reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kwiateczek- nie kochana ja sie scisnelam i czekam na maj...:-D

:-D:-D:-DTo pare dni Ci zostalo,sciskaj,sciskaj:-D:-D:-D

Witam sie:-)
Ja z kawusia:-pDzis mam rozmowe a w sumie nic nie pomoge powiedziec bo nie wiem jak G bedzie pracowal:baffled:jutro wma wolne i tylko w srode idzie bo w czwartek do szpitala:sorry:bedzie mial zwolnienie ale nie wiem czy tydz czy wiecej:baffled:boshhh co to bedzie:sorry:
 
reklama
no i ja witam jeszcze 2w1... na szczesie....

Nocka taka sobie... malatroszke szalala w nocy... a w dzien za to caly czas spi... skurczy brak... ale spac nie moge bo jak malenstwo nie szaleje w brzuszku to snia mi sie jaies glupoty... dzis np. o szpitalu jakims strasznym...
Synek juz w przedszkolu... moj M pojechal do mechanika cos tam sprawdzic.. a siadlam na forum...troszke was podczytac... ale widze ze przez weekend lenia mialyscie...
Juz po sniadanki i zaraz ide na ogrod... bo dzis pieknie slonecznie i cieplo jest...

Milego poniedzialku... wiem ze to najgorszy dzis w tygodniu... ale mimo to zycze milego....
 
kasia- najlepsze zyczenia

A u nas pada i pada...i pada.....wiec czuje ze bedziemy sie nudzic na maxa w domu. Juz mysle co tu z mama robic zeby kota nie dostala. A mi przez tem deszcz nic nie chce sie robic. Zamiast zebrac w sobie sily i ochote to ja ide sladami pogody i sama jestem pochmurna :baffled:

Paula - oj czuje ze urodzisz nam na dniach :)
 
Paula to odpoczywaj na dworze:tak:
Malgorzatka ciii,musi wytrzymac do maja:-D:-D:-D
U nas wlasnie sie pogoda psuje,chyba bedzie zaraz padac:baffled:oby w niedziele bylo ladnie i cieplo bo roczek chce zrobic na dworze:tak:tylu gosci bedzie ze najlepiej pomieszcza sie na ogodku:-D:-D:-D A w poniedzialek jak wypadaja urodzinki,synus jest NASZ:-):-):-)

Patrze za okno i sie boje bo mam rozmowe o 2ej:baffled:
 
:-D:-D:-DTo pare dni Ci zostalo,sciskaj,sciskaj:-D:-D:-D

Witam sie:-)
Ja z kawusia:-pDzis mam rozmowe a w sumie nic nie pomoge powiedziec bo nie wiem jak G bedzie pracowal:baffled:jutro wma wolne i tylko w srode idzie bo w czwartek do szpitala:sorry:bedzie mial zwolnienie ale nie wiem czy tydz czy wiecej:baffled:boshhh co to bedzie:sorry:

do szpitala :eek: o co chodzi z tym szpitalem?? powodzenia na rozmowie.


U nas pogoda dziś do niczego. Okropnie, zimno, pada, pada i pada, a jak wieje :szok: Ja do tego źle się dziś czuję, coś mnie brzuch od rana boli, chyba za dużo zjadłam wczoraj :crazy: Do tego mój dziś na wyjeździe, a ja sama z małą. Na szczęście Niunia nie daje popalić i ładnie się sama bawi :-)
 
czesc laseczki;-)))))))))))

ja dopiero teraz pisze bo od rana na pełych obrotach jak zawsze:tak::tak: bylam u kolezanki ogladalam jej filmik ze slubu i powiem wam ze ciarki mnie przeszły heeheh i nie na jednym momencie łezka popłyneła:tak::tak: juz widze jak na swoim bede buczec:-D:-D:-D:-D................

moja gwiazda dzis zaprotestowała i spac po poludniu nie poszla ciekawe o ktorej na noc zasnie???????? mam nadzieje ze szybko, ja wlasnie sernik pieke z brzoskwiniami.......

wiecie co?????????

