reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Witam
Dziewczyny z tymi naszymi dziecmi to 3 swiaty:baffled:ja marze o nocy,calej przespanejk:sorry:
:
Weri z paracetamolem jest tak ze ogolnie mozna brac 8 na dobe,nie tylko ciezarne:sorry:

Paula nie martw sie,ja sie urodzilam 1900 w siudmym mies chyba.Dziewczynki sa drobne ale za to silne:tak::tak:
Kik witaj.Co u Ciebie??

lece sie polozyc bo pewnie zaraz pobudka bedzie:sorry:boshhh kiedy sie to skonczy i bedzie normalnie spal:sorry:
 
Dziendoberek!:happy: Wzielam 1 tabletke na noc a i tak mam wyrzuty sumienia bo to tabletka ogolnie przeciwbolowa co nie? Mnie tam moze bolec byle by tylko dzidzia zdrowa byla wiec nie wiem czy brac czy nie ale jak kazala 8 tabletek a wezme 1 na dobe to chyba ok?:baffled: A mama wyslala mi herbatke kwiatostan lipy i homeopaty kropelki na kaszel co o tym myslicie? Na herbacie pisze zeby nie pic bez konsultacji z lekarzem a na kroplach nic o ciazy?Wiecie cos o herbacie z lipy? Czy to bzpieczne?
A wkoncu mam temin na skan na 6 maja juz nie moge sie doczekac!:tak:
 
weri- wiem naewno ze z ziolami przegrzewac nie mozna... jak wypijesz jedna dzienie to napewno dzidzi nic nie bedzie a do tego herbatka z malinkami.... ale wejdz sobie na net i poszukaj o ziloach w ciazy, a krople...trudno cokolwiek powiedziec, ale chyba nie zaszkodza co ?

kiki- no dluga przerwa, witamy :)
 
hej:-)
mialam w planach kupic komode na ubranka Niki,ale wczoraj wzielam sie za przesowanie polek w szafie:tak:wszystkie odkrecilam powolutku i powkrecalam jak mi pasuje i okazalo sie,ze dobrze ulozone polki daja ooooooooooooogrom miejsca i tak oto dziewczynki maja cala polowe szafy dla siebie i do tego Julcia 4 glebokie szuflady na inne rzeczy poza ciuszkami:tak:kolejny bardzo produktywny dzionek:-DM po powrocie z pracy pomagal mi ukladac na wyzszych polkach i az czasem plakalam ze smiechu przy tej robocie - potrzebowalam takiego dzionka zdecydowanie:tak::-)

dzis moje dwa szkraby jada znowu na wycieczke rowerowa popoludniu,a ja odpoczne:tak:

weri - na ziolkach sie nie znam wiec nie pomoge:sorry:i jak pisza laski - paracetamolem az tak sie nie przejmuj,nic zidzi nie bedzie;-)
kiki - no witaj!i jak po remoncie?
 
kwiateczek- no moze masz racje... dziekuje..

Witam z ranka!!!!
Ja dzis ide na wizyte do poloznej...moze cos sie dowiem nowego... juz nie moge sie doczekac...
a i jeszcze mam ogladac sale porodowa no i sale rodzinna w ktorej mam lezec... po wszystkim... no juz nie moge sie doczekac...
 
Kasia czyli zabawa byla przednia:tak:juz widze G jak sklada ze mna ubrania:baffled:
Weri nie przejmuj sie tak bardzo tym paracetamolem:no:pamietaj tylko by nie przedawkowac:tak:
Paula daj znac jak wrocisz:tak:ja nie ogladalam zadnych sal i moze lepiej bo w koncu wyladowalo by sie gdzie indziej:baffled:
 
paracetamol napewno nie zaszkodzi, ja w 5 miesiacu ciazy mialam wypadek samochodowy :-( mialam zlamany bark i nie zalozono mi gipsu wiec bez srodkow przeciwbolowych sie nie obeszlo, polozna wytlumaczyla mi tylko ze Niunia bedzie po prostu spala czesciej, takze zebym nie martwila jesli nie bede czula ruchow
 
reklama
Jest taaaaaaaaaka piekna pogoda a ja w domu:wściekła/y:Ale mam czasem taki skurcz,ze szok i nie daje juz rady z moim szatanem.Nie wiem skad Ona bierze tyle energii:rofl2::eek:chyba jednak zaproponuje spacer do parku M jak wroci,a nie wycieczke rowerem:tak:Choc same wiecie jak to jest w taka pogode w dziewiatym miesiacu ciazy:wszystko puchnie,isc sie po 5ciu minutach juz nie chce,we wszystkim za goraco i tluszczu tyle co wieloryb:-p:confused2::eek:
Lece obiad dokonczyc,bo M za chwile bedzie pewnie:tak:
Paula - jak po badaniach???jak Ty dajesz rade z Nikosiem?Chodzicie na place zabaw sami?Bo ja juz po prostu nie daje rady...,ciesze sie ze M jest zawsze i wszedzie chetny zeby isc gdzies z Nika i tylko dziekiu Niemu mala nie siedzi teraz caly czas w domu..........
 
Do góry