reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ja wlsanie powiedzialam G ze jak sie rozejdzie tutaj to nie wychodze z dzieckiem nigdzie:no::no::no:jestem tez przerazona,:-:)-:)-(boshhh co sie dzieje:szok::szok::szok:nic nie maj na to:-(


masz racje ja to juz mojej nawet do dzieci zadnych nie puszcze:no::no::no: wiem ze bedzie płacz i lament ale nie wybaczyła bym sobie gdyby mi zachorowała i nie daj Boze...............................pluuuuuuuuuuuuuuuu wypluć to słowo:eek::eek::eek: kurcze az sie teraz do menchesteru po paszporty boje jechac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Izka nam też dziś przysłali renewal pack z Child Tax Credit, poczekaj jeszcze parę dni, a jak co, to zadzwoń do nich. Ja też chcę lecieć do Polski 17-go maja, ale powiem Ci, że się trochę boję z powodu tej grypy :sorry: A Ty jak do tego podchodzisz? Chodzi mi o lotnisko...

Kasia to super, że cesarka, z tego co wiem, to chciałaś :-) Dużo zdróweczka dla Ciebie i dzidziuni.

Edytka oby Konradkowi oczka szybko się wyleczyły.

Pinka ja też jestem przerażona tą grypą :-:)-:)-( Mam nadzieję, że szybko wynajdą jakieś szczepionki i lekarstwo...

A ja dziś jakąś chandrę złapałam, taka zła chodzilam cały dzień, że strach się bać :wściekła/y: Sama nie wiem o co mi chodziło :eek: Mała dzisiaj też jakaś taka nieznośna...
 
Faktycznie to straszne z ta grypa:no:I podobno UK chce zakupic paredziesiat milionow maseczek,ale nie ma takich ilosci w magazynach nigdzie:no::szok:Oby jakas pandemia sie z tego nie zrobila,bo strach wychodzic bedzie:-(
Izka - u mnie cisza z renewal pack'iem:confused2:ale i tak bedzie zmiana u Nas w zwiazku z Julcia wiec narazie sie nie spiesze,zadzwonie jak mala bedzie zarejestrowana juz i wtedy przy zmianie okolicznosci odnowie sobie przy okazji tax credit:tak:
syla - to modlilam sie o cesarke,ale nie wyobrazam sobie byc bez Niki 3 dni w szpitalu:baffled::-(dopiero teraz widze jak bardzo jestem do Niej przywiazana,to dosc niezdrowe i dla mnie i dla Niej....juz mam na sama mysl lzy w oczach i wiem ze bite 3 dni bede tam poplakiwac za Nia po katach:zawstydzona/y:
kwiateczek - zrob sobie artystyczny nielad na glowie w niedziele,ostro podtapiruj i bedzie ok;-)i trzymam kciuki,zeby zabieg Twojego mezulka gladko i szybko poszedl,no i wspolczucia dla Ciebie po zabiegu;-)bo zapewne jak to kazdy chlop bedzie prawie umierajacy przez dobrych pare tygodni:laugh2:;-)

ja na jutro zaplanowalam sprzatanko,a dzis lenistwo blogie mialam caly dzien prawie:tak:Nika szaleju sie najadla jakiegos,bo nie mozemy w dwojke Jej dzis opanowac!wylala cala miseczke platkow czekoladowych z mlekiem na jasny dywan i mimo szybkiego scierania i tarcia i plukania teraz jest plama juz:wściekła/y:wiec jutro wojna z plama do tego:zawstydzona/y:
 
czytałyscie????????????????


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podniosła w środę stopień zagrożenia pandemią grypy z 4 na 5, czyli prawie najwyższy.

Poinformowała o tym na konferencji prasowej dyrektor generalna WHO Margaret Chan.

Według kryteriów WHO stopień 5 oznacza, że wirus rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka przynajmniej w dwóch państwach regionu i należy przygotować się do pandemii. W sześciostopniowej skali dopiero 6 stopień oznacza pandemię.








Chan powiedziała także, że ogłoszenie 5 stopnia zagrożenia pandemią grypy oznacza, że wszystkie kraje powinny niezwłocznie uruchomić swe plany przygotowań na ewentualność jej wystąpienia.