robimy sobie tutaj nauki przed malżenskie i mamy takiego powalonego ksiedza ze szkoda gadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:najpier kazał przyjechac do koscioła to pojechalismy ,ale powiedział ze sie spieszy i nie pogadamy wiec zaprosił nas na nastepną msze za miesiac:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry: pojechalismy to powiedziała abysmy dzis do niego zadzwonili bo on w sumie to nauki w lutym miał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzwonivy dzis a on nav sie pyta czy mamy odpis aktu bierzmowania i chrztu,my mowimy ze nie bo nam nic nie powiedziała ze potrzeba:no::no::no: tylko zaznaczyl ze 20 pound jeden odpis kosztuje,a on na to to jak załatwicie akty to do vnie zadzwoncie no myslałam ze mnie jasna cholera wezmie!!!!!!!!!!!!! co za klecha pieprzony:angry::angry::angry::angry::angry::angry: a jeszcze lepszy numer bo mowimy ze przyjedziemy z dzieckiem a on na to OOOOOOOOOOOOOO NIE!!!!!!!! z dzieckiem?????to bedzie troche trwało!!!!! ***** mac to co dziecko same w domu mam zostawic??? ja pierdole co za koles!!!!!!!!!!!!!!!


najlepsze bylo na koniec a wiec to tak............najpier dziecko a potem slub:eek::eek::eek::eek::eek: myslalam ze wybuchne!!!!!!!!!!!!!!!!

szkoda ze nie znam jakiegos fajnego ksiedza co by nam zrobił te nauki :crazy::crazy::crazy::crazy:

Kwiateczek -no wlasnie co dolega twojemu??????? i jak tam rozmowa??pozytywnie wszystko?????

Syla- u nas rano padało .........a po poludniu słonce tylko wiaterek silny ale jest ok

Goska- a jakie ty te ciacha robilas ze tak w ciagu dnia znikneły??????????


ide sernik sprawdzic..................
 
Pinka- to wam sie walniety,typowo polski klecha trafil....kasiorka zalatwi sprawe....taki to juz wogole nie powinien sie wypowiadac skoro 20£ to buzia na klodke,daje papier i spokoj a nie jeszcze moraly chce prawic:no:
och Ty kobitko to ciagle jakies pysznosci pieczesz:-)chlop to ma dobrze z Toba;-):-)
kwiateczek - i jak rozmowa?
syla - unas tez nedznie od samego rana...my w domu caly dzien,zwlaszcza ze mala jakby katar lapala powoli to na deszcz nie idziemy:sorry:

a my odkrylismy przyczyne pobudek w nocy:bolace nozki!wyczytalam,ze to pewnie bole wzrostowe i ze w skali bolu dziecka 1-10 to moze byc nawet 6-7!!!!!!na noc wiec pomasowalam Jej dlugo nozki cale i spala jak kamien.zrobila mala pobudke ok 3 w nocy ale znowu masazyk pomogl i spala do rana:tak:zadne przytulania,bajki,pioseneczki-nic,tylko masaz stopek i lekko lydek i udek!podobno trzeba po prostu przeczekac,ale chyba i tak skoczymy do gp.
a slyszalyscie o tej swinskiej grypie znowu??????????ja na ealingu juz kilka osob widzialam w maskach na buzi:eek:
 
Kasia- o tym ze jak dzieci rosna to tez słyszałam iz nózki bola ale nie wiedziałam ze az do tego stopnia:szok::szok::szok::szok:dobrze ze znalzłas przyczne tego nocnego placzu......

a co do tej swinskiej grypy to juz nic nie mow:no::no::no::no: ja to cała przerazona jestem:szok::szok::szok::szok:tym co sie na swiecie dzieje:eek::eek::eek:ehhhhh czyzby koniec swiata bliski??????????????????
 
Pinka to Wam się patałach trafił :no: Ja to nie wiem, co bym zrobiła...

Kasia to dobrze, że znaleźliście przyczynę wstawania małej. A jak na to wpadłaś? Ja pamiętam jak ja rosłam, i jak mnie pewnego razu nogi bolały,tak na wysokości ud i pachwin - pamiętam, że chodzić z bólu nie mogłam przez jeden dzień :szok:

Edytka jak po rozmowie?
 
reklama
A o tej świńskiej grypie to ja też boję się słuchać :-( Naprawdę się boję, bo my tutaj bardziej narażeni, niż jakbyśmy byli w Polsce, na Wyspy non stop ludzie zza granicy przylatują. Ja chcę lecieć do Polski 17-go maja i powiem Wam, że się zastanawiam, boję się lotniska :sorry:
 
Do góry