reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

syla- no czyli taka technika jak to opisuja wszedzie i wszedzie sie oglada.... ale jak ja sobie przypomne. Jak czytam - ze twoja plakala a ty ja GLASKALAS.... moja to wrzeszczala i sie rzucala ze balam sie ze zrobi sobie krzywde o to drewniane lozeczko :szok: a gdzie tu glaskanie. Ale jestem dumna z waszej corci ze dala rade.
Nam tez za wygodnie nie jest gdy w srodku nocy idzie do nas (bo komu jest wtedy wygodnie) .... ale w nocy sie nam np jak obudzi o 3 czy 4 to chce do nas sie przytulic, a jak ma drzemke w lozeczku to spi, przebudza sie, zasypia sobie dalej sama, a jak sie obudzi to siada i czeka az sie przyjdzie po nianie placze, nie krzyczy, takze chyba jakiegos urazu do lozeczka nie ma, tyle co chce sie pewnie jeszcze popiescic i poporstu przytulic.... sama taka bylam i to dluuuugo.

PInka- musisz pamietac ze jak to nie jest jakis czesc lokalu w centrum handlowych czy na high st tylko gdzies tam ze tak powiem "na uboczu miedzy pub'em a kwiaciarnia" .... to musisz wziasc pod uwage koszty reklamy to nie kosztuja grosze
 
reklama
Gosia jakby moja Niunia tak się rzucała i wrzeszczała,jak Ty opisujesz, to pewnie po dwóch, trzech dniach też bym się poddała, bo bym się bała o małą :-( W naszym przypadku technika Superniani się udała, ale musimy pamiętać, że każde dziecko jest inne. Ona też się chciała do nas w nocy przytulać i tęskni nam się za tym :-( Ja po prostu uznałam, że to był nasz czas na naukę samodzielnego spania. Z tymże rano jak mała się we mnie wtuli to przez godzinę nie chce się oderwać :-D A ja rzucam wszystko (śniadanie, słanie łóżek itp.) i ją przytulam, przytulam i przytulam. Przez pierwsze dni poświęcałam jej troszkę więcej czasu rano, nie brałam się za zmywanie czy sprzątanie, tylko z nią się bawiłam, przytulałam, no i się udało.
 
Syla- no to kochana rzeczywiscie wielkie brawa ja to tak jak u Goski było:tak::tak::tak: mała tak płakała ze o zadnym głaskaniu nie było mowy:no::no::no:az sie zanosiła wiec odposcilam po drugim dniu:sorry: zobaczym jak teraz kupie jej nowe łozeczko:-) a co do ceny łozeczka to kosztuje 309zł;-) bez materaca.........dzieki za podpowiedz w sprawie biznesiku.............

Goska- no wlasnie to w centrum Handlowym nie jest ale na dosc ruchliwej ulicy bo to jes lokal w ktorym polski sklep jest wiesz??????? tak pewna czesc na gorze do wynajecia pozostała............


wiecie co ja tak ostatnio sobie myslałąm ze moje dziecko pewnie lepiej by sie chowało gdyby miała rodzenstwo ona tak kocha dzieci ze jak ktoregos dopadnie to szok zameczy na smierc;-) i załuje ze nie zaszłam w ciaze jak mała miała np: 6 miesiecy teraz by pewnie razem w swoim pokoiku spały bo wiadomo ze razem zawsze bezpieczniej i raźniej..........ehhhhhhhhha teraz to mam wielkie obawy co do drugiego oj wielkie:tak:

no nic kochana pada jak cholera a ja musze do pracy leciec brrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pewnie cala zmokne:sorry:

