reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny


kwiateczek slicznie ci w tej fryzurce
:tak:a na zamkniety to ja nie mam dostepu:sorry:
A to my tu mamy zamkniety:eek:

Kwiateczek no fryzurka sie mi podoba, a i przypomnialo mi sie, ze pisalas o tym farbowaniu... A i juz sie przyzwyczailas... Ja mialam to samo, jak po 5ciu latach bycia blond przefarbowalam je na ciemno... Nie moglam sie przyzwyczaic i chcialam rozjasniac z powrotem, a na moment terazniejszy zostaje juz przy ciemnych...
Oki, choinke ubralam wczoraj, pozniej wkleje fotki, bo pojedziemy teraz do lekarza... Nie chce mi sie, bo chora znowu jestem, ale musze jechac po tabletki... Juz wczoraJ mialam wziac pierwsza, ale mnie nie mogli wczoraj przyjac... Na razie laski

Ja kolor to juz mialam ale nigdy grzywki:no::no::nodlatego mi tak dziwnie:sorry:

Lucy ogromne gratulacje.Buziaczki dla Sandruni:-)czekamy na foty ale odpocznij sobie najpierw:tak:widze ze ciezko mialas ale taki juz nas los.ja mialam podobnie a juz bym chciala bnastepne.to na swirezo tylko tak wyglada:sorry:
Madziaa witaj.co do imienia to chyba nie ochrzcza Ci w Polsce dziecka chyba ze masz fajnego ksiedza:sorry:

ja dzis zalatana bylam,zrobilam chociaz bigoss.na swieta z glowy jedno:tak:;-)
lece bo pdam:sorry:
Pinka wracaj szybko do nas;-)
 
reklama
dziendoberek wszytskim :)

Madzia jesli chodzi o chrzest to moim zdaniem powinniscie to zrobic tutaj... wiem ze tu nie bedzie problemu... co do imienia to z tego co wiem jesli chodzi o chcrzest polski to tez nie powinno byc klopotow... z tego co sie orientuje to na chrzcie nie jest potrzebne imie switego... jak np na bierzmowaniu ;) jesli poszliscie na taki kompromis to zeby uniknac w PL wszelkich nieprzyjemnosci to polecam chrzest tutaj :)

co do lokatorow to powiem szczerze ze mnie jak to sie mowi bokiem wyszly .... z ta pomoca naszym tutaj to jest roznie ... na koniec nawet dziekuje sie nie uslyszy a tylko pretensje i wyrzuty :wściekła/y:


u nas dzis slicznie wiec trzeba wykorzystac :):):)

milutkiego dzionka wszytskim zycze :):))
 
madziaaa - ja ci powiem z mojego wlasnego doswiadczenia (nie jestesmy malzenstwem) ze w PL mielismy problemy zeby ochrzcic dziecko a oboje jestesmy katolikami. Jeden ksiadz w moim miescie sie zgodzil ktory bez problemu i nie wymyslal jak inni ze brak slubu itd, a inni chcieli za to kase...ale ja stwierdzilam ze predzej beda sobie dupe calowac niz im dam w lape. Niech sie mama dowie w twojej parafii czy ci ochrzcza dziecko jak ksiadz bedzie merdal nosem to poprostu bez lapowki ochrzcijcie dziecko tutaj.Po co sie zamartwiac na zapas.ada- cieszymy sie wasza domowa "wolnoscia"A my w koncu mamy fotografa na nasz slub....uffffNo lece.
 
Madziaaa witaj w naszym gronie.
Tez mysle jak dziewczyny, po co sie nadarmo domawiac i stresowac bo oni zamiast sie cieszyc ze dziecko bedzie katolikem to robia pod gorke. Ochrzcij tutaj i bedzie po sprawie.

Pinka- udanej przeprowadzki!!
 
hej
Kondzio wlasnie gada w lozeczku zaraz usnie chyba:sorry: bylismy dzis na ogolnym bilansie, wazy 9220 i w koncu go zmierzyli- 77,5 cm:-) wszystko poza tym w porzadku, dostal szczoteczke do zebow i ksiazeczki:tak:
madziaaa witaj:-) a nie chcecie ochrzcic tutaj dziecka skoro jest prosciej?
dzisiaj powiadomilismy naszych "gosci" ze jezeli siedza juz tu prawie miesiac to musza zaplacic swoja czesc rentu, sprzeciwu nie bylo zadnego wrecz przeciwnie, nawet szwagier powiedzal ze dziekuje nam za wszystko co dla niego zrobilismy:tak:poza tym obilo mi sie o uszy ze chca szybko znalezc chate, przynajmniej do 17 bo wtedy przyjezdza dziewczyna szwagra na swieta:-pwiec jest dobrze juz nikt na nikogo sie nie obraza i ja sie ciesze bo nie lubie takich chorych sytuacj gdzie mieszkamy razem a nie odzywamy sie:sorry:swieta bedziemy spedzac razem i dobrze bo w koncu jakos bardziej rodzinnie niz w tamtym roku:tak: tesciowa zaczela sie do mnie odzywac normalnie, ja jeszcze troche mam dystansu....
oki lece na dol:happy:
no i suuper odrazu lezej na sercu i az sie chce juz swieta jak atmosfera rodzinna a swoja droga ciekawe co ich tak nagle zmienilo:sorry:

