reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witamy sie po powrocie i najlepsze noworoczne zyczonka skladamy :))) przede wszystkim duuuuzo zdrowka :)
nie wiem kiedy Was nadrobie czytac :)
pozdrawiamy :)
 
reklama
help! mała ma katar a w domu prócz maści majerankowej niec nie mam , jak moge jej pomóc, kicha czasem az charczy kładłam ją na brzuszku ale z noska nic jej nie chce wyleciec, suwaczka jescze nie zmieniłam mała ma miesiąc i tydzien:sorry2:
 
lucy- kup sól fizjologiczna ktora oczyszcza nosek i jak bedziesz mała kmpała to zrob tak aby w łazience było pełno pary zakrop noasek i wsadz do wanny gwiazde mojej takie inhalacje pomagały :tak::tak::tak:
 
Lucy Tu nie wiem czy dostaniesz ale w polsce wiem ze jest jakas frida:sorry:nie wiem w sumie jak to wyglada ale wiem ze jest dobra,jakos wyciaga katar mocniej niz gruszka.ja wyciagalam malemu patyczkeim do uszu:tak:jak odmieklo to wtedy.jesli bedzie ze duzy to poprostu zdejmij troche watki.jesli jest za gleboko to poprostu musisz nawilzyc.jest jeszcze woda morska.w bootsie tez jest sea water:tak:tylko ze jest mocny spryskiwacz i ja bralam na patyczek i smarowalam w srodku:tak:
cos takiego,znalazlam
http://www.nokaut.pl/szukaj/frida-aspirator-nosa.html
i
http://www.domzdrowia.pl/42783,aspirator-do-nosa-frida-1-szt-.html
i
 
Ostatnia edycja:
dzieki kochane właśnie dzwoniłam do męża i zwolnił sie z pracy i byl mi kupic nasosal dzieki PINKA za nazwe:tak:
i kupil fride a dokładniej baby nose clear super sprawa wyciągnełam cała wydzieline z noska małej i w koncu zasnęła i oddycha sobie swobodnie .
 
reklama
Lucy to dobrze,grunt ze pomoglo:tak:a ile ta frida kosztowala??moj Kondzio chyba za duzy juz na to:sorry:tez mial katar dlugo,sucho w nosku ale teraz tak mysle ze to chyba podloze alergiczne mialo:dry::dry:przez ciagle majsterkowanie przy jego nosie to teraz nie mam szans:sorry:nawet na snie:no:
 
Do góry