reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

ada- to ty tak jak ja zasnac nie moge:-p:-p:-p i siedze przy kompie,moj troszke wypił bo kazdy z nim chciał kielicha i lekko sie wstawił ale do oczepin wytrzezwiał ahahah
 
reklama
pinka ja jeszcze czekam na M bo jakis film w TV oglada i moze wtedy pojde spac:tak:jakos tak nie lubie sama sie klasc, nawet jak pracowal i wracal o 24 to ja czekalam, raz wyjechal na kilka dni to normalnie mi tak bylo teskno ze szok, co chwila dzwonilam do niego zeby tylko pogadac:sorry2:
ja na weselu sie troche wyszalam, M zreszta tez, za to na poprawinach pierwsze trzy godziny byly ok, pozniej zmeczenie wzielo gore, nawet tanczyc sily nie mialam:baffled: ale i tak bylo fajnie, kurcze jak ja bym chciala jeszcze raz ten dzien:-)najpiekniejszy w zyciu obok urodzin mojego Kondzia:tak::tak:
 
no to prawda to sa chyba najpiekniejsze dni dla kazdej z nas:tak::tak::tak::tak: ja tez bym chciała ale na tym po przestane bo to juz nie realne choc ostatnio jak gadalam z moim to powiedziałam mu ze załuje iz nie wzielismy najpier cywilnego a potem koscielnego zawsze to 2 imprezy ahahahahh

ja nawet nie zasne jak moj obok lezy bo ciagle go zaczepiam zeby pogadac bo ja to straszna gaduła jestem a on mnie wygania bo jutro po towar jedzie i o 5:00 wstaje wiec chce sie wyspac a na dodatek go zarazilam grypskiem :-p:-p:-p:-p
 
a ja jak juz wspniałam kiedys wczesniej chce sie zajac fotografowaniem aparta juz dostałam ale jeszcze nic szczegolnego nie zrobilam bo pogoda byla do bani potem mała chora a teraz ja:tak::tak::tak::tak:

ale na swoich fociach cwicze obróki i to 2 moje prace jeszcze marne ale juz cos
 

Załączniki

  • Picture Frames - 2010.01.13 15.33.40 - (SL374409).jpg
    Picture Frames - 2010.01.13 15.33.40 - (SL374409).jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 27
  • slub.jpg
    slub.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 26
hehe ja tez czesto tak mam ze lezymy a ja co chwila cos gadam, ze to, ze tamto, a on ma mnie dosyc bo spac chce:-D:-D
zdrowka dla was oboje;-)

ok ide sie polzoyc moze jednak usne:cool2:

focie piekne, jak udalo Ci sie tak je obrobic? ja chcialam kilka fotek w tym stylu zrobic ale nie wiem jak:-(
 
to jak chcesz moge to dla ciebie zrobic podam ci e-maila na pw i wyslij mi fotki ktore chcesz obrobic:tak::tak::tak: dla mnie to bedzie przyjemnosc a zarazem trening:tak::tak:
 
Witam
Widze ze mily temat na tapecie:-|)ciekawe czy do was dolacze,kiedys:sorry:
Maggusia te sukienki sa sliczne,kazda mi si pododba:tak:ty masz czym oddychac wiec kazda bedzie lezala idealnie:tak:Piekne sa:-)
Ada na weselu to chyba wiekszosc mlodych sie oszczedza a na poprawinach troche wyluzowuje:sorry:
 
Hejka dziewczynki... :)
dzien taki byle jaki.... :sorry2:
Jade dzis do przychodni i zobaczyc ile maly ma juz kologramow..... jestem ciekawa????

A tu widze pogaduszki czysto slubne znowu... tak tak kochane marzenia, teraz to na jakas powazna rocznice slubu mozna zrobic imprezke i jakies odnowienie przysiegi - hi hi hi

Odezwe sie pozniej . Milego dzionka.;-):-)
 
Maggusia - ja jestem na etapie poszukiwac zaproszen i szlag mnie trafia bo powiem ci szczerze ze coraz mi mniej zalezy zeby byly one jakies "wyjatkowe" ....juz mnie meczy to. Stwierdzilam ze takie "z wyzszej polki" beda dla najblizszych hehehehe bo u mnie sie zachowuje takie zaproszenia na pamietke a dla reszty jakies zwykle bo i tak wyladuja w koszu. Ale powiem ci ze do konca lutego chcielismy powysylac zaproszenia, ale ja sama ze wszytskim nie daje rady, a mojemu cos nie podrodze z tym calym zamieszaniem weselno-slubnym. Moze to takie nie meskie zajecie ??? A jak jest u ciebie ? Jak zaangazowany jest twoj Przyszly maz ?
Jesli chodzi o sukienke -te sa za bardzo puwiaste jak dla mnie, tamta co wtedy nam pokazywalas byla znaaacznie ladniejsza. Ale nie sugeruj sie naszymi opiniami. Niech maz doradzi :) Pokaz mu 20 roznych sukien i niech powie ktore mu sie podobaja, dlaczego itd. Moj tam wie jaka mam suknie, jaka chcialam miec..no ale mnie w niej nie widzial ;-)
 
reklama
Kwiateczek ja sie zgodze, ciekawe czy do tych pogaduszek i planow ja tez dolacze...
Ja sie witam, teraz juz chyba bede na biezaco, bo jak na razie problemow z ogrzewaniem nie ma i w domku jest milusio i cieplo...
Maggusia mi sie suknie bardzo podobaja... Wszystkie... Jak pojedziesz do polski to moze znajdziesz cos dla siebie... A tutaj po salonach sie rozgladalas? No i na internecie... Ja kiedys patrzylam i ladne, nawet nie byly takie drogie, ale tydzien bys mogla spedzic tylko sie rozgladajac...
 
Do góry