reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

joklis- co pech to pech, oby wam zrobil...ale co ma do tego landlord ??? Jak on koze robic urzadzenia gazowe- to musi robic ktos z tej profesji...hmm


Maggusia - fakt ciezko jest wybrac cos co by wpadlo w oko, ciezko znalezc ta jedyna. Moze i dobrze jakbys pojechala i popatrzyla. Moja suknia juz wisi i czeka na swoj dzien. :-)
Wiesz ostatnio kolezanka mi powiedziala cos fajnego....NIE OSZCZEDZAJ NA SOBIE W TEN DZIEN, MIEJ SUKNIE JAKA CHCESZ, MIEJ BUTY JAKIE CHCESZ, DODATAKI...NIE OSZCZEDZAJ NA SOBIE.JAK JEST COS DROZDZE TO ZAOSZCZEDZ NA GOSCIACH....... i tak powinno byc,ma racje.
 
reklama
No dziewczyny w koncu zrobione!!! Mam nadzieje, ze tak juz zostanie... Gosia landlord jest z fachu hydraulikiem, byli z kolega, ktory sie tym zajmuje (boilerami) a swego czasu tez przyslal kolege elektryka... Tak, ze zaplecze maja... Miejmy nadzieje, ze tak juz zostanie, bo mam dosyc uzerania sie z tym wszystkim...
 
Gosia- z jednej strony masz racje ale ja zdecydowanie wole taka wersje( nie ważne za ile suknia orkiestra sala itp..... wazne zeby po slubie zyc zgodnie i do konca razem:tak::tak:dla mnie wazniejsze było odczucie emocjonalne przezycie tego najlepiej jak potrafie a nie to czy wszyscy patrza sie na mnie jaka kiecke mam,choc wiadomo ze kazda chce wygladac pieknie:tak::tak::tak:

bo niestety ostatnio dosc czesto jest własnie tak ze bardziej robi sie wesela na pokaz zeby goscie zobaczyli na co młodych stac a potem okazuje sie ze wesele udane wszystko z najlepsze półki a małzenstwo sie rozpadlo:sorry:
 
Pinka zgadzam sie z Toba:tak:lepeij zeby sie nam wszystkim dobrze zylo:tak:
Maggusia ja bym tyle nie dala.za taka kse to bys w Paryzu spokojnie kupila:szok:albo jakis projektant by ci zrobil:sorry:ja tez bym chciala wygladac ladnie na swoim slubie to zrozumiale ale mysle ze za mniejsze pieniadze tez mozna:tak:a kaska ci zostanie na jakas wycieczke:tak:

Alex co do lekarzy w Londynie to ja tez nie pomoge:no:ale mysle ze najlpeij do Polski lec tam ci powiedza co i jak,zrobia usg bioderek itd...czwiczenia...moja bratanica byla przesunieta i przy tym musisz miec szybka rehabilitacje:baffled;dziecko sie owija tak jak ona miala piluche poskladana,przewiazana przez biodra.radze szybko leciec bo tu zanim znajda to bedzie za dlugo co pozniej wplynie na zrosniecie sie....
 
dziewczyny URODZILAM,
pamietacie jak sie balam ze takie duze dziecko, synek wazyl 3680 i mial 55 cm, caly porod ciezka praca, ale juz najwazniejsze ze to juz za mna i mam pieknego synka,
tak chcialam sie pochwalic :D
 
czesc dziewczyny
mam pytanie czy ktoras ma opinie o tych szpitalach na poludnie od Londynu?????????????
Redhill East Surrey Hospital
czy
Haywards Heath Royal Hospital Princess
 
Dzieki Kwiateczek, wlasnie chyba tak zrobie, bo na angielskich konowalow nie ma co liczyc. Juz mam dosc wiecznego DON'T WORRY, bo przez to bedac w ciazy prawie zatrucia dostalam od infekcji nerek, ktora wykryl nie GP ale moja kolezanka (bynajmniej nie lekarka).... i dopiero sie doktor zreflektowala, istna debilka powiadam Wam. A jak bylam teraz z malym, bo zaniepokoily mnie te nozki i nie wiedzialam czy to bioderka czy kolanka (mam prawo nie wiedziec, jestem pedagogiem resocjalizacyjnym a nie lekarzem) to zawolala kolege z gabinetu obok, bo nie umiala zbadac bioder. Kumacie wogole taki motyw? A kolega powiedzial, ze to nic (chociaz golym okiem widac, ze cos tam nie gra) na co ja uparcie, ze chce go zbadac porzadnie na USG. No to dal laskawie skierowanie , ale jak sie dopiero zorientowalam w domu, tylko na jedno biodro... Musze mu szybko wyrobic paszport i pedem do Polski, bo tu sczeznac mozna zanim Cie ktos raczy obejrzec.
Sorry babki, ze tak smuce, ale mam do nich strasznie duzo zalu i zlosci po okropnym porodzie, ktory byl najgorszym przezyciem mojego zycia. Przez beztroske, nieuwage i moze niedouczenie poloznych 48 godzin zwijalam sie z bolu, tak, ze myslalam, ze wykorkuje. Ciaza byla przenoszona o 2 tygodnie, wiec probowali wywolac porod. Dla tych co nie wiedza, odbywa to sie tak, ze aplikuja zel albo globulki do szyjki macicy. No i mnie zaaplikowaly dwie serie, ktore nic nie wywolalay oprocz potwornego bolu, az zaczely mi dawac strasznie silne srodki przeciwbolowe, po ktorych natychmiast przestawalam czuc ruchy dziecka i sama mialam niezly odlot. W koncu moj maz strasznie sie wkurzyl, nie pozwolil nikomu mnie dotykac i zazadal lekarza, ktory pojawil sie na nastepny dzien, bo busy... Poprosilam o cesarke, bo bardzo balam sie o malucha, przyslano inna midwife, zeby mnie zbadala i okazalo sie, ze te KROWY (ktore jak uslyszaly, ze chce cesarke, zaczely od razu glupio komentowac, ze tak najwygodniej i tego typu bzdety...) niepotrzebnie wsadzaly mi te ampulki, bo szyjka byla bardzo daleko i one wcale do niej nawet nie dotarly.... W koncu zabrali mnie na cesarke (tam zaloga bardzo sympatyczna, zarty caly czas i super atmosfera) i w pol godziny syneczek byl z nami, tylko urodzil sie z sinymi nozkami i raczkami. Sinica cale szczescie znikla po ok 3 tygodniach. Oprocz tego jest super zdrowiutki, ma teraz 4 i pol miesiaca,wazy 9.5 kilo, mierzy 72 cm i nosi ubranka na roczek ;-) Martwia mnie tylko te bioderka, bo dopiero to zauwazylam, wiec zdecydowalam zabrac go do Polski i tam kompleksowo przebadac na wszystko i tyle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulka Gratulacje!! Moj byl bardzo duzy jak sie urodzil 4,480 i 59 cm. Od nowosci wygladal jakby mial 2-3 miesiace. Teraz ma 4 i pol a ludzie mysla, ze jest opoznionym roczniakiem, bo nie chodzi i dopiero zaczyna siadac ;-)

 
Ostatnia edycja:
Do góry