reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kwiateczek no wlasnie chodzi o to ze on sam mowil ze na tydzien gora dwa bedzie mieszkal u nas, pozniej dojechal kumpel ktory mial byc dwa dni, ale to wszystko dzieki mojej kochanej tesciowej bo ona pewnie mu powiedziala ze sie spieszyc nie musi bo i tak moj M go nie wyrzuci bo to brat:baffled: moze i tak ale moim bratem nie jest i ja tu mieszkam a nie ona, najlepsze jest to ze wlasnie teraz zorientowalam sie ze co innego mowi mnie a co innego komu innemu i jeszcze inaczej mysli, takze wiele u mnie starcila i tyle:wściekła/y: moze gdyby nie jej wplyw to chlopaki by sie szybciej zmobilizowali:baffled:
posprzatalam chalupe, poprosilam ich o odkurzenie schodow wiec laskawie pomogli, jakbym sie do nich pierwsza nie odezwala to by chyba cicho siedzieli przez caly dzien:eek:jakby oni obrazeni byli, tylko nie wiem niby o co:eek:mam nadzieje ze M pogada z nimi jak wroci, ja sie niestety do takich ciezkich rozmow nie nadaje, a szkoda, bo caly czas zaciskam zeby, jestem za dobra chyba dla wszystkich:baffled:

gosia fajny ten elefun:-)

lucy, weri, zelcia odezwijcie sie w koncu!:-p
 
reklama
Minisia nie umie dodac zdjecia,ciagle wyskakuje zainstaluj wtyczki.klikam ale ciagle ich brak:no:G mnie zastrzeli jak sie cos z tym sciagnie:sorry:
a zalogowalas sie ???bo wiesz ja kiedys tez tak mialam cos poklikalam i nagle zaczelo dzialac moze pokombinuj i bedzie dobrze :tak:daj znac..

mala-gorzatka suuper chyba kupie to dzieciom na gwiazdke :tak:

ehh laski moje kochane ja znow po pomoc :) czy ktoras widziala stroj dla dziewczynki wiek 9-10l zeby sie przebrala za pania mikolajowa :))
 
Ostatnia edycja:
Minisia dzieki ale i tak nie moge nic zrobic:no:moze nam czegos brakuje poprostu:sorry:musze poszukac czegos innego ale gdzie??:sorry:
Joklis ja pisalam ze ufarbowalam wlosy a potem ze je obcielam ale chyba nikt nie czytal:no:otoz ufarbowalam bo panie w salonie chcialy dodatkowo 30 f :szok:za farbowanie wiec sama kupilam cos i kolezanka mi farbnela:tak:a [potem sie obcielam.mam grzywke ale juz sie przyzwyczailam:sorry:Podoba ci sie???mi srednio:sorry:
Gosia fajny ten slon:-)
Ada koniecznie porozmawiajcie z nimi wszystkimi,w koncu to wy za wszytsko placicie:baffled:niech wam chociaz pomoga a nie patrza sie zeby ktos dla/za nich zrobil:angry:

amy dzis bylismy w family group.dzieci byly w roznym wieku:sorry:robily kartki swiateczne,mikolajow wlacznie z pomalowaniem:tak:kondzio ma jednego ale mama zrobila:sorry:wyladuje na choince:tak:jutro idziemy na nasza grupe i w czwartek:tak:
 
Minisia dzieki ale i tak nie moge nic zrobic:no:moze nam czegos brakuje poprostu:sorry:musze poszukac czegos innego ale gdzie??:sorry:
Joklis ja pisalam ze ufarbowalam wlosy a potem ze je obcielam ale chyba nikt nie czytal:no:otoz ufarbowalam bo panie w salonie chcialy dodatkowo 30 f :szok:za farbowanie wiec sama kupilam cos i kolezanka mi farbnela:tak:a [potem sie obcielam.mam grzywke ale juz sie przyzwyczailam:sorry:Podoba ci sie???mi srednio:sorry:
Gosia fajny ten slon:-)
Ada koniecznie porozmawiajcie z nimi wszystkimi,w koncu to wy za wszytsko placicie:baffled:niech wam chociaz pomoga a nie patrza sie zeby ktos dla/za nich zrobil:angry:

