reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kasia- a no piekna pogoda :))) my wlasnie wrocilismy ze spaceru i malego pikniku.....a jutro ma byc jeszcze cieplej :)))))
No niedlugo bedziesz spacerowac z wozeczkiem takze glowa do gory :tak:... a wiem ze ci jest ciezko :tak:
 
reklama
Hejka :-)
Pogoda jest piekna macie racje :tak:Zaraz wyruszam na plac zabaw z Blania jak wstanie ;-);-)zeby sie wyszalala:tak:

Obcielam malej wloski wczoraj :-D:-Dsmiesznie wyglada ma grzyweczke juz:-D

Po za tym odbieramy klucze juz prawdopodobnie w piatek ma byc wymiana kontraktow i przeprowadzka caly nastepny tydzien:-):-):-)ciesze sie bardzo:-):-)buskaa
 
weri kochana nie daj się zwariować, bidulko. pamiętam jak ja byłam w ciąży, to też tak o wszystko się martwiłam. paracetamol to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, pomaga też przy przeziębieniu. jak bardzo źle się czujesz i nie domowe sposoby zbytnio nie pomagają, to weź ten paracetamol, może 2razy dziennie (ja bym wzięła). co do ziółek, to wiem, że trzeba uważać i skoro na lipie pisze, aby konsultować z lekarzem, to trzeba pytać :sorry: herbatki malinowej z tego co mi powiedziano, nie wolno pić w pierwszych dwóch trymestrach, za to zaleca się pić malinową herbatkę pod koniec ciąży (przyspiesza przyjście maluszka na świat, działa jakoś na rozwarcie szyjki macicy), a co do kropelek to dobrze by było żeby Twoja mama poszła do apteki i zapytała farmaceutki czy możesz te kropelki brać. ja jestem alergikiem i pamiętam jak pytałam o homeopatyczne leki przeciwalergiczne i nie wolno mi było, ale mogłam homeopatyczny lek na katar. o wszystko najlepiej pytać w aptece, oni też wiedzą.
oj to się rozpisałam, ale wiem co czujesz. buźka dla Ciebie i dzidziuńki :tak:

Kasiu kochana żal mi Cię, że tak się męczysz, ale tak jak Gosia napisała pomyśl, że już za niedługo będziesz z Julcią chodzić na spacerki, a przed Wami caaaałeeee lato ;-)

Ewelina to super z mieszkankiem. Pewnie jesteście mega szczęśliwi :tak::tak::tak:

Co do pogody to u nas też super :tak: Już byłyśmy na spacerku, ale chyba pójdę jeszcze raz, bo na prawdę jest pięknie.
 
Hej kobity!!!!!!!!!!
jakie spa... ja nawet nie moge sie ogolic sama...hehehehe

No juz po wizycie... jestem zadowolona... polozna wszystko dokladnie zbadala...
niunka lezy glowka w kanale..... no ale.... jest przekrecona buzka do gory......

zalecila mi cwiczenia.... aby mala sie przekrecila....
zbadala brzuszek... corcia malenka.... ale zdrowa.....

a co do mojego pieczenia.... przyszla pani doktor tez mnie wymacala i stwierdzial ze moze....
dzidzia na cos uciska i to dlatego....
wyniki moczu..... calkiem ok....

wiec jestem zadowolona widzialam sale... i juz mi lzej.... teraz spokojnie moge juz rodzic.....

Dziekuje kochane za wsparcie i mile slowa....

katarzyna - wiesz ja go wypuszcze na ogrod... to zaraz zbiegaja sie dzieciaki z sasiedztwa i wtedy mam troszke spokoju... jakos sie dogaduja po angielsku... wiadomo ze nie wszystko rozumie ale jakos mu idze... a jak M w domu to z nim szaleje i go zabiera wszedzie...
 
