reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc dziewczyny!Podczytuje Was caly czas,ale nie mam chwili dluzszej,by odpsac:zawstydzona/y:Foteczki sliczniutkie!Brzdace rosna jak na drozdzach!!!!
My sie wyszykowalysmy i wyruszylysmy na plac zabaw bo przepiekne slonko Nam wpadalo do salonu i az prosilo zebysmy wyszly:tak::-)No i juz mialam wyjac mala z wozka zeby wyszalala sie na placu zabaw i ....deszcz ze sniegiem.Kurde!I do domu wrocilysmy i tyle po zabawie na swiezym powietrzu!Oj wkurzyc sie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milego dzionka wszystkim zycze!!!!!!!
 
Postanowilam sobie dorobic,skoro juz siedze w domu....No i jest cos co mi wychodzi dobrze i sa to torty!!!;-)Moja mamusia dala mi w tej dziedzinie nieco swego talentu,choc i tak nigdy Jej nie dorownam:no:Oto torcik na roczek malej Patrycji....Tak sam miala moja Nika...Co sadzicie?
 

Załączniki

  • Captur54e.JPG
    Captur54e.JPG
    62,3 KB · Wyświetleń: 24
  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    61,9 KB · Wyświetleń: 21
  • Capture5.JPG
    Capture5.JPG
    67 KB · Wyświetleń: 24
katarzyna s nie super talent masz.ja uwielbiam robic ciasta i je jesc ale niestety talentu takiego to nie mam dekoracyjnego.
no i jeszcze jedno wlasnie zmusiłas mnie do zrobienia ciasta.ide robic i juz wiem co sernik na zimno.ja w Pl to bardzo czesto robilam ciasta.raz wtyg na banka jak mezus byl w domciu to nawet dwa razy.bo my takie zarłoki.
Olcia dzieki. to fakt kazdy mówi ze sa do siebie podobni a jakKolin był taki mały jak natan to juz wogole.
 
Michaga, Pinka & Izka - dzieeekuje za komplementosy!!!!!!!!!:-):-)Pieklam w ciagu dnia biszkopty a zdobilam go 2dni ;-):-DTak wiec jesli ktos chce na urodzinki to sie oferuje:-D:-D:-D
Izka - faktycznie sa podobienstwa:tak:Ale przystojniekow masz w domku!!!A na coreczke Cie ochota nie nachodzi?;-)
Mamuska - jak Krystianek?Widze,ze szaleje i Go kompletnie nie interesuje nozka:-D:-D:-DSuper zucha masz!!!!!A wloski jak Mu rosna!!!!!!!!!!!!Wow!
Olcia - to kazda baba chyba tak ma na glaskanie itp:-DJa uwielbiam jak M bawi sie moimi wlosami-moment spie jak zabita:-D:-D:-D
Madzia-co do mieszkan to mysle,ze jest roznie.Miewszkalismy tu w 3 miejscach i faktycznie jak szzukalismy to sa i kliteczki male ale czasami to moznaby sie zgubic w pokoju takie wielkie!!!!!!Teraz mamy 1bed a pokoje sa duuuuze wiec mysle,ze jak nie zalezy Wam zeby plcic minimum to znajdziecie cos wiekszego...:tak:

Lece,bo Nika mi wlazi zniecierpliwiona na kolana juz...:-D
 
dziewczyny mam pytanko ,ile czekalyscie na Child benefit? i o co moge jeszcze skladac jak maz nie ma jeszcze HO?niewiecietez moze czy zasilek na niepelnosprawne dziecko przysluguje od razu czy trzeba miec rok przepracowany(bo tak nam powiedziala babka w coucilu ale niewiem czy to prawda bo tu kazdy mowi co innego?)ale was zasypalam pytaniam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
izka ale facetow masz:szok::szok: super!! i zgadzam sie ze podobni!!

katarzynko :szok::szok::szok::szok: masakra!! w zyciu takiego torta nie widzialam!! piekny, cudny i tez bym go chyba nie pokroila bo szkoda:tak::tak: kurde z takim talentem to ty tutaj na wyspach furore zrobisz:tak::-) a jak jest tak samo smaczny jak wyglada to chyba miliarderami zostaniecie heheh:-D:-D moja kumpela piecze ciasta(taka fanatyczka) ale takie zwykle i jak kiedys zona ich landlorda sprobowala to ja teraz ciagle ja zatrudnia na rozne party(a tych maja sporo-kazda okazja dobra hehe)!

zQo ja na child benefit czekalam 3 tygodnie z tego co pamietam, kurde bez Home Officu nie wiem jak to jest bo my mielismy od razu, niby tak chyba sie nigdzie nie wpisywalo, tylko NIN ale moga sprawdzac dlatego wyslijcie jak najszybciej:tak: szybko sie zwroci...z tym ze trzeba miec rok przepracowany to tez mi wszyscy mowili, jedna babka w job center ze tak inna ze nie a zlozylam i dostalismy od razu:dry: wiec ja bym sie nie zastanawiala bo i wyslala!! jak juz bedziecie mieli HO to odrazu zlozcie tez o working tax credit i child tax credit i tam jest adnotacja o niepelnosprawnosci wiec zaznaczcie:tak:

U nas tez ta pogoda fatalna, caly czas padalo a akurat jak sie wybieralismy na szczepienie to slonce:sorry2: lece pakowac reszte rzeczy, trzymajcie sie dziewuszki;-)
 
Do góry