reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kwiateczek- jak piszesz ze katar ma podloze alergiczne to od razu mam marzec, kwiecien,maj w oczach ....bo Nastka co roku ma 7-8 tygodni katar lejacy sie do pasa... wtedy jestem wykonczona bo z nocek nici...alekarz mowi ze to cos sie pyli i tyle. Z kolei nieleczona alergia powoduje astme...i normalnie cholery dostaje jak tylko o tym mysle.
 
reklama
lucy- nie ma za co najwarzniesze ze perełka moze swobodnie oddychac:tak::tak::tak::tak:
Gosia- no moj maz jest alergikiem i tez przez te miesiace po prostu placze i z nosa leci na okragło jak mała bedzie starsza to musisz jej zrobic badania nie pamietam ile lat mial moj jak pierwszy raz miał robione ale sie zapytam
 
Pinka te testy robia nie wczesniej jak dziecko skonczy 3 lata:baffled:a najlepiej to jeszcze pozniej.
Gosia ja nie wiem,tak mysle ale jemu teraz tez sie leje woda z nosa:baffled:a zima nic nie pyli:no:ja bede chciala sprobowac testy z krwi bo ponoc takie sa:tak:zobaczymy
 
badania alergiczne na pokarmówke moja juz miala robione w jak miała rok czasu z krwi
teraz sa rozne sposoby a testy skorne robi sie od 5 roku
 
Hej!!!! :-) Jak dobrze, ze Was tu znalazlam. Tez jestem mama w UK (sierpniowa 2009). Czy znacie moze dobrego ortopede dzieciecego w okolicach Londynu? Z mojego GP bardzo slaby jest pozytek, nigdy nie widzi w niczym problemu. A moj Mysik (4,5 mca) bardzo dziwnie uklada nozki : prawa wciaz wyprostowana a lewa zgieta, jakby podkurczona. No i nie wiem czy to zwichniete bioderko, uraz kolanka czy asymetria (a moze nic, mam nadzieje). Od GP (ktora zreszta, o zgrozo, niezbyt wyraznie mowi po angielsku i bardzo ciezko ja zrozumiec) wydusilam skierowanie na USG JEDNEGO:confused: bioderka. Idziemy tam w poniedzialaek, ale i tak chcialabym go zabrac do sprawdzonego lekarza dzieciecego. Jezeli znacie jakiegos, prosze o kontakt .
 
Witam Mamusie!

Troche mnie tu nie bylo,bo mam jakas ostatnio handre :sorry2:
potrzebuje wogole jechac chyba do PL do dentysty,kosmetyczki i poogladac suknie slubne ,bo watpie ,ze tamta mi duzo przecenia choc co ogladam w necie z kolekcji nic mi sie nie podoba :zawstydzona/y: pewnie dlatego ,ze tamta jest fantastyczna i nieziemska!
i sama nie wiem czy jechac ,bo bilet powrotny mialabym dopierow dniu moich urodzin lub przed walentynkami...
Moj D nie chce zebym jechala mowi ,zebysmy pojechali wkwietniu razem ,alew kwietniu to chyba drugi raz tez moge pojechac hehehe ...sama nie wiem co robic...
Orkiestre mam -znalazla mama wiec bardzo sie ciesze ,ale cenia sie orkiestry ladnie 3 i pol tysiaca chca:sorry2: no coz teraz podobno trzy tysiace to najmniej biora...

Dziewczyny czy przyszly wam listy na szczepienie dziecka na swinska grype?
mi przyszlo i mojej kumpelce juz tez i ja nie szczepie!
tyle sie o tym naoogladalam...
i co teraz daja za darmo ,bo wykupili i nie maja co z tym zrobic:confused:

Alex.nikita ja nie jestem z Londynu ,a z takimi sprawami to chyba najlepiej do PL jechac:-)

ZDROWKA ZYCZE WSZYSTKIM CHOROWITKOM!;-)

Pozdrawiam i sle ciumaski.
p.s. ide poczytac co tam u was tyle naskrobalyscie:szok::-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja zagladam dzis na chwile, bo ostatnimi czasy nie siedze na komputerze, bo dalej w domu zimno... Wyobrazcie sobie, ze wstawili nowy boiler w sobote i ... nie dzialal... Boiler byl zepsuty-nowiusienki... Wczoraj naprawili, wlaczyli ogrzewanie, dwie godziny pozniej jak weszlam sprawdzic czy z mala ok, bo spala, w calym pokoju gazem smierdzialo... Gdzies gaz ucieka... Przyjechali z British gas w ciagu pol godziny, gaz odcieli i teraz musze znowu czekac do wieczora az landlord przyjedzie i to naprawia... Wiec dzis to nawet kominka wlaczyc nie moge, ani obiadu zrobic bo gazu nie mam w ogole... A jeszcze do tego sniegu tyle dosypalo... Jestem tak wscioekla, ze szkoda gadac, przeciez caly dom mogl w powietrze wyleciec, nie wspominajac o fakcie zatrucia dwutlenkiem wegla... Landlord juz dzis byl, testowal to, ale nie mial odpowiednich narzedzi i musze czekac do wieczora... Szkoda gadac, nic tylko coraz gorzej...
 
reklama
Joklis- wspolczuje kochana bo w takich sytuacja to czlowieka szlag trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ciekawe czy swoich traktuja tak samo????
maggusia- no 800 pound za sukienke bym nie dała:no::no::no: to tylko jeden dzie a sama z doswiadczenia wiem ze potem nawet za 500 zł ciezko ci ja bedzie sprzedac:tak::tak:


bo nasz jeszcze siedo nas nie odezwał choc termin platnosci minoł 12 dni temu:szok::szok::szok:
 
Do góry