Chan oceniła, że pandemia jest nieuchronna, a zagrożona nią jest cała ludzkość. Zapewniła równocześnie, że świat jest obecnie lepiej niż kiedykolwiek w historii przygotowany na pandemię grypy.

Zaapelowała do koncernów farmaceutycznych o nasilenie produkcji leków przeciwwirusowych.

Kasia- chyba wykrakałas......................
 
witajcie jestem 12 tygodniu wczoraj krwawilam na pogotowiu powiedziano mi ze to moze byc ciaza pozamaciczna albo pierwsza oznaka poronienia wylecialy mi z 2 lyzeczki krwi a od tej pory cien krwi widoczny jest tylko na papierze toaletowym. zbadano mi cisnienie temperature i pomacano brzuch usg mam w sobote rano i okaze sie czy malenstwu bije serduszko czy maluszek odszedl wobec tego mam pytanie czy ktoras z was tez krwawila a mimo to dalej jest lub byla w ciazy? bardzo zalezy mi na dziecku czy to na prawde musi oznaczac to najgorsze?
 
weri- ja tez krwawiłam około 9-12 tygodnia przez kilka dni............ale zrobiono mi usg i okazało sie ze wszystko jest ok a krwawiłam dlatego ze mam dosc delitakatna macice i rozwij maluszka powodował pekanie naczynek czy czegos tam juz nie pamietam dokladnie.........nie martw sie bedzie dobrze tylko odpoczywaj nic nie rob trzymam kciuki za was...............
 
Hejka
Dzięki dziewczyny bo mi jeszcze nie przysłali,ale tez do nich nie dzwoniłam chciałam dzis ale mam cos ze stacjonarnym,a na komorce mam za mało kasy.
Katarzynka no to fajnie że masz zaplanowana cesarke jeżeli tak chciałas to pewnie.Ja też tak mam jak posżłam rodzic Natana to jeden dzien bez Kolina tak mi sie dłuzył.Też lezałam w łózku w szpitalu i o nim mysłam.Z tym ze zaraz po porodzie kolin był u mnie na sali wiec nasza przerwała była mala.Tylko noc bez niego.
Pinka ty to faktycznie ciagle w biegu,no i czekamy na focie co tam kupiłaś.A jak masz sandałki na obcasie to pewnie tez elegancko wygladaja,tym bardziej ze jak bedziesz brała ślub to moze byc gorąco. tez bym coś zjadla dobrego ale nie chce mi sie pichcić.Za dwa tyg w Pl sie najem :-)bo jedziemy na komunie.
Malunki super już wiem mama fryzjerka,córcia bedzie makijaz i paznokcie robić.:-)Widzisz pracownika juz masz.:-)
Paula ja też w ostatniej chwili zmieniłam imię.
Edyta to wy tak kazdy cos.Zycze zdrówka dla malego a wam zeby sie zagoiło szybko.A maż jak dobrze sie czuje.Bo jak to któraś napisała ja tez mam zawsze takie odczucie ze facet jak jest chory to umiera ,a kobieta przy tej samej chorobie jakos lepiej znosi wszystko.
Syla ja jakos tak staram sie zawsze nie panikować w róznych sytuacjach.Ale troche sie boje własnie tego lotniska.Na razie nie myśle,mam nadziej ze wszystko sie uspokoji bo czekalam na ten wyjazd bardzo długo.
Wera trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze , ja nie miałam żadnych krwawien wiec nie wiem nic na ten temat.
 
reklama
Ja nie mam natchnienia na pisanie, jakas slaba jestem, nic mi sie nie chce. Mala spi a ja oddycham spokojem.

weri - bedzie dobrze, musisz w to wierzyc.

Dzis poszlam do GP zapisac sie na cytologie. Myslalam ze bede czekac nie wiadomo ile a tym czasem mam wtedy kiedy mi pasuje :-)

Co do grypy, to moj pracuje na lotnisku i co mam zrobic z tym fantem.
Moze to drastyczne rozwiazanie ale moim zdaniem takie byloby najlepsze-wstrzymac loty z krajow gdzie jest duza zachorowalnosc, okresowo, zeby to sie tak nie rozprzestrzenialo szybko, bo inaczej wszyscy bedziemy popadac w paranoje i jeszcze duza czesc ludzi zachoruje. Z tego co mi wiadomo to chyba tylko BA nie wstrzymalo lotow do Meksyku
 
Do góry