reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Madziu ja również gratuluję :tak:, prawko napewno Ci się przyda w Anglii, trzymam kciuku za egzamin praktyczny:-)
 
reklama
witajcie, u nas niestety szaleje wirus grypy żołądkowej:baffled:, Karolinka biedna wymiotuje, całą noc nie spałyśmy :no:, tak więc uciekam zrobić pranie bo wszystko brudne. Na razie nie wybieram się do lekarza, bo podejrzewam, że nic nie pomoże, chociaż może powinnam:confused:

pozdrawiam
 
Witam wszystkich
ale tu cichutko ale chociaz nadarzan z czytaniem.ja jak zwykle w pospiechu.dzis moj kolin zostal sam w przedszkolu mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.jak cos to pani pewnie zadzwoni.
Madzia gratuluje i tez trzymam kciuki za jazde.
zQo u nas narazie cisza bo ja jakos nie czuje tu wielkanocy.brakuje mi koszyczka.
Agnes zdrowka zycze oby szybko przeszlo.
Malagorzatka my rowniez czekamy na ten pierwszy zabek a tu nic. ok lece bo niedlugo do przedszkola trzeba pedzic.
 
Czesc jestem nowa na forum.Mieszkam w Catterick Village.Mam synka Damianka ktory ma 14 miesiecy.chciala bym sie dowiedziec czy znacie nazwy mleka dostepnego w UK na skaze bialkowa oprocz Neocate bo tego mleka niechce pic.
 
witam laski,wieki mnie tu nie bylo.Powiem szczere,ze malo czasu mam na kompa.A ty ruch sie zrobila jak w mlynie,rozkrecilo sie forum na calego.Ja wypadla z obiegu,tyle nowych mam,nie jestesm w satnie odpisac kazdej,ael witam wszytskie nowe mamy i maluszki bardzo serdecznie :-)

U nas ok,Natusia dzielnie pozbyla sie smoczka,teraz ternujemy sikanie i calkiem dobrze jej idzie.Gadulka z niej straszna,zaczyna spiewac piosenki,liczy do 5(wyglada to tak raz ,dwa,cztery tsy,five:-D:-D:-D) i powoli poznaje kolory na razie zna czerwony,niebieski,zolty.

Od poniedzialku cos ja pobiera choroba,ma katra i kaszle,mam nadziej,ze to nic wielkego i zaraz jej przejdzie.Ostatnio tez mielismy problemy zeskora,wyszly jej male czerwone suche plamki na nogach i rekach,po podaniu wapna i smarowaniu kremem E45 WSZYTSKO LADNIE ZNIKLO,mam nadzieje,ze nie powroci,chyba byla to reakacja na tania czekolade,ktora przyniosl znjomy.Zreszta ja daje Natusi raz dziennie czekolade,a tego dnia zjadla duzo za duzo.

Ja ok chco ostatnio mialam ciezkie dni,troche klopotow rodzinnych:sorry:mama nadzieje,ze o nas nie zapomnialyscie;-)

Olcia Benjie jest uroczy,fajny aparat z niego
Buziaczek i jak przeprowadzka,gratuluje wlasnego mieszkana,nie ma ja urzadzic sie po swojemy ,aBlania bedzie miala wymarzony przez mamusie pokoj:tak:;-)
agness biedactwa duzo duzo zdrowk dla was:-)
izka i jak bylow przedszkolu,dal rade syncio.Jak sobie radzisz terz z dwojka,chyba rutyne juz masz opanowana:laugh2:
mala-gorzatka i jak mala,przeszlo jej.Foteczki slotkie,rosnie wam pscola,ma piekny usmiech
Pinka a jak u was,widzialm fotki z chrzcin uroczo wygladala ,mala dama:-)

widze ze stare forumowiczki gdzies sie schowaly:baffled::sorry:

pozdrawiam was goraco
buziaczki papa
 
hej dziewczyny gdzie wy sie podziewacie.czy te forum umiera.
ja dzis mega nie wyspana.NAtan cala noc marudzil.wczoraj przebil mu sie w koncu zabek pierwszy ale widze ze drugi tez juz sie chce przebic.ostatnio jest strasznie marudny a do tego przypaletal sie katarek sama woda z noska mu leci.w nocy spac nie mogl tak mu lecialo.od tyg natan podnosi sie do pozycji raczkowania ale narazie jeszcze stoji w miejscu i sie kolysze.
Monawitaj na forum pisz czesciej.no niestety ja nic nie wiem na temat mleka na skaze.
Olciajak tam udal sie pobyt w Pl.nic nie pialas ze sie wybierasz.Pewnie to jakis niespodziewany wypad.
Maxin a z ta rutyna to nie bardzo jeszcze.ale jakos daje rade codziennie cos tam sie zrobi w domciu i jest ok.czasami jak nie daje rady to poprostu robie co najwazniejsze.kolin bardzo mniew zaskoczyl w przedszkolu.ja mu poiwedzialam ze zzostaje juz sam a on to przyjal bez zadnych emocji.dal buzi i poszedlusiasc z dziecmi.ja w domu siedzialam jak na szpilkach bo myslalam ze pani zadzwoni po mnie.jak po niego poszlam to nie chcial isc jeszcze do domu.codziennie zostaje bez problemu.

dziewczyny piszcie cos,gdzie sie podziewacie
 
reklama
Od poniedzialku cos ja pobiera choroba,ma katra i kaszle,mam nadziej,ze to nic wielkego i zaraz jej przejdzie.Ostatnio tez mielismy problemy zeskora,wyszly jej male czerwone suche plamki na nogach i rekach,po podaniu wapna i smarowaniu kremem E45 WSZYTSKO LADNIE ZNIKLO,mam nadzieje,ze nie powroci,chyba byla to reakacja na tania czekolade,ktora przyniosl znajomy.Zreszta ja daje Natusi raz dziennie czekolade,a tego dnia zjadla duzo za duzo.




hej maxin! Kopę lat ;-)
Mam nadzieję, że księżniczka Natalcia szybko Ci wyzdrowieje, ale nie chcę Cię straszyć, ale u mnie też zaczęło się od kataru i kaszlu, a teraz juz chyba 3 tydzień jestem chora. Zapalenie krtanii mi się przypałętało i dopiero w ost. poniedziałek do leczenia właczyli mi erytromycynę (antybiotyk), wcześniej bali się cokolwiek mi dać, bo jestem uczulona na penicylinę i paracetamol, a jak wiemy tym właśnie japierw leczą w U.K. Co do kremu E45 dla Natalci, to proponuję używać tego przeznaczonego specjalnie dla dzieci (ma jakies kolorowe obrazki na opakowaniu). Ten zwykły E45 jest zbyt "ciężki" dla skóry dzieciaczków.
A tak poza tym my nadal w U.K., ciągle w Manchester, nadal na etapie starań.
pozdrawiam.
 
Do góry