do zobaczenia pozniej
 
Czesc dziewczynki
ja padnieta jak diabli,ale wstalam juz o 5:30 razem z M,jak zwykle.Zrobilam surowke na obiad i oskrobalam ziemniaki i musze tort dokonczyc,bo wczoraj wieczorem Nika szopke Nam odstawila i plakala non stop.Pokazywala co chwile na inna czesc ciala i mowila,ze Ja boli.Plakala pol nocy doslownie od 21 juz sie zaczelo i nic nie zdazylam zrobic,a dzis o 16 przyjda goscie:confused2:
Ale M wczoraj posprzatal mieszkanko wiec choc to mam z glowy,dzis lekko ogarne tylko i lazienke dokoncze.Moje dziecie teraz spi na zaboj,wiec mam troche czasu,a zdrzemne sie wieczorkiem szybciej.Julka skakala w brzuchu calutka noc i od rana znow na sile prostule konczynki male:-)
Syla- bravo bravo ogromniaste!ja nie mam tyle zaparcia i wytrwalosci,a poza tym jakos sie przyzwyczailam,ze mala u Nas laduje prawie co noc:sorry:Mozemy sobie do pozna pospacv przynajmniej,czyli jakby nie patrzec - zal mi wlasnej wygody:-pWyrodna matka:rofl2:Ale juz coraz pozniej przychodzi do Nas,wiec pewnie sama wkrotce zdecyduje,ze w Jej pokoiku Jej wygodniej:-(
Pinka- odwazny pomysl z tym interesem,podziwiam:tak:Ja tez jak malagorzatka,generalnie to nigdy nic z Polski nie kupowalam i nie sprowadzalam,ale moze powinnas paru anglikow podpytac,moze na placu zabaw,co byloby chodliwym towarem....Wydaje mi sie,ze takie rzeczy niemowlece sa tu dostepne w dosc korzystnych cenach jednak,bo moze i Mothercare jest drogie,ale w Ikei dostaniesz za 3/4 ceny wszystko a ciuszki w Primarku za peniki doslownie:sorry:Ale np na Ealingu otworzyli polska restauracyjke i sklepik razem i gadalam z laska tam ostatnio to podobno chodliwe to jak diabli!Anglicy uwielbiaja testowac nowe zarcie i lubia jedzenie domowe,a polska kuchnia jest przepyszna przeciez...:tak:;-)Moj tesc teraz tez kombinuje czy nie zainwestowac w nalesnikarnie,bo w Toruniu mamy cos takiego i szal robi od lat:tak:

lece robic dalej,buziaki:-)
 
kasia- alez mieliscie .... i nie wiadomo czy w koncy cos jej dolegalo czy to byl po prostu akak zlosci...
A z tymi nalesnikami to rzezcywiscie.... !!!! U nas we Wloclawku tez jest i zrezcywiscie jak jestem to zawsze tam pewlno ludzi...fakt ze zaledwie chyba 6 stolikow....:-)


Pinka- oh z tym drugim dzieckiem...podobno jak ma sie drugie to latwiej sie chowa dwojke niz jedno, tak wiec glowa do gory...przemysl to :-p My myslelismy ze moze po wakacjach zaczniemy....ale ja dopiero niedawno doszlam do siebie psychicznie po zeszlej ciazy- dopiero znowu zaczelam wierzyc w siebie jak dawniej, czesciej zakladam sukienki, znajdowac czas dla siebie....i mam tylko przed tym obawy ze znow sie "zapadne" a to bylo okropne i trwalo dlugo :baffled:
 
Kasia
W... Rocznicę Ślubu
Życzymy Wam Aby
Płomień Waszej Miłości
Nigdy Nie Słabnął,
A Wasze Dzieci
Chowały Się Szczęśliwie
W Jego Cieple I Blasku.
154105232.jpg


Syla gratuluje spanka w lozeczku:tak:dzielna mala,az sioe wzruszylam czytajac Twoje postepowanie z mala:-)Brawa dla Oliwki;-)
Z konradkeim troszke lepiej choc po poludniowej drzemce wstaje od tego dnia z placzem:no:nie wiadomo co zrobic.Wczoraj G musial go caly czas nosic,ponad godz chodzili po podworku:baffled:
Co do pracy to wczoraj zadzwonila zeby przyjsc w poniedzialek:tak::tak::-)mam jej wypisac liste jak tylko moge w prziod...kiedy G bedzie wracal z pracy:sorry:zobaczymy,troche sie boje ze jednak nie da rady bo raz tak,drugiego dnia inaczej:baffled:w sumie to max 16 godz wiec moze sie uda rozplanowac jakos,sama nie wiem czy bym chciala takiego pracownika:sorry:
Pinka lozeczko super,sama takie chyba kupie w przyszlosci chyba zy Ty bedzie sz je miala i mi tutaj przywieziesz:-D:-D:-Duwazam ten pomysl za bardzo dobry z drugiej strony czesto Polacy by cos chcieli ale nie moga sie dogadac i wlasnie zamawiaja z Pl:sorry:Mysle ze to bedzie udany interes bo nasze produkty sa sliczne,jest wiekszy wybor i dobre gatunkowo:tak::tak::tak:;-)