Lucy-ogromne gratulacje niech sie corcia zdowo chowa a ty odpoczywaj w miare mozliwosci!!!!!

ja tylko na chwile laseczki poinformowac was ze jutro sie wyprowadzamy i prze kilka dni nie bede miała neta mam nadzieje ze nie bedzie to długo trwało bo nie wyrobie bez nalogu hahaahah


odezwe sie jak podłacza a tymczasem buziaki dla was wszystkich!!!!

noo kochana to suuper !swieta w nowym domku az ci zazdroszcze :tak:
no i czekamy na twoj powrot i zdjecia nowego mieszkanka
:tak:

Kwiateczek a nie macie??? to moze niech sie mamusie wypowiedza i poprosimy admina o utworzenie takiego watku np ze zdjeciami osobno i osobno gdzie kazda chetna mamusia bedzie chciala napisac cos czego cale forum nie bedzie czytalo, oczywiscie do zamknietego watku bedzie stworzona lista osob ktore beda mialy dostep. My mamy taki watek na pazdzierniku 2008 wlasnie z fotkami naszych pociech oraz watek gdzie wylewamy swoje smutki;-)
 
hej
zaraz spadamy na spacerek bo pogoda piekna poki co:-)
minisia na swiateczna atmosfere bedziemy musieli jeszcze troche poczekac, na razie ani choinki ani prezentow bo kasy brak, tak samo jak w tamtym roku nie wiem czy to jakies fatum??:wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje ze w przyszlym tyg sie odbijemy jak M dostanie normalna wyplate, czekamy jeszcze na decyzje z revenue bo dzwonilismy powiedziec ze mnie sie platny macierzynski skonczyl. A prezenty juz chyba mamy wybrane dla Kondzia tego puchatka(ide wlasnie do sklepu sprawdzic czy juz sa bo ostatnio nie bylo) a dla nas chcemy sobie wspolny prezent zrobic tzn portret slubny:happy: trzeba tylko wybrac zdjecie i zaniesc do punktu gdzie robia od reki:tak:
szwagier wlasnie z roboty wrocil bo go strasznie brzuch bolal, raczej naprawde bo mi sie kuchni z bolu zwijal, az mi sie go zal troche zrobilo:zawstydzona/y:a nic w domu nie mam na zoladek, zadnych domowych sposobow nie znam...

oki lecimy poki pogoda sie nie popsula:-)
 
Kwiateczek a nie macie??? to moze niech sie mamusie wypowiedza i poprosimy admina o utworzenie takiego watku np ze zdjeciami osobno i osobno gdzie kazda chetna mamusia bedzie chciala napisac cos czego cale forum nie bedzie czytalo, oczywiscie do zamknietego watku bedzie stworzona lista osob ktore beda mialy dostep. My mamy taki watek na pazdzierniku 2008 wlasnie z fotkami naszych pociech oraz watek gdzie wylewamy swoje smutki;-)
Mamy ale chodzilo mi o tutejszy,na mamach z uk:sorry:
Mozna utworzyc.tam bedziemy pisac takie bardziej intymne rzeczy.wiadomo ze nie zawsze jest cos ale jak sie bedzie dzialo to wtedy taki watek sie przydaje.sama wiesz jak jest.ja tez zostalam poproszona na zamkniety na moim watku drugim.
Pytanie czy chcecie taki watek?do wszystkim mam udzielajacych sie na stale tutaj:tak::-)

Ada miete moze niech pije.Musisz sie zaopatrzyc w takie leki,najpotrzebniejszew:tak:my mamy cala apteczke.zawszez Polski przywozimy:sorry:od bolu gardla,brzucha,na rozwolnienie,przeciwbolowe(te co na mnie dzialaja)na katar,plecy itp....

A my dzis play group mielismy w takim kosciele.byl tak jakby obiad swiateczny .dzieci nowe tez byly,raczej tamte sie znaly ale z mojej grupy tylko dwie osoby jeszcze byly:tak:srednio mi sie podobolo.nawet te moje znajome powiedzialay ze tak dziwnie na nas patrza:no:a ja na to ze ja polka a one ze mna siedza wiec pewnie dlategop:-D:-D:-Dtylko ze ja sie przyzwyczailam:sorry:
 
reklama
kwiateczek wiesz wlasnie wrocilam ze spaceru i dopiero w domku mi sie przypomnialo ze mieta pomaga, a w domu nie mam:sorry: melisa, rumianek, koper wloski sa a miety nie ma:sorry:
jestem jak najbardziej za takim watkiem, wtedy nikt z zewnatrz nie bedzie mial dostepu i bedziemy mogly swobodnie wklejac foty i pisac co nam na serduchu lezy;-)
doveinred niedziekuje:happy:
bylam w sklepie i jest puchatek w sobote mam zamiar isc z M i pewnie kupimy no i jeszcze ogladalam spacerowki i nawet tanie sa, bo ta nasza to taka kolumbryna ze ledwie z nia do mieszkania wchodze:baffled: kupilam smoczki do butelek i paste dla maluszka do zabkow:tak:
a teraz ide kombinowac obiadek;-)
 
Do góry