reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Zazwyczaj cos tam zawsze potrzebuja i trzeba dosylac dokumenty.Jedni czekaja miesiac a inni nawet 6:szok:
 
reklama
Wydrukuj i wyslij poczta. Ja czekalam ok.3 tygodni ale nie ma reguly. Platnosci wyrownuja do 3 miesiecy wstecz od otrzymania formularzy. Gabids ma racje ze czasami nekaja czlowieka dodatkowymi pytaniami ale jesli wypelnisz wszystko z detalami to nie powinni sie czepiac...!
Ogolnie mowiac to maja tam maly burdelik i moim znajomym np. zgubili akt urodzenia dzieciuszka i zwalili wine na poczte...ale kto to zgadnie kto byl winny!
Postaraj sie szybciutko to wyslac bo bez CHB nie ma szans na inne benefity. No i walczer na £250 od krolowej Eli czeka na Was... :):):)
Buziaki...bigos mi sie przypala... :(:(:(!!!
 
no to jednak trzeba bedzie dzwonic po te formularze bo ja drukarki nie mam:-( tylko laptopa,a o co chodzi z tym walczerem bo ja mam 3 dzieci to na kazde dostane?
 
Witajcie dziewczyny....
ja sobie w domku z moim maluchem siedzę i z tatusioem przez skype rozmawiamy....nie jest źle!
Faktycznie z tymi mieszkaniami różnie jest, może i nam uda się znaleźć coś nie drogiego i nie zbyt maluśkiego....ale już w sumie mi aż tak nie zależy, fakt najważniejsze to zeby być razem. :)
Widzę ze zaczęłyście tematy zasiłków...ja właśnie ostatnio się zastanawiałam jak to wygląda.
Ja jestem w tej chwili na urlopie wychowawczym płatnym. Mój mały jest po operacji serduszka i tu w PL mogłabym ten wychowawczy pobierać do 3 roku życia z powodu jego choroby. Ale skoro wyjedziemy to będziemy rezygnować i postaramy się o świadczenia tam. Czuję ze to będzie niezła przeprawa....komletnie nie wiem o czym dokładnie mówicie i co komu jest przyznawane heheh
Ale jestem ciekawa jak będzie wyglądała sprawa mojego Filipka....bo my tu w PL dostajemy na niego tzw. Zasiłek pielęgnacyjny i rehabilitacyjny w kwocie 150 zł miesięcznie. Czy wiecie może jak jest tam z czymś takim, czy nasz polski papierek o przyznaniu jemu niepełnosprawnośi (z powodu teg chorego serduszka) tam będzie ważny???....hmmm....albo czy będziemy musieli tam iść też na komisje...???
Oj...rozpisałam sie.....Jeśli ktoś wie to dziękuję za podpowiedź, pozdrawiam
Magda i Filipek :))
 
witajcie babeczki
wczoraj byłam z mała w GP jak juz wczesniej pisałam po zmiane mleka szałam i sprawdzic wage wiec mała wazy tylko 6720:szok: strasznie mało na to co zjada ale w siatce centylowe sie jeszcze miesci,podobno jest bardzo ruchliwa i ma dobre spalanie wiec otyłosc jej nie grozi hi hi:-) tak jak mamie,pozatym jest bardzo silna a to za tata ha ha:-D mleka nam nie zmienili bo Enfamilu LF nie ma 2-ki kazała abym, dziecku podawała juz tunczyka i te ich obrzydliwe pasty:-p:-p to ja wielkie oczy zrobiłam:szok: i powiedziałam ze sama moze to jesc moje dziecko tego napewno nie dostanie bo równie dobrze pizze moge jej podac lub innego fastfuda zdziwiła sie i powiedziała ze w takim razie umówi na sdo szpitala do pediatyr 26 marca a 27 w nocy lecimy do polski wiec przed wylotem jeszcze sie wkurze pewnie :wściekła/y: ciekawe co kolejny madry mi powie brrrrrrrrrrrrr

kiedys bodajrze Goska prosiła abym wkleiła zdjecie malutkie i jej perełek nareszcie udało mi sie zrobic wiec wkleajm


Wszytkie stare baby z forum gdzie wy sie podziewacie co???????????? emigracja jakas była............a ja o tym nie wiem???:-)


buzka
 
pinka corcia sliczniusia:-) i jak pokazuje te swoje perelki.
A co do zalecen zywieniowych tej lekarki to jestem zdziwiona.Czy chodzilo jej o tunczyka z puszki i takie cos do smarowania pieczywa bog wie z czego?Nie no szok.:szok:
madzia na poczatku nam tez trudno bylo ogarnac temat zasikow i przez rok o nic sie nie staralismy.Ale to nie jest trudne i dziewczyny napewno pomoga.Jak cos to pytaj.A co do zasilku pielegnacyjnego to nie wiem,ale napewno cos takiego tu maja i napewno to bedzie wiecej niz 150zl.:-)
 
gabdis- dokładnie takiego tunczyka z puszki zmiksowac i podac z sosem juz nazwy tego sosu nie pamietam:confused: te dzieciaki niestety tak tu jedza;-)



kobitki moze macie jakies własne przepisy na obiadki:confused: bo moja mała to słoiczków ni bardzo:no: a ja juz pomysłow nie mam................
 
pinka moja mala uwielbia slodkiego ziemniaczka z mieskiem,albo buternutsquash.Lubi buraczki z ziemniakami i wolowinka,cukinie z soczewica.Albo budyn z mleka modyfikowanego i maki ziemniaczanej.
 
reklama
Dziewczyny wiecie jak wyglada tutejsza odzywka do wlosow Wax.Uzywalam w polsce i teraz mi jej brakuje,a wiem ze jest angielska to powinna tu byc.
 
Do góry