reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ja tez witam kawusiowo:tak:

co do carpetow to my kupowalismy w takich malym sklepie i o polowe taniej wychodzilo niz w tych duzych typowo z wyposazeniem domowym...
radzilabym ci poszukac jakis takich mniejszych sklepikow:tak::tak:


olcia ale biedaczek:-:)-( mam nadzieje ze szybko mu przejdzie:tak::tak:
nie mam niestety pojecia jak tu jest z tymi kroplami bo nie potrzebowalismy...
ale wydaje mi sie ze po antybiotyku powinno byc szybko ok..
bede trzymala kciuki:tak:
 
reklama
Witam Mamusie!
ze sniadankiem:-)

Dawno znow tutaj nie zagladalam.
Sprawdzam co u was bo wlasnie przeczytalam ze w anggli bylo ogromne trzesienie ziemi dzis w nocy!:szok:SZOK bo nic nie poczulam ale widze na gg po opisach ludzi ze sa niezle wystraszeni.
Czy u was wzystko wporzadku:confused:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Hej dziewuszki,
Maggusia- ja sie strasznie przestraszylam w nocy. Akurat nie spalam, ale pozniej pomyslalam sobie ze moze kurde jakas zmara do mnie przyszla, bo w niedziele duzo rozmawialismy ze znajomymi o duchach :baffled: Lozko zaczelo sie trzesc i pospadaly mi zdjecia z kominka. Na szczescie na tym sie skonczylo. Czytalam na stronie BBC ze trzesienie bylo spore, w Anglii zdarza sie srednio co 10-20 lat. Epicentrum bylo w South Yorkshire. Mam nadzieje ze u reszty dziewczyn wszystko oki.
Olcia23- zdrowka zycze dla synka. I naprawde nie wiem czy tu maja krople do uszu. No ale moze antybiotyk wystarczy i Benji szybko wroci do zdrowka !!!
Milego dzionka zycze laseczki, odezwe sie pozniej.:-)
 
witajcie, u nas też było odczuwalne to trzęsienie, epicentrum było około 30 mil od nas, więc całkiem blisko. My spaliśmy, ale się obudziliśmy, wszystko się trzęsło, myślałam, że nam się dom wali:dry:, nieźle sie strachu najedliśmy, szok normalnie:szok:, dopiero rano dowiedzieliśmy się , że to trzesienie ziemi:szok:
 
Witam wszystkich serdecznie
U nas było spokojnie ale faktycznie można sie przestraszyc jak sie tak człowiek w nocy obudzi ze snu a tu dom sie trzęsie.
U nas spokój. chlopaki na szczescie zdrwi.zycie sie toczy powoli i spokojnie.żyć nie umierac. tylko mój Kolin zaczyna sie robic troche przemadrzały.No i nie chce jechac do Pl.Ja mam ochote pojechac na koniec kwietnia do Pl a on mówi ze nie pojedzie bo nie moze tu zostawic taty samego.

Olcia duzo zdrówka dla synka

Ok dzis krótko bo czas nagli.Pozdrawiam i papatki
 
Witam:tak:.Ja na szczescie cala noc przespalam i nie czulam trzesienia, ale ogladajac rano wiadomosci wygladalo to okropnie:no:.Ja niestety dzisiaj caly dzien spedzilam w domu z Dominikem.Musialam czekac na przesylke.Mieli sie zjawic miedzy 9 rano a 17 i oczywiscie zjawili sie dopiero o 16:55:wściekła/y:.

Olcia -zycze duzo zdrowka dla synka,niestety niewiem czy maja tutaj jakies krople:-(
Katarzyna-s-Ja swoj kupilam na targu(market) i naprawde byla okazja:tak:.Moze jest u ciebie w poblizu cos takiego?Popytaj dziewczyn na watku Greenford moze wiedza czy macie w poblizu jakis market?
 
Dzieki dziewczyny za rady co do carpetu, Kama-u nas targi sa od kwietnia niestety:-(Ale juz kupilismy ogromniasty bo 3m*4m za 50£ wiec super cena i to w Carpet Wright,czyli najwiekszym sklepie z dywanami.Bylismy zdziweini cena:szok:Sliczny,gruby i jasniutki wiec su[er efekt bedzie(bo odbieramy go jutro dopiero)....
Lece dac malej mlesio - milej nocki!!!!!!!!!!!
 
:-):-)Witam Dziewczyny , ja na momencik widze ze dzis i tutaj gwarno na temat trzesienia ziemi , u Nas tez bylo bardzo wyczuwalne, u Tesciow to az obrazy pospadaly :szok:
Ja sie niesamowicie wystraszylam , obudzilo nas to :shocked2: w szoku bylam bo nie wiedzialam co sie dzieje :-Dmyslalam ze to koniec swiata :-D

Po za tym Blania ma sie ok a ja mam malo czasu na kompa bo cale dnie spedzam ze wstajaca Blanka przy szfkach i barierkach:-D
Mala zdrowa rosnie , a my znalezlismy juz mieszkanko(brand new)flacik sliczny 2 pokojowy,super, wkeleje zdjecia jak powroce po przeprowadzce,hehe bedziemy mieszkac na szczescie od Tesciow wiekszy kawalek niz jak do tej pory:-D hehehe wsumie nie taki jak sobie wymarzylam no ale ..zawsze cos beda musieli przebic sie az na koniec miasta od siebie wiec moze tak czesto nie beda nas odwiedzac, wsumie Tescia lubie ale Tesciowa (sknera:angry::-p) wpycha sie do wszystkiego wszechwiedzaca:angry:.
Wkleje zdjecia jak sie juz wprowadzimy pokaze domek :) i Blaneczki pokoiczek - moje marzenie sie spelni , jestem taka szczesliwa mowie wam az latac Mi sie chce :-D:zawstydzona/y::-):-)

Buziaczki wielkie , duzo zdrowka noi wybaczcie ze nie mam czasu dla was ale postaram sie nadrobic jak tylko zalaczam nam tam neta :tak::tak::tak::tak:
 
Wyobrazcie sobie,ze Nika obudzila sie juz o 3:30 pelna zycia i energii do zabawy....No wiec siedzimy i sie bawimy:-D
Oczy mnie troche pieka:-D,ale moj skarbek najwyrazniej z oczkami nie ma zadnego problemu:-D:-D:-D
MILEGO DNIA PANIOM ZYCZE:-):tak:Ja mam nadzieje pol tego pieknego dnia przespac:-D:cool2:
 
reklama
Witam z kawka!
U nas lepiej uszko nie bo;i przy antybiotyku,tylko nosek jest strasznie zawalony!

Katarzynko_s-no to macie wesolo!Teraz juz pewnie spicie!Haha te nasze male lobuzy,nasz wczoraj szalal do 22:30 czyli praktycznie nawet normalnie z moim Benjim nie pogadalismy:baffled:

Milego poranak dla Wszystkich
 
Do góry