reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam

pandorka dzieki za rade;-)Widze ze ty masz duz problem z lekami,wspolczoje.Moja mam tez jest uczulona na penicyline.Obys wyzdrowiala.No i trzymam kciuki abys w koncu zobaczyla upragnione dwie kreseczki:tak:;-)

Iza super Kolin sie zachowal,brawo,dla ciebie mniejszy stres.A Natanek ma juz dwa zabki i przymierza sie do raczkowania,ale ten czas leci,pamietam jak dzis jak rodzilas,a tu juz 6 miechow ma;-)

laski powiedzcie mi jak wasze dzieci spia w ciagu dnia,chodzi mi o te juz starsze 2 latka i wyzej........Bez problemu klada sie spac na drzemke?
U nas jest roznie,poniewaz mamy terz dziwny plan dnia przez moja prace,wiec nie mam stalej pory aby klasc Natusie,wiem,ze potrzebuje choc 1h snu,ale czesto niechce,albo jest juz za pozno na drzemke.Niewiem co z tym zrobic:rofl2::baffled:

pozdrawiam
 
reklama
Czesc ide dzisiaj do lekarza moze on mi przepisze jakies mleko dla mojego szkraba bo niestety Neocate mu juz nie smakuje[i wcale sie nie dziwie bo ma kwasno-gorzki smak]a innych nie moze bo ma biegunke i wychodzo mu szorstkie plamy ktore przypominaja liszaje.Pozdrawiam Wszystkich odezwe sie jak przyjde od lekarza napisze co mi poradzil
 
Laski potrzebuje waszej porady- opinii.
Mojego znajomego żona, która w następny piątek przylatuje do U.K, ma termin porodu jakoś na poczatek maja. I kobitka umyśliła sobie, że chciałaby CC, bo synuś juz duży jest ponad 3 kilo. No i teraz mają dylemat co zrobić. Ja nie wiem jak to jest i chce sie was zapytać, czy jeśli lekarz nie zdecyduje o CC, a oni mimo wszystko będą je chcieli, to czy musza za to płacić? Czy w ogóle nie ma tak, że ona sobie może wybrać?! Proszę was o odpowiedź Bbeczki
;-)
 
Czesc ide dzisiaj do lekarza moze on mi przepisze jakies mleko dla mojego szkraba bo niestety Neocate mu juz nie smakuje[i wcale sie nie dziwie bo ma kwasno-gorzki smak]a innych nie moze bo ma biegunke i wychodzo mu szorstkie plamy ktore przypominaja liszaje.Pozdrawiam Wszystkich odezwe sie jak przyjde od lekarza napisze co mi poradzil

a próbowałaś tego mleka cow gate??? może w Boots'ie by ci coś poradzili ?!
 
Tak probowalam ale po nim robil kupe z krwia.A co do cesarki to moja kolezanka rodzila tutaj synka wazyl 4.100 i musiala rodzic naturalnie nie chcieli jej zrobic cesarki
 
A my same bez tatusia :baffled: w niedziel polecial do Amsterdamu na jakies szkolenia ze swojej nowej firmy...wroci dopiero za tydzien...nudno nam bez niego :zawstydzona/y:

Maxin - witamy :))))) Juz myslalm ze do Nas nie zajrzysz ;-) Kiedys tak myslalam jak Natalka sobie radzi z porzuceniem smoczka...a wy juz jestescie znacznie dalej, nocniczek, liczenie,kolorki... alez musi byc z niej pocieszka.
Nastusi zapalenie spojowek przeszlo...chyba, bo juz nie lzawi, nie ropieje...czasem jeszcze trze, ale nadal jej przemywam sola fizjologiczna. A moze wiesz czy tu sprzedaja sol fizjologiczna i jak sie to nazywa po ang ????

Izka - no ja sama nie wiem co sie dzieje z babeczkami...jak zagladam to nic sie nie rusza :-(
Gratulacje ZABECZKA ... my nadal czekamy, Nastusia ma wypieki na policzkach calymi dniami, jest marudna, w nocy ze dwa razy budzi sie z histeria... a jak chce jej posmarowac dziaselka mascia to zamyka mocno ustka i NIE MA MOWY O SMAROWANIU.
Juz nawet gryzie swoja bluzke i nadgarski- za bardzo gryzaczki ja nie interesuja.


Pandorka - z tego co czytalam i slyszalam nie sa chetni do robienia CC... no chyba ze przy jakis zagrozeniach. Ale co lekarz to inny...wiec trudno cos doradzic.
 
Mona a probowalas mleko Aptamil???Moja corka je pije,ma rowniez problem z skaza,to jej bardzo smakuje,moze watro sprobowac,kupic tylko jedno kartonowe pudelko 100ml i zobaczysz jaka bedzie rekca.A ile ma twoj synek?

Pandorka,mysle,ze jezeli jest zupelnie zdrowa i poprostu chce cc watpie aby jej od tak zrobili.Musi byc przyczyna aby wykonali ten zabieg.To nie jest takie chop siup. Czemu ona przyjezdza tutaj rodzic skoro byla prowadzona w Pl??Nie bylo by jej lepiej w kraju rodzic??
 
mala-gorzatka pewnie powoli zabki beda sie wyzynac,ja czekam aby wyszly juz wszystkie,a zostalo nam 6 sztuk hehe,chco te ostatnie nie byl az tak bolesne jak pierwsze,ale bardzo dlugo wychodzily.Dobrze,ze z oczkami juz lepiej,Co do soili fizjo.niewiem gdzie mozna kupic,ja zawsze zapas w pl robilam.Dokladnie niewiem,ale zapytaj o woda + 0,9% sodium chloride
 
mala-gorzatka pewnie powoli zabki beda sie wyzynac,ja czekam aby wyszly juz wszystkie,a zostalo nam 6 sztuk hehe,chco te ostatnie nie byl az tak bolesne jak pierwsze,ale bardzo dlugo wychodzily.Dobrze,ze z oczkami juz lepiej,Co do soili fizjo.niewiem gdzie mozna kupic,ja zawsze zapas w pl robilam.Nazywa sie to woda + 0,9% sodium chloride zapytaj w aptece,czy Boots moze maja

poprostu zapytaj o sterile water (czyt.sterajl łoter), najszybciej dostaniesz w Boots'ie, bo oni to produkują, a jeśli nie, to zapytaj w przychodni, może cie poczęstują.

maxin
e45juniorcreamfj5.jpg
e45juniorcollectioniy2.jpg

 
reklama
Bylam u tego lekarza i niestety nic mi nie poradzil powiedzial zeby nadal pil to SMA a te plamy sa normalne[tak on twierdzi]i ze zejda,ale u tych angielskich lekarzy wszystko jest normalne i samo przechodzi.Cale szczescie ze 1kwietnia lece do Polski to moze mi cos poradzi nasz lekarz bo na tych angielskich nie mozna liczyc.
 
Do góry