reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Lucy- moje GRATULACJE!!!!!! ucaluj babelka i zdrowka dla was.


A u nas jakos czas mija spokojnie, przedwczoraj ubralam ta moja mala choinke i tylko maly sie interesowal co to jest i czy mozna zwalic:confused::evil::evil:

ada- no tak bywa z goscmi i jak chce si ebyc dobrym i pomoc, mialam dokladnie taka sama sytuacje ale z kol. no i poklucilismy sie i juz od kilku lat nie utrzymujemy kontaktow. Mam nadzieje ze jak pogadacie to sie jakos ulozy. Fajnie ze Kondzio zdrowy ucaluj maluszka.
kwiateczek- fajna fryzurka.
 
Hej mamuski!!!
Lucy gratulujemy coreczki!!! A porod zapomnisz, nie martw sie... Ja tez ciezko przeszlam, aw tym momencie juz mysle o drugim dziecku... Jeszcze nie teraz, ale moze juz niedlugo...
Kwiateczek no fryzurka sie mi podoba, a i przypomnialo mi sie, ze pisalas o tym farbowaniu... A i juz sie przyzwyczailas... Ja mialam to samo, jak po 5ciu latach bycia blond przefarbowalam je na ciemno... Nie moglam sie przyzwyczaic i chcialam rozjasniac z powrotem, a na moment terazniejszy zostaje juz przy ciemnych...
Oki, choinke ubralam wczoraj, pozniej wkleje fotki, bo pojedziemy teraz do lekarza... Nie chce mi sie, bo chora znowu jestem, ale musze jechac po tabletki... Juz wczoraJ mialam wziac pierwsza, ale mnie nie mogli wczoraj przyjac... Na razie laski
 
czesc dziewczyny..ja pierwszy raz na tym watku..takze witam serdecznie..Lucy gratulacje:-)ja tez czekam ciepliwie na moja dzidzie..
wiec zaczne od pytania do was..
wybralismy z moim M imie dla dzidzi Rohan gdyz moj M jest hindusem i bardzo mu zalezalo na jego imieniu wiec ja po dlugich poszukiwaniach i negocjacjach wybralam wlasnie to imie i juz sie przyzwyczailam ze moj maly tak ma na imie, a tu moja mama z krzykiem do mnie ze mi ksiadz w polsce nie ochrzci z takim imieniem...wiec chcialabym wiedziec jak to jest naprawde...czy drugie imie Alexander nie zalatwi sprawy chrzcin...
 
madziaaa witam serdecznie! A czy chrzest w kościele katolickim nie gryzie sie z zasadami religii twojego męża? W razie draki możesz po prostu ochrzcieć synka w polskim kościele w UK. ;-)
 
Wlasnie chodzi o to ze jemu nie przeszkadza ze ochrzcze dziecko wiec mysle ze to taki kompromis:ja dziecko ochrzcze ale w zamian imie bedzie hinduskie...
w kosciele w uk nie bedzie problemu (tak mi sie wydaje)tu jest inaczej...w Polsce to moze faktycznie byc problem, chocby to ze slubu nie mamy i w dodatku on nie jest katolikiem...trzeba bedzie dac gruba lapowke ksiedzu to sie na wszystko zgodzi:-)
 
hej
Kondzio wlasnie gada w lozeczku zaraz usnie chyba:sorry: bylismy dzis na ogolnym bilansie, wazy 9220 i w koncu go zmierzyli- 77,5 cm:-) wszystko poza tym w porzadku, dostal szczoteczke do zebow i ksiazeczki:tak:
madziaaa witaj:-) a nie chcecie ochrzcic tutaj dziecka skoro jest prosciej?
dzisiaj powiadomilismy naszych "gosci" ze jezeli siedza juz tu prawie miesiac to musza zaplacic swoja czesc rentu, sprzeciwu nie bylo zadnego wrecz przeciwnie, nawet szwagier powiedzal ze dziekuje nam za wszystko co dla niego zrobilismy:tak:poza tym obilo mi sie o uszy ze chca szybko znalezc chate, przynajmniej do 17 bo wtedy przyjezdza dziewczyna szwagra na swieta:-pwiec jest dobrze juz nikt na nikogo sie nie obraza i ja sie ciesze bo nie lubie takich chorych sytuacj gdzie mieszkamy razem a nie odzywamy sie:sorry:swieta bedziemy spedzac razem i dobrze bo w koncu jakos bardziej rodzinnie niz w tamtym roku:tak: tesciowa zaczela sie do mnie odzywac normalnie, ja jeszcze troche mam dystansu....
oki lece na dol:happy:
 
jak bedzie to konieczne to ochrzcimy tutaj...
a co do mieszkania razem z kims...to juz tez swoje przezylam...wzloty i upadki...lepiej samemu tzn. z miloscia mego zycia oczywiscie;-)
na swieta przjezdza moja rodzinka z pl..mama tata i brat wiec bedzie wesolo:-)
tato z bratem tylko na tydzien bo brata MUSI byc na sylwka w pl a mama to czekac bedzie na dzidzie, chyba ze i tak sie szybciej urodzi...to w styczniu jeszcze bedzie:-)...;-)
 
reklama
Lucy-ogromne gratulacje niech sie corcia zdowo chowa a ty odpoczywaj w miare mozliwosci!!!!!

ja tylko na chwile laseczki poinformowac was ze jutro sie wyprowadzamy i prze kilka dni nie bede miała neta mam nadzieje ze nie bedzie to długo trwało bo nie wyrobie bez nalogu hahaahah


odezwe sie jak podłacza a tymczasem buziaki dla was wszystkich!!!!
 
Do góry