Gosia mysle ze u was tez sie z tym spaniem ulozy:tak:ja tez zrobilam jak Syla i maly spi juz w lozeczku cala noc:-)budzi sie teraz ok 2ej w nocy ale szybko udaje mi sie go uspic.Tylko teraz spie z nim w pokoju:baffled:czasem tylko podniesie glowe a ja ciiii i spi:sorry:narazie ok ale nastepny krok to spac cala noc w naszym lozku a nie do 2ej:-D:-D:-Dzobaczymy:sorry:

Maly tearz spi,ide troche ogarnac dom:sorry:
Ach wiec ie z tym wozkiem to nam odp w koncu ze nie mo0ga zrealizowac transakcji bo nie maja koloru ktory chcemy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wystawilismy wczoraj negatywa,napisalismy do allegro bo czekalismy 2 tyg na jaka kolwiek odp a tu wczoraj odp dlaczego wystawilismy negatywa:angry::angry::angry:zdarzaja sie pomylki i transakcja zostala anulowana przeciez.prosza o cofniecie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem tak zla ze szok.Mieli 100 wozkow,sprzedali 7 szt i nie maja naszego kolru a to pomylka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ze 100 szt jednego nie mieli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:czekam na G i im odp.Swoja droga wystawilismy wczoraj opinie a oni od razu odp a jak pytalismy o wozek czy wyslai itd to czekalismy 2 tyg:wściekła/y::no:
 
Pinka łóżeczko wcale niedrogie, a naprawdę mi się podoba :-)

Kasia dziękuję za gratulacje :-) Fakt - trzeba zaparcia i wytrwałości. Mój to od razu w pierwszą noc, jak kazałam mu iść na chwilę do małej, to on ją przyniósł do nas :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mówiąc, że to ja mu tak powiedziałam he he (rano powiedział, że słyszał co chciał), a ja kazałam mu małą odnieść do łóżeczka i utulić z powrotem. Taka byłam zła na niego, bo małej tylko przykrości narobił. Ja jednak się zaparłam i koniec. Co do wstawania rano to różnie to teraz jest, czasem wstaje o jej porze, czyli ok. 8, ale dziś np. wstała już o 6, czasem obudzi się o 6.30, 7.00 - wydaje mi się, że sobie to unormuje za parę lub paręnaście dni :-)

A gdzie reszta dziewczyn?
U nas dziś zimno i pochmurnie :-( Z domu nawet nie wychodzimy.
 
Malgorzatka je tez mylalam o drugim dziecku,zeby razem sie chowaly itd.2 lata z glowy by byly ale pozniej odchowane:sorry:jednak zrezygnowalam bo przy takim szkodniku jak Konradek:-D:-D mam dosc:sorry:nie dalabym rady z dwojka:no:pomyle za rok:tak:
Kasia moze Weroniczke brzuszek bolal albo sie czegos wystraszyla,przysnilo sie i nocka z glowy-jak u nas:baffled:
 
witam:tak::tak::tak:

ja wlasnie pieke ptasie mleczko:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kasiu- kurcze ale mieliscie nocke no................. ciekawe co bylo powodem placzu małej.................... a jak skonczysz to pochwal sie torcikiem;-)
Goska- kochana ja nadal czuje sie zapuszczona ja to nazwalas heehhe:-D:-D:-D:-D bo ja ciagle cos robie 24h na pełnych obrotach:sorry::sorry::sorry:sama nie wiem zobaczym po weselu hihi
Kwiateczek- spoko nie ma sprawy jesli chodzi o łozeczko :tak::tak::tak: mnie tez sie podoba..........sprawa z wozkiem nie ciekawa ale widzisz jak to jest z tymi ludzmi szkoda gada zeby zmobilizowac ludzi do napisania to trzeba im komentarz negatywny wystawic brrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Syla- u nas tez zimno wiatr wieje co chwile pada brrr to sie wiosna nazywa:eek::eek: a ten twoj to dobry hahah słyszy to co chce:-D:-D:-D:-D

kupilismy wczoraj vałej monitorki do auta teraz jak pojedziemy odebrac paszporty i do polski to sie nie bedzie nudzila bo nagram jej ulubione seriale typu... Niania, Brzydula i Na Wspolnej, i bedzie ogladac heehe
 
reklama
Do góry