reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

oj w koncu u nas tatus w domu wiec zamierzam dzis troszke posprzatac. Okna juz pomylam wczoraj, firanki poprane, dzis prasowanie... i sprzatanie gory.
Musze tez dokonczyc moje ozdoby bo jutro chcemy ubrac choinke, zeby Nastka miala radoche bo tak naprawde dopiero tego roku rajcuje ja choinka, no a zaraz po nowym roku chemy ja rozebrac... :)

Kwiatecek- nie, mikolaj nas nie pozabieral... pewnie kazda marze list do Mikolaja :-p No a Nastusia na Mikoljaki dostala ELEFUN - slonia co wypuszcza traba motylko do lapania- ale ma dadochy `:-D
 
reklama
Witam Mamusie!

Jak tam Mikolajki?
my bylismy w polskim klubie na mikolaju i tam dopiero brianek dostal preznecik od nas tzn wreczyl mu Mikolaj:-) byl zachwycony.
Bylam wczorja u krawcowej w sprawie sukienki powiedziala ze nie zrobi mi takiej samej i napenwo nikt mi nie zrobi moze byc podobna ,ale nie taka:-(
wycenila mi ja na 1000f:eek: no to troche jak na podrobke...
bo mozliwe ,ze w tamtym sklepie mi znizna o wiele wiele nizej koncem stycznia bede wiedziec.

Dziewczyny porusze tu znow temat ubezpieczen na autko dowiedzielismy sie wczoraj ,ze jesli sie ma angielskie prawko to o wiele wiele taniej wychodzi , sprawdzilismy na necie i rzeczywiscie!:eek:
na nasze auto wyszlo na rok z polskim prawkie 2 tysiaki ,a z angielskim prawie 800f roznica co?
wzielismy aplikacje wczoraj na angielskie i zmieniemy natychmiastowo!

Malagorzatka milego sprzatania ja od wczoraj prasuje ciuchy spedzilam na tym z 2h no szok jeszcze dzis mi zostala mala kupka.Musze wyprac krzesla i duzo rzeczy porobic ,bo wigilia jest u nas i znajomych troche przychodzi:-p
o to fajny ten prezencik :-)o to fajny ten prezencik ja czegos takiego nie widzialam...


Mnisia choinka sliczna ja sie zastanawiam czy nie kupic bialej lub takiej ecru w zloty wpadajacy :-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
hej
nie bylo mnie pare dni, troszke doczytalam, humor mam zjeb.... bo troszeczke szwagier przegina, mieszka u nas z kumplem juz jakies 3 tygodnie a zakupy moze raz zrobili:baffled: trzeba bedzie z nimi dzis pogadac, chcialam im powiedziec zeby pomogli mi sprzatac ale slyszalam ze zaraz gdzies wychodza to nie bede sie prosic:wściekła/y: poza tym przez to M poklocil sie z mama i wkurzyla mnie okropnie bo teraz mlodszy synus jest cacy i ma mieszkac z nami bo on niby pracy nie ma:wściekła/y:ja rozumiem i moj M tez ze brat to brat ale bez przesady, po pierwsze mieszkaja w pokoju malego i musi z nami spac(zasluga tesciowej ktora zdecydowala ze po ich wyjezdzie oni tam sie przeniosa z salonu:wściekła/y:)myslalam ze to pomysl M i jego zrypalam ale okazalo sie ze nie:no:a po drugie burdel na kazdym kroku, gora zmywania co rano:wściekła/y: dzisiaj bedzie rozmowa jak nic:confused2: do tego tesciowa zaczela nam wyrzucac ze siedziala za duzo w domu u nas i niewiele zobaczyla, ze musiala gotowac(sama mnie z kuchni wyganiala:szok::wściekła/y:) i ze w pokoju gdzie spali to jej za ciasno i brudno bylo:szok::szok::szok:po tym tekscie ja wyszlam z pokoju M dalej sie klocil:wściekła/y: dla mnie to ona wcale nie musi przyjezdzac tutaj wiecej jak jej nie pasuje, myslalam ze dobrze trafilam na tesciowa bo naprawde byla super ale teraz wszystko wychodzi ze wcale nie:no::no:ech ale sie wkur.... troche sie napisalam ale juz mi lepiej:sorry:
poza tym Kondzio zdrowy ja troche pokasluje i boli mnie gardlo:-(
oki lece bo musze sprzatnac ten burdel............:wściekła/y:
 
Gosia wrzuc zdjecie tego slonia:tak:ja tez nie wiem jak to wyglada albo filmik krotki:sorry:
Magussia jesli chodzi jeszcze raz o ubezpieczenie to wszyscy ktorych znam,maja polskie prawko(ja nie bo tu robilem)i wszyscy podali przez telefon ze maja full uk:sorry:nie kazda ubezpieczalnie przyjmuje inne prawka a powinni bo w koncu europejskie a nie ze polski:angry::angry:jakby sprawdzili wszystkie polisy ktore dali obcokrajowca 99% nie ma uk a powiedzieli ze maja:sorry:
Ada co do mieszkania jak ja to mowie na "kupie" regoly wyjasnia sie na poczatku,szczegolnie kiedy jest dziecko.powinniscie myu powiedziec ze ma 2 tyg na znalezienie pracy a jak nie to niech spada:no:ma sprzatac po sobie i nie dlatego ze mieszka za darmo ale ze tak powinno byc:angry:oboje powinni,jak tak mozna a tesciowej powiedz ze nie jestes niczyja sluzaca,swieta ida i trzba duzo zrobic i oczekujesz pomocy!!!!ona nic nie roibi nigdy na swieta?????lezy do gory dupa i ktos za nia robi???ja bym wlasnie tak powiedziala.a jak widzi ze gdzies jest brudno wedlug niej to powinna wziac szczote i posprzatac bo ze jest gosciemto nie znaczy ze maja oni wszyscy robic pod siebie a ty bedziesz to sprzatac:angry:mowilam ci ze nie wyjdzie wam to na dobre:no:niech sie lepsiej wyprowadza bo to zburzy wasz zwiazek i zobaczysz jak szybko:no:ja mieszkalam z bracmi i ich zonami potem z jednym tylko az sie wyprowadzialm bo on byl miedzy mlotem a kowadlem a bratowa ma dwie lewe rece.moze nie lewe ale anim sie zbiezre to ja juz zdarzylam wszystko zrobic i jeszcze ze sklepu wrocic a ona sie nie ruszyla:no:a teraz....jest tak dalej a moj brat....
 
Minisia chcialabym takie zdjecie jak masz Ty:tak:swiateczne:sorry:moze nie takie samo ale cos takiego:sorry:masz linka,pliss:sorry:

kochana nie ma sprawy ale o jaka fotke chodzi??ta w podpisie co Werka jest w ksiazeczce??jesli tak to prosze

ramki

Witam Mamusie!

Jak tam Mikolajki?
my bylismy w polskim klubie na mikolaju i tam dopiero brianek dostal preznecik od nas tzn wreczyl mu Mikolaj:-) byl zachwycony.
Bylam wczorja u krawcowej w sprawie sukienki powiedziala ze nie zrobi mi takiej samej i napenwo nikt mi nie zrobi moze byc podobna ,ale nie taka:-(
wycenila mi ja na 1000f:eek: no to troche jak na podrobke...
bo mozliwe ,ze w tamtym sklepie mi znizna o wiele wiele nizej koncem stycznia bede wiedziec.

Dziewczyny porusze tu znow temat ubezpieczen na autko dowiedzielismy sie wczoraj ,ze jesli sie ma angielskie prawko to o wiele wiele taniej wychodzi , sprawdzilismy na necie i rzeczywiscie!:eek:
na nasze auto wyszlo na rok z polskim prawkie 2 tysiaki ,a z angielskim prawie 800f roznica co?
wzielismy aplikacje wczoraj na angielskie i zmieniemy natychmiastowo!

Malagorzatka milego sprzatania ja od wczoraj prasuje ciuchy spedzilam na tym z 2h no szok jeszcze dzis mi zostala mala kupka.Musze wyprac krzesla i duzo rzeczy porobic ,bo wigilia jest u nas i znajomych troche przychodzi:-p
o to fajny ten prezencik :-)o to fajny ten prezencik ja czegos takiego nie widzialam...


Mnisia choinka sliczna ja sie zastanawiam czy nie kupic bialej lub takiej ecru w zloty wpadajacy :-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
bedzie piekna!!!

hej
nie bylo mnie pare dni, troszke doczytalam, humor mam zjeb.... bo troszeczke szwagier przegina, mieszka u nas z kumplem juz jakies 3 tygodnie a zakupy moze raz zrobili:baffled: trzeba bedzie z nimi dzis pogadac, chcialam im powiedziec zeby pomogli mi sprzatac ale slyszalam ze zaraz gdzies wychodza to nie bede sie prosic:wściekła/y: poza tym przez to M poklocil sie z mama i wkurzyla mnie okropnie bo teraz mlodszy synus jest cacy i ma mieszkac z nami bo on niby pracy nie ma:wściekła/y:ja rozumiem i moj M tez ze brat to brat ale bez przesady, po pierwsze mieszkaja w pokoju malego i musi z nami spac(zasluga tesciowej ktora zdecydowala ze po ich wyjezdzie oni tam sie przeniosa z salonu:wściekła/y:)myslalam ze to pomysl M i jego zrypalam ale okazalo sie ze nie:no:a po drugie burdel na kazdym kroku, gora zmywania co rano:wściekła/y: dzisiaj bedzie rozmowa jak nic:confused2: do tego tesciowa zaczela nam wyrzucac ze siedziala za duzo w domu u nas i niewiele zobaczyla, ze musiala gotowac(sama mnie z kuchni wyganiala:szok::wściekła/y:) i ze w pokoju gdzie spali to jej za ciasno i brudno bylo:szok::szok::szok:po tym tekscie ja wyszlam z pokoju M dalej sie klocil:wściekła/y: dla mnie to ona wcale nie musi przyjezdzac tutaj wiecej jak jej nie pasuje, myslalam ze dobrze trafilam na tesciowa bo naprawde byla super ale teraz wszystko wychodzi ze wcale nie:no::no:ech ale sie wkur.... troche sie napisalam ale juz mi lepiej:sorry:
poza tym Kondzio zdrowy ja troche pokasluje i boli mnie gardlo:-(
oki lece bo musze sprzatnac ten burdel............:wściekła/y:

oj widze ze kazdy ma dosc lokatorow nawet jak to rodzina a ja wlasnie stoje przed dylematem bo tescie chca bysmy sciagneli brata meza i mi nie w nos bo jakkolwiek moge pomoc ale kurcze to kawaler i tak szybko sie nie wyniesie a ja teraz sie ciesze dopiero z mezem swoboda w mieszkaniu samemu i nie chce by ktos mi sie tu krecil! zero prywatnosci a po jakims czasie napewno zaczna sie klotnie tym bardzie ze nie ma zony i napewno nie bedzie szukal mieszkania czy pokoju wiec musze jakos meza nakrecic i odmowimy delikatnie:sorry:


a tak wogole witam sie pieknie :tak::tak:

lucy haloo??????????
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!!!
Mnie tez Mikolaj nie zabral, ale dosyc duzo pracowalam teraz... Robilam po 15 godzin dziennie w ten weekend, wiec przychodzilam tak zmeczona do domu, ze nic sie nie chcialo... A teraz jak duzo z Was czeka mnie sprzatanie... Choinke ubiore dzisiaj wieczorem... Mialam to zrobic jakis czas temu, ale nie bylo czasu... No i dekoracje zostaja zeszloroczne, bo nie moglam znalezc bombek o kolorze niebieskim... Czerwonych pelno, zlotych pelno, nawet srebrne znalazlam, ale niebieskich nie... Czeka mnie tyle roboty, ze nawet nie chce o tym myslec, a czasu malo... Tym bardziej, ze moge cos zrobic tylko jak mala spi, albo wieczorami jak moj jest w domu...
Maggusia a moze jednak przecenia ci ta Twoja suknie... bo faktycznie placic 1000£ za podobna, ale nie ta sama, to moze nie warto... A jak sytuacja z Briankiem? Postanowilas juz konkretnie co zrobisz?
Ada na pewno jews ci ciezko... I albo musisz zacisnac zeby, albo wyrzuc to wszystko, bo w koncu jestes u siebie, i niech tesciowa nie zapomina, ze to oni do was w gosci przyjechali... Przypomnij jej tez, ze to ona cie z kuchnio wyrzucala, wiec niech teraz nie wypomina...
Kwiateczek fryzurka ladna... A przyciemnilas wlosy? Bo wydawalo mi sie, ze mialas blond wczesniej...
Izka powodzenia w robieniu prawka ;-)
Nie napisze wszystkim, bo wszystkiego nie pamietam, ale pozdrawiam wszystkie i na razie uciekam... Pa
 
reklama
witam poznym popoludniem :)

oj pogoda paskudna na swieta pewnie nie zobaczymy nic pruszacego z nieba ehhhhh....

u mnie jeszcze choinki brak bo chce zywa wiec jeszcze czekam pewnie ubiore w przyszlym tygodniu :) juz sie nie moge doczekac a jak narazie to sprzatanie gotowanie i zakupy ufffff nawet nie ma kiedy usiasc :) poza tym juz nie chodze tylko sie kulam :) maly szaleje - normalnie maly pilkaz rosnie :)

a ktos cos wie czy lucy juz po czy jeszcze nie????
 
Do góry