reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Pandorka chyba chodzi Ci o Carseat Cosy Toes Footmuff albo po prostu car seat footmuff.

Aneczko dziękuję za podpowiedź- ten footmuff co pokazałaś jest super i na pewno go kupię -już buszuję po e-bayu ;-), ale chodziło mi o to co poniżej na obrazku. Jest to taki pokrowiec z frotte na fotelik, coby się nie upaprał.

cafsummercoveraqua.jpg
 
reklama
A widzisz Pandorka a ja takiego nigdzie nie widzialam, a samej by mi sie przydal ale teraz juz za pozno, bo i tak fotelik wyswiechtany juz jest na maksa:-:)-(ale bedziemy juz kupowac za niedlugo porzadny bo mala wyrasta juz z fotelika takze sobie poraduje.

Dla zainteresowanych firma sie nazywa Forever Living Products:-)
 
hej kochane... slyszalam ze w uk jesli nie okresla plci dziecka na usg tto polozna moze okreslic po ,,omacku''... o tak sie zastanawiam w ktorym tygodniu ciazy polozna wam powiedziala plec i czy sie sprawdzilo??
 
sandrahaha pierwszy raz slysze, zeby "po omacku" plec dziecka sprawdzali... Na drugim usg 20 tygodni, powinni Ci powiedziec co to bedzie...
 
sandrahaha pierwszy raz slysze, zeby "po omacku" plec dziecka sprawdzali... Na drugim usg 20 tygodni, powinni Ci powiedziec co to bedzie...

no wlasnie pytam bo dziwne jak dla mnie... ale jak jest wszytsko ok to robia tylko 2 usg... a jak sie dzieccko ulozy ze nie bedzie nic widac?? jedna laska cos gdzies pisala ze jej polozna wlasnie okreslila plec po ulozeniu dziecka... bez usg bo na usg dziecko sie zakrywalo...
 
"Po omacku"?-pierwszy raz słyszę! Mi powiedziano, że w zależności od ułożenia maleństwa, być może będą mi wstanie określić płeć już na pierwszym US, które miałam w 13 tyg., ale niestety się nie udało. Mam nadzieję, że na kolejnym USG maleństwo się rozkraczy :-D

edit: znalazłam taki pokrowiec o którym pisałam wcześniej :tak:
tylko niestety troszkę kosztuje, ale na pewno bardziej opłaca się go kupić niż jeździć z usyfionym fotelikiem. Oto on:

3973981535ieuc517747x.jpg

 
Ostatnia edycja:
"Po omacku"?-pierwszy raz słyszę! Mi powiedziano, że w zależności od ułożenia maleństwa, być może będą mi wstanie określić płeć już na pierwszym US, które miałam w 13 tyg., ale niestety się nie udało. Mam nadzieję, że na kolejnym USG maleństwo się rozkraczy :-D

edit: znalazłam taki pokrowiec o którym pisałam wcześniej :tak:
tylko niestety troszkę kosztuje, ale na pewno bardziej opłaca się go kupić niż jeździć z usyfionym fotelikiem. Oto on:

fajne te pokrowce nie wpadlam na to :tak: ja odkupilam uzywany fotelik ale byl jak nowy (prawie nie uzywany) posciagalam wszystko i popralam recznie teraz nie rozni sie niczym od nowego w sumie bardzo szybko wysechl ile taki pokrowiec kosztuje? bo z czasem jak sie zabrudzi mozna zowu wyprac:sorry:
 
Ja mialam wozek graco mirage juz z takim fotelikiem.nie wiedzialam ze sa pokrowce:sorry:kladlam na niego pieluszke bo sie dziecko pocilo na nim(urodzil sie w maju)wozek fajny byl potem,spacerowka a le na drugi raz kupilabym gleboki..co dziecko lezy to lezy.nam sie odbilo to pozniej nie chcial lezec:no:
Sandra witaj.co do sprawdzenia po omacku to bzdury,moze poprostu udalo sie jej.nie prawda jest ze mozna stwierdzic plec:no:nawet po jedzeniu czy wygladzie/ja jadlam w ciazy slodkie i dupka troche urosla,niby na dziewczynke a urodzil sie pisiorek:-p:-pmoja kolezanka nie wiedziala co sie urodzi bo wlasnie dziecko sie zle ulozylo ale ponoc pomaga mowienie i coca cola.ogolnie jej nie pij ale przed usg napij sie.ponoc dziecko size rusza bardziej i moze akurat sie przekreci:tak:tak zrobila znajoma.na pierwszym nie wyszlo ale na drugim sie udalo:tak:
oki lece lulac.jutro kolezanka ma urodziny ale nie wiem czy uda sie wyjsc bo G wroci ponoc pozno z pracy.ale wkrotce mam imieniny i umowilam sie z dziewczynami za tydz:tak:G ma wolbny weekend,zajmie sie Kondzikiem:-p
 
reklama
Eh laseczki ale namazalyscie.Dla mnie za duzo do nadrobienia :zawstydzona/y:. Mam nadzieje ze jak zjade do Uk to spowrotem sie wtopie w watek.

weri- alez zlecialo. Teraz bedziesz odpoczywac, czytac.... a nawet czasem nudzic sie ;-)ale na to jest wlasnie teraz czas, bo jak maluszek sie pokaze na swiecie to juz trudno bedzie z czasem dla siebie. A dziewczyna czy chlopiec bedzie ?

Joklis- oj, jemu sie nie oswiadczaj :cool2: masz racje ! My jestesmy zareczeni 3 lata i wypadaloby sie zaobraczkowac :-) Bede miala wtedy 32 lata. Myslimy tez o kolejnej pocieszce dlatego postanowilismy sie ohajtac bo potem juz wogole kasy nie bedzie.
 
Do góry