reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Pinka - wiem wiem, ze powiedziec mozna co sie mysli, co by sie chcialo...ale mnie do szalu doprowadza to wymadrzanie i pouczanie... i teksty, a co jej sie stanie jak zje troche czekolady, przeciez nie umrze od tego ... i mnostwo innych...


Buziaczku - wez gleboki oddech , z tesciowymi to tak jest, najlepiej jak sa daleko :-)

Olcia - w koncu Cie wiecej na forum

A ja sie wlasnie dowiedzialam, ze moj jest tak zafascynowany swoja praca... ze HEJ...i ze w kwietniu leci na Floryde na 2-tygodniowe szkolenie :szok:
 
reklama
Witam z poranna kawka!
Wiem,wiem ranny ze mnie ptaszek:-):baffled:
Ale wstalam dzis jak wzorowa zonka i zrobilam mezulkowi kawke i sniadanko;-)
I juz nie chce mi sie wracac do lozka.
Ja nie wiem ale kiedys(zanim bylam mamusia) wstawalam codziennie,czemu teraz jest tak ciezko?!?

Na 9ta przyjdzie kolezanka z synkiem o 8 mies starszym od Besia,Oskar zostaje dzis u nas na caly dzien ale bedzie sie dzialo!!!

Wiecie co jak tak siedze w domu to strasznie sie ciesze ze mam tu jakies kolezanki,mozna sie z kims spodkac,pogadac,w zyciu tak nie docenialam kolezanek jak teraz kiedy jestem w domu,przeciez mozna czasem zwariowac
a jak wy dajecie rade?

Dobra milego ranka!
 
hej babki ja tylko na sekunde
gosiulka- czy ja dobrze widze? Natka juz sama siedzi?a i wkejaj wiecej fotek bo ja juz sie za maluszkiem steskniła hi hi
olcia- witaj ranny ptaszku i nałogowcu kawki hi hi:-)dobra zonka z ciebie dobra:-)
buziaczku-no to sie wygadałas na ZDROWIE:-Dco za babsko......brrrrrrrr
pk spadam na sniadanko nakarmic mała i na spacer bo piekne słonce za oknem:-)
pozdrawiam i do zobaczenia popołudniu
 
Czesc laseczki;-)
Ja Was calutki czas podczytuje,ale czasu nie mam odpisac:-(
W skrocie: W niedziele dziadki zostali z Nika i nie bylo zle,bo nawet na krociutki spacerek poszli:tak:Mala nie plakala i byla grzeczna i chwalila sie Im co to Ona juz potrafi siama:-DAle dom wygladal jak po tornadzie!Ciastka z galaretka wmazane w dywan:wściekła/y:,wszedzie jakies okruchy,podarte kartki,zabawki doslownie caly pokoj oblegaly:wściekła/y::angry:Ale tescie ogolnie wyznaja zasade,zeby zycia sprzataniem nie zaklocac,wiec spodziewalam sie balaganu....Ale porzadek robilam dluuuuuuuugo jeszcze wieczorem,bo nie moglam nawet patrzec przez sekunde na to:no::wściekła/y:Ale grunt,ze mala sie bawila oki,tylko pozniej slabo spala i co chwilke placz,bo chyba bala sie ze sie obudzi i znowu nas nie bedzie...:zawstydzona/y:
My w koncu pogralismy w bilarda bo nikt nie pomyslal,zeby zarezerwowac wczesniej tor do kregli:-pAle troszke inaczej spedzielismy dzien niz zawsze,wiec fajnie bylo;-)
buziaczku - wspolczuje tesciowej!dlaczego tak jest,ze One nigdy nie pozwalaja Nam wychowac Nasze dzieci:confused::wściekła/y:Dziwne to jakies ..... Wygaduj sie kiedy tylko chcesz,bo to pomaga troszke:tak:;-)Ja jak moja siorka mnie odwiedzi to od razu tesciowa na tapecie jest:-D
Pinka - tak,tak,ja tez uwazam,ze trzeba kupe odwagi na taki krok....ja mieszkalam z tesciami 2lata tutaj i to po prostu jeden dom mielismy wynajety i w sumie kazdy w swoim pokoju siedzial a i tak teraz ledwo co z przymusu rozmawiamy...A kiedys uwazalam,ze sa zaje....isci:sorry2:Takie bliskie 'zwiazki' zawsze wychodza na zle...:-(Ale faktycznie,jesli chcecie odlozyc kase to tez nie widze innego wyjscia...:-(
Olcia- ja mam tak samo!jak nie mialam dziecka to potrafilam o 5:20 wstawac i robic M sniadanko do pracy i kawusie na droge a teraz 7:30 wstaje i jakos taaaaaaaaaaaaaaka zmarnowana jestem...:dry:Pyszna kawka byla dzis?:-)
madzia 8310-witaj na forum:-)dobrze dziewczyny pisza:dacie rade z jednej wyplaty,a o ceny to nie ma co pytac bo przeliczysz teraz na zlotowki i sie za glowe zlapiesz:-D:tak:a tak naprawde to sama zobaczysz,ze jest lepiej i na pewno dacie rade:tak:ja kupuje 4+pampersy teraz i za karton 96szt daje 14£:tak:;-)
mala-gorzatka - to gratulacje dla M nowej pracy!!!!teraz bedziecie sie mogli faktycznie czesciej widziec a i dla kruszynki to lepiej miec tatusia chociaz ta polowe dnia,bo 10-18 to pewnie Go wogole nie widziala,co?:-(
A! My mamy postep malutki....Weroniczka pozwala sobie w koncu kituszka zrobic i zaczela bardziej mnie sluchac w koncu i reaguje grzecznie jak mowie stanowczo :'NIE':tak:A slyszy tego duuuuuuuuuzo:-D:-D:-D:-D
I w koncu dostalysmy perfekt papcie!!!!
W Mothercare z postacia 'Fifi Forgetmenot'Nie spadaja i podeszwe maja ogolnie z materialu tylko poziome szerokie pasy gumy sa naklejone wiec sie nozka wogole nie poci!!!I nie spadaja bo maja dobre gumki kolo pietki:-)POLECAMY!!!!!A Nika ogolnie kocha Fifi wiec jest szczesliwa i sama juz star sie zakladac rano:-D
 
Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Nie było mnie troche ale dwa tyg musielismy czekac na przeniesienie internetu.Przeprowadzilismy sie do innej miejscowosci no i tak to trwało.Ale chociaz udało mi sie dom ogarnać.jest duży i zaniedbany wiec miałam co robic.Ale mam teraz biegania góra- dól.ale ile przestrzeni.jestem bardzo zadowolona pomomo tego ze sprzatania jest bardzo dużo.
Chłopaki rosna Natan coraz pewniej siedzi.no i tak mu sie to podoba ze nawet przez minute nie polezy a juz jak ma zostac sam to jest wielki placz.
Pinka ciesze sie ze o mnie pytałas jak juz wspomnialam nie mialam inter.Natan juz pije mleczko i to bardzo duzo nawet w środku nocy sie budzi na mleko czego on nie robił odkad skonczył 10 tyg.w koncu zostalismy przy SMA i chetnie go pije.co do nieprzespanych nocy to widzisz ja miałm tak dobrze a tu nagle sie tak wszystko zmienilo.Moja kolezanka ma synka 10 miesiecznego i ona do tej pory wstaje kilka razy w nocy do niego.
Dziewczyny a teraz juz tak ogolnie.Co do tesciowych to mi sie udało moja jest taka ze do niczego sie nie wtraca.gorzej z mama bo ona to lubi wwszystko po swojemu ale mamie to zawsze moge zwrocic uwage ze ma byc po mojemu.No ale na mamae nie moge tez narzekac bo zawsze mi pomagala jak maz byl w UK a ja w PL.a i jak gdzies szlismy to zostawala z malym.nawet na sylwestra nigdzie by nie poszla tylko zostala z dzieciakami zebysmy mogli my isc.
ale sie rozpisalam a tu czas leci.trzeba cos w domku zrobic
Podrawiam wszystkich zycze miego dnia i pieknej pogody.PA
 
Witam z kawka co prawda nie poranna ale popoludniowa :-D
OLCIA jak dzionek uplywa, dajecie rade czy dom juz rozniesiony hihi :-):-D:-D z tymi kolezankami to masz racje gdybym sie nie mogla wygadac na zywca, bo necik to za malo, to juz dawno bym lezala w psychiatryku, no bo czlowiek to zwierze stadne i towarzystwo musi miec haha:-D
 
Dokladnie Justynko!A chlopaki juz dom rozniesli haha teraz siedza zmeczeni i ogladaja "Pingu"-obaj uwielbiaja te bajke:-)
No skoro zachecasz to lece sobie tez kolejna kawke zrobic!:-p
 
reklama
Witam rowniez z kawka!Kurcze moj maly ma zapalenie ucha,wczoraj wyladowalismy na pogotowiu,dostal antybiotyk ,przeciwbolowe.ale nie wiecie czy maja tutaj takie krople do uszu jak w Pl?
Sorki katarzynko_s-ale nie wiem
 
Do góry