reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

joklis- sale zamowilismy na 4 wrzesnia 2010 ...:cool2:... !!!!! tra la la tra la la

Pinka- a skad to zaswiadczenie o mozliwosci zawarcia malzenstwa (licencje) braliscie ????? Z Urzedu Stanu Cywilnego ???? Bo wiem ze jakies takie zaswiadczenie trzeba pobrac z USC ale juz dzwonilismy to mowili ze trzeba o takie zaswiadczenie trzeba zglosic sie osobiscie np 3 m-ce przed impreza , oni potem maja do 35 dni na sprawdzanie nas czy nie jestemsy w innym zwiazku malzenskim itp , a potem po raz kolejny osobiscie musze przyjsc i podpisac. Wy chyba tego osobiscie nie zalatwialiscie, co ??? No koncowe podpisy to ja mge zloyc gdy przyjade przed weselem, ale nie bede w PL do wesela w ciagu roku...
 
reklama
Gosia- my papiery w urzedzie załatwilisy tydzien przed slubem poszlismy zgłosilismy ze chcemy sie pobrac wypełnilismy papiery i to wsio po 10 dnia po slubie poszlismy odebrac akty slubu.......................

a licencje to załatwiali nasi rodzice u ksiezy kazdy w swojej parafi ze swiadkami nap ojcem czy babcia kasiadz spisywał zeznanie ze nie jestesmy w zadnym zwiazku itp....blebleble ( to mielismy dlatego ze mieszkamy w uk i nie bylo zapowiedzi w kosciele) wiem to pogmatwane ale co zrobic.....................


Kwiateczek syla podajcie wy mi wasze namiary ja was znajde;-))))))))))


ok lece do pracy
 
Witam Pinka wyslalam:tak:
Kondzio spi ide glowe umyc.dzisdo pracki,ale mi sie nie chce.pytalam sie i bede pracowac do konca pazdziernika:tak:moze poczatek listopada i bede miala tez urlop:tak:nie sadzialm ze jakis jets przy tak malej ilosci godzin ale jest:tak:
 
Witam Mamusie!

Dziewczyny pierwszy raz slysze o jakiejs licencji:szok:
mi mowil tylko ksiadz o protokole ale ,ze moge go tu sporzadzic i nauki przedmalzenskie tez tu i spowiedz pozniej mam wyslac wszytsko do parafi i zalatwione:-)
takze zdziwilam sie troche,jak czytam ze jeszcze mam cos zalatwic to normalnie mam juz dosc.

Mala-gorzatka to wy macie na 4 wrzesnia a my 18 wrzesnia :-)
tylko z ta sala nadal mamy problem grrrr:eek:

Pinka piekne zdjecia slicznie wygladaliscie ja tez chetnie obejzalabym jakis filmik nawet z waszego tanca:tak:

Aneczka gratulacje znalezienia pracki!:-)

Joklis ja myslalam ze ty juz po slubie jestes :tak:
co do tv chyba tez poczekam na swieta hehe:-p

Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
Pinka sliczne zdjecia:tak::tak:
moja kuzynka miala takie parasolki w wystroju sali:tak:slicznie wygladaly:-)
oki lece bo maly wstal,zjadl i jest marudny.wezme go szybko na spacer:-)potem do pracki.do jutra kobiety.
 
Bylismy w USC i pani nam powiedziala ze wystarczy jak przyjedziemy kilka dni przed slubem i zalatwi sie wszytsko w 15 min :-) takze juz jestesmy spokojniejsi...
 
reklama
Do góry