reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dzieki kochaniutkie za to tlumaczenie. Skocze do Boots'a


Mona - poprostu idz do sklepu, kup inne mleko i zobaczysz; dla mnie plamy sa nie normalne ale jak mowisz Ci lekarze-szkoda gadac. Poprostu sprobuj, np Aptamil. Jest dobre. Mojej nie pasowalo sma, potem dawlam jej cow&gate ale tez jej nie pasowalo bo dziwnie sie zachowywala i poszlam i kupilam Aptamil (nie chodza do lekarza bo dla nich nasze nienormalne objawy u dziecka sa normalne) i wszytsko co nie niepokoilo przeszlo mojej Nastusi.
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Caly czas Was podczytuje,ale brak czasu na odpisanie.Nika pochlania maximum dnia:sorry:Caly czas szaleje na calego!Nie mozna Jej z oczy spuscic na moment....Do tego zaczynaja sie dolne zabeczki pokazywac,narazie widac je dopiero pod dziaselkiem,ale juz baardzo dokuczaja....Najgorsze przed Nami.Podobno wlasnie ostatnie 5'ki sa najbardziej bolesne.Mamy 16 zabkow juz calutkich i sliznie je Nikusia myje sama:-D
Wloski urosly baaardzo.bo po wyprostowaniu palcami wloskow(ma sliczne delikatne loczki) z tylu siegaja do lopatek!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
A ja walcze ze skora bo cos mi sie okropna zrobila i wiotka.Moze macie rady na ujedrnianie skory i ten paskudny cellulit?
Calusy dla Wszystkich brzdacow i mamusiek!!!!
 
hej babeczki sorki ze mnie nie ma ale pełno roboty przed wyjazdem do polski :-) zajrze wieczorkiem i cos naklikam a tymczasem mam pytanie.....


znacie moze jakies tanie przesyłki kurierskie? bo chce wysłac wózek i szukam firmy ktora nie obedrze mnie ze skóry,,,,,, pozdrawiam i do wieczorka bo teraz jeszcze na zakupy lece hi hi:-)
 
Niestety APTAMIL tez nie moze bo ma po nim biegunke ja juz probowalam tylko po tym sma nie ma biegunki tylko te plamy.Pojade do Polski to napewno lekarz powie mi co to za plamy i czy sa od mleka czy od czegos innego
 


Zdrowia, szczęścia, pomyślności.
W pierwsze święto dużo gości.
W drugie święto dużo wody,
to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych
i świąt wesołych.
Życzy...
 
Samych radości,
Kolorowych jajeczek,
Białych owieczek,
Uśmiechu bez liku
I bakalii w serniku
Kiełbaski tłuściutkiej
I atmosfery milutkiej
Życzy...

dorcia z Lucy i Patrykiem
 
Na stole święcone, a obok baranek,
koszyczek pełny barwnych pisanek
i tak znamienne w polskim krajobrazie
w bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
gdy wielkanocne na stole śniadanie.
Wesołych Świąt


życzy Iza z rodzinka
 
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,
życzy Maggusia z rodzinka.
paq2.gif
 
witajcie, ja też tylko wpadam z życzeniami wielkanocnymi:tak::tak:

Moc prezentów od zajaczka
co koszyczek trzyma w raczkach
Wielu wrazen, mokrej glowy
w poniedzialek dyngusowy.
Zycze jaja swieconego
i wszystkiego najlepszego!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Maggusia wszystkiego naj, naj dla Braianka z okazji urodzinek :happy::happy::happy:
 
reklama
wesolych radosnych Swiat Wielkiej Nocy dla wszystkich cioteczek:-) i aby po swietach watek znów zaistniał pozdrawiam was serdecznie buziole:-)
 
Do góry