reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

oj Edytko, przepraszam o Tobie zapomniałam :zawstydzona/y: Gratuluję pozytywnej rozmowy o pracę :tak: Wiesz już dokładnie co i jak? I jeszcze jedno: health visitor w końcu do was dotarła?
 
reklama
syla- i jak przebiega noc, mala placze? Ja moge przyznac z reka na sercu ze ja SAMA sie przyzwyczailam do faktu ze mala lezy kolo mnie. Wiem ze to glupie ale tak jakos jest. Juz sama nie wiem jak mam podchodzic do faktu - spania dziecka z rodzicami choc czesc nocy. Czasem mam ochote wziasc sie za nauke, ale z drugiej strony ona taka miska sie zrobila ostatnio. Z zamknietymi oczami wola mama w nocy, szuka mnie a jak znajdzie to tak obejmie za szyje a mi serce topnieje. Fakt poki sie nie obudzi na dobre w lozeczku to spi sama.
Tak sobie myslalam ostanio ze bede ja uczyc zasypiania w lozeczku z misiami-i ze zaczne od drzemek...
 
hej hej bladym switem:-)jak zwykle oststnio cos spac mi sie nie chce wiec jak M wstal do pracy to i ja razem z Nim...zaraz sie wezme za liste zakupow.mielismy imprezke miec w sobote ale skonczy sie na malym poczestunku,tj kawka i ciasto,bo kasy Nam brak.Stwierdzilismy,ze nie mamy wszystkiego dla Julki i nie bedziemy marnowac pieniedzy na imprezki,alkohole i gotowanie kupy zarcia i wolimy zaoszczedzic i kupic co tam brakuje jeszcze:sorry:
mooon - witaj na forum:-)z problemami zoladkowymi nie pomoge,bo mnie to nieszczescie narazie minelo:sorry:a z lekarzami to roznie,zalezy jak trafisz chyba...za to z midwive to tez mam same zle doswiadczenia:baffled:
syla - czesc kobitko:-)powodzenia w nauce - my nawet sie nie staramy tego robic....mala praktycznie co noc laduje u Nas o ok.3-4 i spimy wszyscy do rana,tj czasami do 10 nawet jak M ma popo zmiane:-Djakos sie przyzwyczailismy i jak malagorzatka pisze,mala taka misiowata i tulak straszliwy i trzyma mi raczke na szyji jak spie tylem do Niej:tak:do M to wogole sie wtula i owija Jego rekoma:-Dwiem,ze kiedys sama juz zdecyduje,ze jest za duza albo ze tak nie za wygodnie i wtedy bedzie u siebie w pokoiku spala:tak:
kwiateczek - no to sie troszku wybawilas;-)jak dzis spal maly w nocy?
 
Witajcie dziekuje za wszyskie porady duzo mi pomogly mam nadzieje ze lekarka cos mi pomoze:sorry: dam wam znac jak poszlo :happy: milego dnia wszystkim mamuskom i Waszym dzidziom:laugh2:
 
oj dziewczyny kiedy to sie skonczy....juz nie wiem czy cos jej dolega - juz watpie w te zeby - ale ja juz od 2 m-cy mam przerwe w spaniu od okolo 1am do 5am. Poporostu mala sie budzi i nie moze spac....:szok: Kladzie sie o 9.30, sama idzie do pokoju, kladzie sie....a juz o 1 sie budzi i walczymy ze snen do okolo 5 nad ranem. Wtedy miala katar, budzila sie, ja spac nie moglam ale teraz juz 3 tygodnie kataru nie ma a ona i tak sie budzi. A jak zasnie o 5 to juz wstaje o 8 rano...czyli ogolnie moja sypia- zeby nie sklamac...8 godzin /dobe :wściekła/y:

Ktos kiedys pisal ze jak dzieci sie wyszaleja to spia jak aniolki....to moja do tych nie nalezy bo jak jest cieplo to uwierzcie na dworzu jestesmy od 11 do 18.... mala szaleje , biega, buja sie , jezdzi..... chalupa odlogiem lezy bo dziecko na dworzu musi byc zeby lepiej spalo....:-p no ale dzis ide z nia do poludnia i wracam a potem siedzimy w domu, bo ja jestem po takim dniu bardziej wyczerpana niz ona jak widac
 
malagorzatko - kurcze to oczy na zapalki masz juz pewnie,bidulko:-:)baffled:i dosyc pozno sie kladzie w sumie...a jak spi z Wami to tez tak samo pobudke masz?bo Nika jak spi sama to sie budzi,ale jak spi cala noc czasem z Nami to snem kamiennym normalnie:sorry:
 
Juz jestem po wizycie co wy na to: BRAC PARACETAMOL 4 RAZY DZIENNIE PO 2 TABLETKI ??????? pytam sie jej czy to nie za duzo i czy nie zaszkodzi dziecku a ona ze nie:baffled: co wy o tym myslicie? Zwolnienie dostalam i dzieki Bogu chyba po prostu poleze (chociaz mi zabronila lezec) i wykuruje sie syropkiem z cebuli i czosnkiem:-p
 
weri - sam w sobie paracetamol nie zaszkodzi dzidzi,po prostu generalnie lepiej nie brac lekarstw w ciazy,bo wszystkie przenikaja przez lozysko:baffled:jesli nie czujesz sie strasznie i fatalnie i nie masz goraczki to osobiscie bym az tyle nie lykala:sorry:
 
oj Edytko, przepraszam o Tobie zapomniałam :zawstydzona/y: Gratuluję pozytywnej rozmowy o pracę :tak: Wiesz już dokładnie co i jak? I jeszcze jedno: health visitor w końcu do was dotarła?
Spoko;-)a co do HV to oczywiscie zapomniala,chyba stweirdzila ze skoro byla pod zlym adresem to tez wizyta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:miala zadzwonic we wtorek,tydz temu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no::no::no:nie wiem czy chce ja widziec:angry:

oj dziewczyny kiedy to sie skonczy....juz nie wiem czy cos jej dolega - juz watpie w te zeby - ale ja juz od 2 m-cy mam przerwe w spaniu od okolo 1am do 5am. Poporostu mala sie budzi i nie moze spac....:szok: Kladzie sie o 9.30, sama idzie do pokoju, kladzie sie....a juz o 1 sie budzi i walczymy ze snen do okolo 5 nad ranem. Wtedy miala katar, budzila sie, ja spac nie moglam ale teraz juz 3 tygodnie kataru nie ma a ona i tak sie budzi. A jak zasnie o 5 to juz wstaje o 8 rano...czyli ogolnie moja sypia- zeby nie sklamac...8 godzin /dobe :wściekła/y:

Ktos kiedys pisal ze jak dzieci sie wyszaleja to spia jak aniolki....to moja do tych nie nalezy bo jak jest cieplo to uwierzcie na dworzu jestesmy od 11 do 18.... mala szaleje , biega, buja sie , jezdzi..... chalupa odlogiem lezy bo dziecko na dworzu musi byc zeby lepiej spalo....:-p no ale dzis ide z nia do poludnia i wracam a potem siedzimy w domu, bo ja jestem po takim dniu bardziej wyczerpana niz ona jak widac

Malgorzatka,ja mam to samo:no:ostatnio po tej biegunce spi spokojniej,nawet na plecach mu sie zdarza:szok::szok::szok:wczesniej bylo to nie mozliwe:no:ale budzi sie nadal od 12-1----do 4-5 rano:-(czasem mi sie udaje go odlozyc ale i tak wstaje:baffled:obralam technike ze nie bierzemy go do nas,musi sie oduczyc:dry::dry::evil:wczesniej nawet z nami nie mogl spac ale ostatnio spi jak kamien wiec..:baffled:postanowilam pswiecic pare nocy i skutkuje:tak:budzi sie ale wie juz ze musi zasnac w lozeczku bo go nie wezme:no:biore tylko na rece i odkladam,NIE ma LOZKA,poczekam jeszcze tydz jesli nadal tak bedzie wtedy zadzwonie i sie zapytam czy uwaza te ostatnia wizyte za kontakt i pomoc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Juz jestem po wizycie co wy na to: BRAC PARACETAMOL 4 RAZY DZIENNIE PO 2 TABLETKI ??????? pytam sie jej czy to nie za duzo i czy nie zaszkodzi dziecku a ona ze nie:baffled: co wy o tym myslicie? Zwolnienie dostalam i dzieki Bogu chyba po prostu poleze (chociaz mi zabronila lezec) i wykuruje sie syropkiem z cebuli i czosnkiem:-p

Ja tez bralam i czasem wlasnie w takich ilosciach bo nie moglam juz z bolu ale pozniej tylko w razie koniecznoasci:sorry:lepiej nie brac ALE SKORO TRZABA TO NIE MA RADY:baffled:mozna 8 tab na dobe-to max ale jesli po 2 przejdzie to nie ma potzreby:tak::tak::tak:
Ja dzis bylam z G w szpitalu na wizycie przed zabiegowej:tak::tak::tak:bedzie mial mala operacje na nosek(to co ja kiedys jesli pamietacie)smial sie a teraz peka:-D:-D:-Dza tydz w czwartek,juz sie boi,pyta czy bede,wezmiemy nianie itd....a ze mna nie zostal:wściekła/y::evil::evil::evil:ach te chlopy:eek::sorry:
Zamowilam wozek na allegro przed swietami i wiecie,wczoraj napisali jaki kolor chcemy(znow)i maja tylko dwa(oczywiscie nie ten co chcemy):no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale im pojedziemy jak mi nie napisza dzis ze anjda bo dosc ze czekamy to nagle sie im przypomnialao ze jednak nie maja:wściekła/y:i tacy maja cos w rodzaju sprzedawcy roku:angry:czlowiek sie sugeruje a to wielka klapa:no::crazy:
 
reklama
Kochane moje ja na chwilke>........

Dzis mam ta dodatkowa wizyte i USG..... strasznie sie boje co mi powie gin....
Jak mala czy rosnie i czy wszystko ok.....
Lece o 14.00....
wieczorkiem sie odezwe... buzka dla was kobitki....

Milego dzionka zycze!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Do góry