reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
jejku a co tu tak pusto??????:confused::confused: nikt sie tu jeszcze dzis nie odzywal:dry:
M dzisiaj nie bylo w domku caly dzien, jutro tez nie bedzie, chodzi o prace ale wiecej nie powiem by nie zapeszyc:-pja sie tylko modle bo juz kasy brak:-:)-(
dzisiaj u nas calkiem cieplo bylo ,wiec spacerek zaliczony:-)

mlode i te starsze mamusie odezwijcie sie w koncu:-)
paulkalondon jak przebiegl porod??
 
czesc dziewczyny, mam pytanie...moze ktoras mi pomoze, moze Pandorka bo ona to we wszystkim obcykana:-)a mianowicie przedstawie wam moja sytuacje:
od 3 tygodni nie dziala mi kaloryfer w living roomie i kuchni a od 2 w jednym z pokoi, czyli tylkow jednym dziala....a moj landlord to naprawia i cos mu nie wychodzi gdyz nawet jeszcze praktycznie nie zaczal....jestem cala w nerwach bo mam male dziecko i co prawda kupilam kaloryfer i na zimno nie nazekam ale mimo wszystko nie zostawie tak tego zeby sobie nie myslal ze glupia ze mnie polka i przeczeka az zima minie i nie trzeba bedzie grzac!zglosilam to dzsiaj do city council i maja mi cos tam pomoc do konca tyg.sie skontaktuja ze mna i razem pomyslimy co dalej.ja to chce odszkodowanie od niego bo wiem ze sie nalezy ale ile to nie wiem...doradzcie cos prosze:-)
 
madziaaa... kochana ja na szczęście nie byłam w takiej sytuacji, ale na wszelki wypadek zerknęłabym na umowę najmu mieszkania i poszukała co jest napisane o naprawach itp. postraszyłabym landlorda, że nie zapłacę mu za czynsz lub zapłacę tylko część za następny miesiąc. Dobrym rozwiązaniem- w sumie chyba najlepszym na moje oko jest wizyta w Citizen Advice Bureau i przedstawienie im całej sytuacji. Zapytaj ich też, czy jeśli naprawisz te kaloryfery na własny koszt, to czy masz prawo do odliczenia sobie tego od kosztów wynajmu itp. Nie rób sama tego na własną rękę bez pomocy prawnej, żebyś sama się w kłopoty nie wpakowała. Ściskam mocno i życzę powodzonka.

Dziewczyny przypomnijcie mi proszę dobre preparaty na grzyba. Plissss....
 
Ostatnia edycja:
Pandorko probowalam sie skontaktowac z nimi wczoraj ale caly czas nie mogli juz mojego telefonu odebrac bo wszyscy sa zajeci i mam zadzwonic pozniej:wściekła/y:tylko z tego wszystkiego jeszcze stracilam bo skasowali za te polaczenia £7:wściekła/y:ale council mam nadzieje ze pomoze jakos to rozwiazac ale nie wiem kiedy zadzwonia do mnie...maja niby do konca tyg.wiec czekam...nie wiem tylko czy oni sie za niego wezma zeby to naprawil czy tez w sprawie odszkodowania od niego mi pomoga...
no nic...zobaczymy....
 
Pandorko probowalam sie skontaktowac z nimi wczoraj ale caly czas nie mogli juz mojego telefonu odebrac bo wszyscy sa zajeci i mam zadzwonic pozniej:wściekła/y:tylko z tego wszystkiego jeszcze stracilam bo skasowali za te polaczenia £7:wściekła/y:ale council mam nadzieje ze pomoze jakos to rozwiazac ale nie wiem kiedy zadzwonia do mnie...maja niby do konca tyg.wiec czekam...nie wiem tylko czy oni sie za niego wezma zeby to naprawil czy tez w sprawie odszkodowania od niego mi pomoga...
no nic...zobaczymy....

madziaaa... w żadnym wypadku nie czekaj na reakcję councilu! ty masz małę dziecko i tym trzeba się zając natychmiastowo.. jutro rano zrób wyprawę do CAB i poproś o poradę. TUTAJ znajdziesz swoje lokalne biuro.
 
Madziaaaa- a jakby odszkodowanie, to chyba droga sadowa co ??? jutro napewno idz do CAB, przeczytaj umowe z wlascicielem....ja ci powiem jedno jak gdzies nawala system grzewczy to zawsze sa problemy, albo wlasciciel sciemnia, albo agencja i tak w kolko.
 
reklama
Witam Mamusie!

Nie odzywam sie ,bo jestem jakas przygnebiona i wogole pokloilam sie na tow szytsko z moim D i to ostro chyba dawno takiej klotni nie mielismy:dry::-(
dlatego mam wlasnie podly nastroj.

Madziaaa hm mysle ,ze tak jak radza dziewczyny idz do CAB.

Pandorka ja nie wiem co moze pomoc grzybowi ,ale kiedys slyszalam ,ze wybielacz jednak nie wiem na ile jest skuteczny:sorry2:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Do góry