reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam-chyba tu jest miejsce dla mnie :) Mieszkam od urodzenia w Anglii.W Polsce bylam tylko na wakacje ale rodzice pilnowali abysmy rozmawiali w domu po polsku.Mam 5 corek(4 z malzenstwa) i teraz spodziewam sie synka(najmlodsza corka i nienarodzony synek) to z tego nowego zwiazku.Nie za bardzo nam sie uklada ale to juz zostawie na inny raz.
 
reklama
Witam-chyba tu jest miejsce dla mnie :) Mieszkam od urodzenia w Anglii.W Polsce bylam tylko na wakacje ale rodzice pilnowali abysmy rozmawiali w domu po polsku.Mam 5 corek(4 z malzenstwa) i teraz spodziewam sie synka(najmlodsza corka i nienarodzony synek) to z tego nowego zwiazku.Nie za bardzo nam sie uklada ale to juz zostawie na inny raz.

witaj:tak::tak::tak: i wspolczuje całej sytuacji trzymam kciuki by wszystko sie poukladało;-)

Gosia- grzyb nadal jest czyszczenie pomaga doslownie na tydzien:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wlasciciel juz wie czekam na " specjalistów" za tak powiem ktorych ciagle nie widac kasy nie dostał nawet sie nie upomniał- ciekawe jak dlugo???? ale po 23 idziemy ogladac 2 mieszkania tzn moj idzie bo ja w polsce bede i zobaczymy ......
 
Hej dziewczyny czy moge do Was dolaczyc ?:happy2:do raz drugi jak dobrze pamietam .
Napisalam do Was kilka postow i zlapala mnie straszna choroba polecialam do pl na leczenie potem wiadomosc o ciazy i tak jakos nie zagladalam tutaj .
Mieszkam od kilku lat w uk ,mam synka 4 letniego no i drugiego w drodze:happy2:
 
Hej...
Ja zagladam przelotem tylko, choroba mnie dopadla-znowu, a mam tyle rzeczy do zalatwienia, ze szkoda gadac... Ale dobre nowiny mam... Za dwa tygodnie zaczynam prace!!! Moj mi zalatwil u siebie... Co prawda mialam pracowac w biurze tam, ale ze wzgledow, ze musimy sie z moim wymieniac, wiec bede pracowac dwa tyg rano i dwa po poludniu, nie moglam... Szkoda, bo lepiej siedziec w biurze, nic zapieprzac na warehousie, ale zawsze to kasa i wyciagnie mnie z domu...
Rzeczywiscie bardzo tutaj cichutko... Ja rowniez witam nowe mamy, piszcie czesto...
 
hejka, ale tutaj pusciutko!:szok:
Witam nowe mamusie:-)
joklis zdrówka dla Ciebie życzę, no i gratuluję pracy:-p
u nas tez poniekad dobre wiesci, M na 99% idzie do pracy, w srode ma miec induction day, dzisiaj dzwonil i sie pytal w koncu jak z ta praca i powiedzieli tylko ze ma przyjsc i tyle, w poniedzialek bedzie jeszcze raz dzwonil i sie dowie czegos dokladniej:tak:
 
dziewczyny URODZILAM,
pamietacie jak sie balam ze takie duze dziecko, synek wazyl 3680 i mial 55 cm, caly porod ciezka praca, ale juz najwazniejsze ze to juz za mna i mam pieknego synka,
tak chcialam sie pochwalic :D

Gratuluje synusia, moja malutka wazyla 3450 i porod mialam bardzo ciezki i dlugo tez po tym traume ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo tak jak u ciebie:), buziolki dla synusia.

WITAM CIEPLUTKO WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry