reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc dziewczyny :-)
Wrocilam do Was, he he...:-D
A na serio- pobyt w Polsce bardzo udany...:tak: Pogoda byla swietna, teraz doznalam szoku jak tu musze do kurtki wrocic....:szok::crazy::-D

Katarzyna- Patrze na suwaczek i widze, ze Ty juz na finiszu...:tak::tak: A jak sie czujesz?

Kwiateczek- gratki! Fajnie, ze cos znalazlas....:tak::-)
 
reklama
alex - welcome back :)

A u nas jakies Czary mary zaszly czy cos w tym rodzaju, bo mala od 3 dni spi cale noce u siebie w lozeczku- choc czasem tak od czasu do czasu sie zdarzalo-....a jak sie obudzi o 8 rano to staje i mowi "KO" czyli KONIEC spania....:-D ciekawe jak bedzie dzis bo M wrocil do pracy i poszedl na noc.......:sorry:
 
Alex witaj:-)
Kasia super placyk:szok:jestem w szoku:szok:lece do ciebie,tez chce taki:-D:-D:-D
Malgorzatka widzisz,mowilam ze sie uda:tak:jak u nas sie udalo to i u was musialo;-)coprawda Konradek spi ale z pobudkami wciaz ale najwazniejsze ze spi w lozeczku:tak:jedno chociaz z glowy:sorry:mam nadzieje ze wkrotce przespi juz bez budzenia sie:sorry:

Dzieki dziewczyny za gratki.mam nadzieje ze bedzie dobrze,musi:tak:ale JA chyba mi jednak zabiora teraz bo G pracuje wiecej niz 24 godz/tydz a tak wyczytalam na benefitach:sorry:oki lece sie polozyc bo jutro do szpitala jade:sorry:papa
 
alex - witaj kochana...

katarzyna- jejku jak bym mieszkala obok z pewnoscia bysmy lataly we dwie... z szatanami i bobasami.. szkoda...ze tak daleko jestes...

mala-gorzatka- fajoski ten wasz bobo....
 
syla - no strasznie bylo ale mam nadzieje ze ta bedzie lepsza...

kwiateczek - no tak myslalam ale moj M upar sie ze nie bedzie nic robil bo sie boji wariat... oj ci faceci... ale postaram sie go jakos podejsc... no i obowiazkowo ten soczek...
 
kwiateczek- he he masz nadzieje???:-D:-D Oczywiscie ja zycze z calego serca, zeby maly juz zaczal niebawem przesypiac nocki... mam nadzieje, ze nie pojdzie w slady mojego Oliwierka, bo ja niestety od 16 miesiecy nie przespalam pelnej nocki....:sorry::baffled::-D
 
alex witaj :-)

Kasia ale super z tym playcentre :tak: ja też chcę taki he he :-D

Gosia, a może mała postanowiła opuścić Wasze łoże?

Edytka trzymamy kciuki za Twojego.

Paula jak się czujesz? Byle do piątku, kochana :-)
 
Ja tez 2w1... i narazie jest ok... oby do piatku... mala skacze w nocy jak szalona zasnelam dopiero ok.24.30... a teraz spi... mam nadzieje ze to sie zmieni jak sie urodzi... a i nie zgadzam sie z tym ze dzieci sa spokojniejsze pod koniec ciazy... bo u mnie to sie nie sprawdza...

syla- dziekuje kochana za troske... buzka....
 
hejka
U mnie wszystko ok ale jakos mało pisze ostatnio bo weny brak.
Już sie nie mogę doczekać wyjazdu do Pl,jeszcze tylko 2 tyg.
wczoraj złożylam podanie do szkoły o wolne dla syncia.
Dziewczyny mam pytanie bo na poczatku kwietnia skonczył sie child tax i czy ja musze do nich zadzwonic po renewal pack.Bo ja nie dzwoniłam a oni tez mi nic jeszcze nie przyslali.
Paula no juz malutko zostało do sciskania,jeszcze pare dni i bedziesz miala majowe dziecie.No to bedzie miała charakterek.Wiem coś na ten temat bo mam dwie kobiety w rodzinie z pod tego znaku.
Edytka gratuluje pracy.
Alex witaj jak tam pobyt w Pl?A co do pogody to u nas tez było cieplo akurat teraz tak sie chlodno zrobiło.
Kasia play centre super,oj ja też bym była chetna na wypadzik z toba jakbym tam mieszkała,nawet nie musiałabym miec dzieci w tym wieku co twoje.
 
reklama
Do góry