno wam zaprezentuje:-)

ok lece bo kolejny odcinek Lost bede z M ogladac:-)
 
reklama
ada- no to prezent rzeczywiscie bedzie super czekamy na efekt koncowy:tak::tak::tak:
Izka -co to za ciasto??????? podaj przepis:-):-):-):-):-) bo wyglada apetycznie:tak::tak:
 
Do góry