amy dzis bylismy w family group.dzieci byly w roznym wieku:sorry:robily kartki swiateczne,mikolajow wlacznie z pomalowaniem:tak:kondzio ma jednego ale mama zrobila:sorry:wyladuje na choince:tak:jutro idziemy na nasza grupe i w czwartek:tak:
Caption.iT - Face In Hole | Photo Frames | Picture Captions | Text Generators moze tu
ale to imikimi mnie zastanawia hmm mowie ja tez tak kiedys miala zinstalowalamnic sie nie dzialo i nagle moglam przerabiac fotki
 
Kwiateczek a zrestartowalas komputer po tym jak zainstalowalas te plugi? Bo ja tez tak mialam na tej stronce, po tym jak sie zalogowalam i niby zainstalowalam te plugi to dalej mi nie chcialo isc, dopiero potem doczytalam ze trzeba po instalowaniu zrestartowac kompa i teraz juz mi dziala:)
 
Joklis podziekuje ja zdam.
Minisia jak szukalam stroj elfa to w zadnym z marketow to nie dostaniesz,wiem ze na ebay sa rozne stroje,a ja kupowalam stroj elfa w takim sklepie Fancy Dress,moze u was w miescie tez gdzies jest.
jest bylam tam dzis i moja lamana angielszczyzna dogadalam sie asprzedawca mnie pochwalil za bardzo dobry jezyk hehe az sie usmialam ja i dobry jezyk :-p:-p:-p
ale wracajac do sklepu nie mieli takiego dla dziewczynek jednak pan wzial numer tel i pow ze do 16 gr zadzwoni jak otrzyma ale ja potrzebuje na 17 wiec nie moge czekac :no:

Kwiateczek wklej fotke fryzurki :)
 

Kwiateczek wklej fotke fryzurki :)
prosze ale jestem troche puzonowata na nim bo sam robilam po wyjsciu od fryzjera.mam inne lae juz nie sama jestem a na ogolnym z nikim nie chce dodawac:sorry:
takie sobie:sorry:

Aneczka nie rezsetowalam jeszcze ale dzis juz mi sie nie chce n ic robic wiec jutro sprobuje jeszcze raz:tak:
 

Załączniki

  • DSCF6890.jpg
    DSCF6890.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Ja tak na chwilkę urodziłam córeczkę Sandre warzyła 3760 g i mierzy 52cm przez cesarke,urodziłam 06.grudnia w Mikołajki - co do porodu to chciałabym o tym kiedyś zapomniec ale chyba sie nie da, meczyłam sie od piątku od północy miałam wszytskie znieczulenia ppodane jakie były możliwe , bóle były ponad moje siły gdzie był moment krytyczny i wtedy wziełam epikural znieczulenie w kręgosłup po nim miałam rodzić naturalnie parłam jakies półtorej godziny,
ale mała żle sie ułożyła i zapadła decyzja ze cesarka na sali operacyjnej kolejne znieczulenie i tylkko wielkie szarpanie czułam ogromny dyskomfort i cudowny krzyk małej, łzy w oczach mojego męża który był przy mnie i zachwyt angoli...
zeby.gif
jaka Ona piękna
zeby.gif
po tych wszytskich znieczuleniach jestem opuchnęta do teraz .
Jesteśmy juz wszyscy razem ....jak bede miała czas to wpadne -Uściski dlA wszytskich Mam;)
 
reklama
Lucy ogromne gratki!!!!!!!!!!! wreszcie jakies wiesci bo my sie tu juz martwilysmy!!!! daj no fote tej ksiezniczki :)))

kwiateczek slicznie ci w tej fryzurce
:tak:a na zamkniety to ja nie mam dostepu:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry