reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
witam wszystkie w niedzielne popoludnie:tak::tak::tak::tak:

ja juz dzis powoli pakowałam gratu kurcze ile tego jest:szok::szok::szok: co mieszkanie to wiecej sie tego gromadzi:-D:-D:-D:-D a za kazdym razem duzo wywalam eheheh
Lucy- no wlasnie czyzby juz????? albo biedna nie zaglada do nas by sie nie dołowac:sorry:
minisia- chwal sie kochana choineczka:-D:-D:-D nech juz sie swiatecznie na forum zrobi ja w tym tygodniu ubiore jak sie na nowe wprowadzimy.........

ale tu dzis cichutko:-)
 
DSC05219.jpg

to nasza choineczka:tak::tak::tak:
 
Minisia choinka sliczna:tak:z czuc swieta:sorry:

A u nas dzis po Mikolaju:sorry:Kondzio sie bal o dziwo ale dzis cos nie w sosie:sorry:a prezenty wzial:tak:pamietam ze jak moj mlodszy brat bal sie Mikolaja:sorry:dawal mu prezent a on do niego mowi zeby sobie poszewdl i wzial prezenty:-D:-D:-D byle by poszedl:-D
 
Witam moje drogie.

Melduje sie po pierwszym weekendzie w pracy.
Jakos przezylam pierwsze dni w pracy. Nie bylo tak zle choc zmeczona na naxa. Wczoraj po nocy bylo ciezko bo jak wrocilam to na 40 minut poszlam sie kimnac bo potem na probe choru i msza wiec w domku bylam po 13. Potym wszystkim odechcialao mi sie spac wiec poszlam o 20:30.

Dzis Maly przespal swoje standardoew pobudki w nocy i od 20 spal do 6:20:biggrin2:
Co do jedzenia to je owiele wiecej zjada duzo obiadu okilo 220g o 16 wiec super.

Ja jeszcze nie mam przygotowanych ozdob czy choinki wiec u mas w domku jeszcze tak nie swiatecznie:-(
My choinke mamy taka z 50 cm wiec malutka.
 
Wesołych świąt,
prezentów wymarzonych,
gwiazdki na niebie...
Atmosfery kolorowej,
choinki nowej i....
wszystkiego co sobie wymarzycie :)
 
Witam
Doveinred teraz czekaj az sie waga powiekszy:tak:ja nie wiem jak te HV pomagaja.wystarczy dobra dieta i czas:tak:
Dzieki za zyczenia:tak:
Kondzio moj malo cos je,ledwo dwa posilki,kaszka rano,wieczorem i jakis obiadek wcisniety na sile:no:tyle:no:boshhhh ja sie zalamie teraz.nic nie chcedzis zrobie kotleta,bardzo lubi,zobaczymy czy zje z checia czy trzeba wcisnac bedzie:baffled:
 
reklama
Do góry