reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Izka- dzieki kochana to prawda heheh juz 2 lata ma to moje szczescie ................ehhhhh łyz same do oczu naplywaja;-)

Kwiateczek napisalam ci na pw wiadomosc


dzieki laseczki za komciaki
 
reklama
Pinka
Wszystkiego naj naj w dniu 2 urodzinek dla Wiki,dużo slonka i usmiechu oraz kolorowych zabawek.
Ale ten czas leci pamietam jak przeczytalam ze urodziłas i zaraz na drugi dzien dostalam boli.
podpinam sie

Ja dzis zabiegana bardzo i do pracki zaraz.Pinka komp niby zrobiony ale nie zawsze moge sie zalogowac to tu to na nk,i wlasnie dzis na nk nie chce zalapac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ide z Kondziem na spacer,moze jutro uda sie:tak:papa
 
Witam Mamusie!

Ja normalnie nie mialam wogoke czasu przez ten dlugi weekend na kompa tylko na chwile weszlam odczytalam i niestety na odpisanie braklo czasu:sorry:
To w sobote mialam klijentke,a pozniej grill u znajomych,a w niedziele po grillu bolala glowa:-phaha.

Dziewczyny
co do wakacji to ja wlasnie mowie mojej mamie ciagle ,ze za to ja bede na rekach nosic!Kochana jest:-):-)

Pinka zdjecia sa extra na nk! :-)
ja podobnie jak dziewczyny zastanawialam sie gdzie dac komentarz:-p
a ten wasz filmik chetnie bym ogladnela ,a moze macie jakis urywek?czasem na youtube ogladam tam pewlno takich ala teledyskow ze slubu jest:-)
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA CORECZKI!

Kornasia GRATULACJE OGROMNE!

Joklis dzis ten samsung kosztuje 479f ubolewam:sorry:bo kurde taka okazja no! ale postanowilismy ,ze na wakacje trzeba odkladac wiec tv pozniej:cool2:
Tez widzialam wiele tv takich plasciutkich i szklanych ze szok wiec pewnie te ciagle beda przeceniac mam nadzieje:-p:confused2: bo wchodza znow nowe.

Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
Dziewczyny,
jak planujecie slub to zapraszam na STREFE SLUBNA
fajne forum gdzie dziewczyny naprawde fajnie doradzaja :)

Ale nie tylko planujace slub,ciezarne i dzieciate tez :)
 
pinka co prawda nie widzialam twoich zdjec na nk,ale po tej jednej fotce widze,ze pieknie wygladalas w swoim dniu Zycze wam duzo milosci i samych szczesliwych chwil i sto lat dla coreczki:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Malogorzatka dla Nastusi

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.
 
Izka Gosia- sto lat dla waszych pociech z okazji 2 urodzin:tak::tak::tak::tak:


a ja tylko na chwile bo dzis pierwszy dzien do pracy jakos ogarnac sie nie moge i czasnu na neta nawet nie mam ale moze do konca tygodnia sie jakos rozkrece i nadrobie zaległosci;-)
 
IZKA, PINKA - najserdeczniejsze i najgoretsze zyczenia dla pociech

PINKA - powiedz mi czy do slubu konkordatowego jakies papiery trzeba wyjac ??? Bo czytam ze akt urodzenia i jakis dokument o braku przeciwskazan do zawarcia malzenstwa....ale to pewnie tez sa "terminowe" papiery to teraz bedzie za wczesnie zeby je pobrac, i czy wam ktos to pobieral czy jak przyjechaliscie ??

A my dzis imprezka urodzinowa w malym skladzie ;-)
Ciagle latamy jak nie za sala , to orkiestra i tak w kolko...juz coraz mniej to obchodzi gdzie i kto bedzie gral hehehehe
 
reklama
Goska- co do papierow to ci napiesze co my musielismy miec

zaswiadczenie o naukach+ poradnia malżenska
swiadectwa ukonczenia religii
zaswiadczenie o spowiedzi
zaswiadczenie o bierzmowaniu i komunii
protokół przedmałżenski
licencje-zgoda na zawarcie zwiazku małzenskiego

najlepiej zapytaj sie w parafii w ktorej zamierzacie sie pobrac co potrzeba bo z doswiadczenia wiem ze co ksiadz to inne wymagania..............
a na wyciagania papierow masz jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuzo czasu;-))) takze spokojnie

Koranasia- gratki z okazji zareczyn pytalas o muzyke do pierwszego tanca otoz my tanczyslimy dosc orginalny taniec bo skladajacy sie z kilku piosenek
pierwsza była z uwierz w ducha około minuty potem były efekty specjalne typu deszcz burza spiew ptakow i nastepnie szybkie kawalki taki jak makarane kolorowe sny kowboj itp.................. wiec było na wesolo

kilka fotek z tanca.......................
 

Załączniki

  • taniec.jpg
    taniec.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 45
  • taniec1.jpg
    taniec1.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 53
  • taniec3.jpg
    taniec3.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 51
  • taniec 4.jpg
    taniec 4.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 50
  • pierwszy taniec.jpg
    pierwszy taniec.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 58
Do góry