Hejka
Ewelina to super z mieszkankiem. Pewnie jesteście mega szczęśliwi :tak::tak::tak:
My juz sie nie mozemy doczekac tej chwili jak odbierzemy klucze:rofl2::rofl2::-p

Strasznie sie nie moge doczekac wyprowadzki na swoje:tak::-D:-D:-D

Blania juz po spacerze zjadla kaszke .....zrobila mi kupe na dywan zamiast na nocnik, wiec szybko ja wykapalam i sie bawi a ja ide na wspolna:tak:pa
 
weri kochana nie daj się zwariować, bidulko. pamiętam jak ja byłam w ciąży, to też tak o wszystko się martwiłam. paracetamol to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, pomaga też przy przeziębieniu. jak bardzo źle się czujesz i nie domowe sposoby zbytnio nie pomagają, to weź ten paracetamol, może 2razy dziennie (ja bym wzięła). co do ziółek, to wiem, że trzeba uważać i skoro na lipie pisze, aby konsultować z lekarzem, to trzeba pytać :sorry: herbatki malinowej z tego co mi powiedziano, nie wolno pić w pierwszych dwóch trymestrach, za to zaleca się pić malinową herbatkę pod koniec ciąży (przyspiesza przyjście maluszka na świat, działa jakoś na rozwarcie szyjki macicy), a co do kropelek to dobrze by było żeby Twoja mama poszła do apteki i zapytała farmaceutki czy możesz te kropelki brać. ja jestem alergikiem i pamiętam jak pytałam o homeopatyczne leki przeciwalergiczne i nie wolno mi było, ale mogłam homeopatyczny lek na katar. o wszystko najlepiej pytać w aptece, oni też wiedzą.
oj to się rozpisałam, ale wiem co czujesz. buźka dla Ciebie i dzidziuńki :tak:

Kasiu kochana żal mi Cię, że tak się męczysz, ale tak jak Gosia napisała pomyśl, że już za niedługo będziesz z Julcią chodzić na spacerki, a przed Wami caaaałeeee lato ;-)

Ewelina to super z mieszkankiem. Pewnie jesteście mega szczęśliwi :tak::tak::tak:

Co do pogody to u nas też super :tak: Już byłyśmy na spacerku, ale chyba pójdę jeszcze raz, bo na prawdę jest pięknie.
herbate malionowa mozna jak najbardziej! a naskurczowo dziala napar z LISCI malin, wiem bo w ten sposob "pospieszalam" synka zeby juz przyszedl na swiat ;)
 
Ewelina to super ze macie mieszkanie juz:tak:czekam na fotki jak uzadzisz:tak:;-)
Paula,uspokuj sie:tak:najlepiej nie mysl:sorry:Ja w sumie nie wiedzialam co mnie czeka tak naprawde wiec na koniec to juz czekalam kiedy bo popuchnieta bylam strasznie:sorry:

Wiecie maly tak sie dzis wystraszyl kosiarki ze szok.Nawet wykapac go nie moglam,odrazu zlapal mnie za szyje:sorry:zdoazylam go tylko oplukac:sorry:teraz ciagle sie wybudza:baffled:az sie boje nocy:no:
lece bo moze byc ciezko:baffled:
 
Hejka widze, że dziś pierwsza.Ale pogoda nas rozpieszcza aż niemożliwe to jest.My właśnie wróciliśmy do dom na drzemke i obiadek zrobić.

Ewelina no to macie super udanej przeprowadzki .
Katarzynka wiem co czujesz,ja obydwie ciaze nosiłam przez całą wiosne i najgorsze te ostatnie miesiace prze całe lato.A na kiedy ty masz termin bo zapomniałam.No fajnie że maz sie zajmuje małą ja na szczescie w tych ostatnich miesiacach miałam mame,wiec Miał kto sie zająć Kolinem.
Paula no to fajnie że z dzidzią ok,ty taka szczuplutka to dzidzia też drobniutka.Ale nic się nie martw moja koleżanka urodziła w terminie synka ważył 2100.A teraz ma 2 lata i taki klopsik z niego.
Edyta jak malutki zapomniał już o kosiarce?
Dziewczyny u was problem ze spaniem u mnie za to z jedzeniem.Mały tak mało je a do tego wszystko trzeba mu jakoś podsunąc,bo nawet nie chce sprobowac.Czasami musze mu włozyc do buzki zeby posmakował.A jak posmakuje i wie ze jest dobre to wtedy je sam.
Lece zjesc obiadek pa
 
reklama
dzieku kochane mamusie!!!!!!!!!
juz mi lepiej tylko cwicze i cwicze jak szalona.... i mysle ze corcia jeszcze sie przekreci... prawidlowo... teraz to to mnie martwi.... ale ciesze sie ze jes zdrowa....
 
Do góry