reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

olcia-no wiec pisze ,moj M zabral mala na spacerek i nakarmic kaczki ,wiec mam chwilke na bb.Wkoncu dzisiaj (choc rzadko mi sie to zdarza) olalam obiad i sprzatanie i poszlam z lucy spac:-) jeju... jak mi to bylo potrzebne taka drzemka w ciagu dnia:confused::-D.Zaraz musze sie zebrac i na jakies zakupki pojechac bo w lodowce pustki hihi.
A ty tez korzystaj z chwili wolnego i masz racje przyda im sie pobyc troszke samym:tak:.Dobra zmykam bo zaraz wroca a ja nie gotowa:szok:

pozdrowionka dla wszystkich:happy2:
 
reklama
Hej

Mam jeszcze takie pytanko ...czy warto brac zaświadczenie z Polski ze nie pobiera się tu zadnych zasilków na dziecko ,?podobno mozna takie uzyskac ale o ile się dobrze orientuję oni w UK i tak wysyłaja pisma do Polskiego ZUS w tej sprawie .

dzieki z góry za odpowiedz:-)
 
Noelia nie wydaje mi się zeby takie zaświadczenie było potrzebne, w każdym bądź razie ja nie znam osoby która by takie coś potrzebowała :happy2:
 
NOELIA - zaswiadczenie nie jest konieczne przy zalatwianiu tutaj benefitow, tutejsze urzedy same kontaktuja sie z polskimi i sprawdzaja czy nie pobieramy jakis zasilkow w Polsce, ale jak masz chec mozesz takie zaswiadczenie zabrac ze soba, moze sie przydac i na przyklad przyspieszyc sprawe zasilkow. Pozdrawiam.

A tak przyokazyjnie pozdrowionka dla mamusiek i ich pociech :)
 
Justyna170979-ale zes sie rozpisala hohoho ;-)!Wiecej!Co u was?

Witam wszystkich z poranna kawka!Zapraszam do pisania!
Milego dzionka :-):-):-)
 
Ja takze witam was z poranna kawka:tak:.Pogoda zapowiada sie slicznie,wiec pewnie pol dnia spedzimy na dworze.Wczoraj Dominik mial obcinane wloski i teraz mam lysolka w domu:-p.

Noelia-Tak jak napisala Justyna,nie potrzebujesz zaswiadczenia.Teraz maja takie sposoby ze wszystkiego sie dowiedza.

Justyna170979-Pisz co tam u ciebie i jak tam Alex:-):tak:

Katarzyna_s-Jak tam zabawa na kregielni minela i jak Weronika przezyla rozlake z rodzicami:confused:.

Przepraszam ze kazdej nie odpisuje.Pozniej przeczytam porzadnie watek i nikogo nie pomine:tak::-D.A teraz biore sie za porzadki i przygotowanie obiadku na pozniej:-p.
 
reklama
Witajcie
Ja tylko na chwilke bo mała zasneł wiec chwila relaxu ale zaraz za sterte prasowania trzeba sie zabrac wiec koniec luzuuuuuuuuuu:zawstydzona/y:i tak w kólko ciagla na pełnych obrotach hi hi a jeszcze dzis po raz pierwszy od 8 miesiecy mam klientów do strzyrzenia stresuje sie jak bym pierwszy raz obcinała hi hi:szok: no kochane chrzest juz zaltwiony 30 marca mój mały diabełek zostanie czystym i niewinnym aniołeczkiem:-) ha ha w przenosni rzecz jasna:-):-) bo do anioła to jej duzo brakuje:tak:
kurcze troszke sie stresuje bo wszystko pozalatwiana a paszportów jeszcze nie ma hmmmmmm w sumie tydzien jeszcze maja mam nadzieje ze dojda:-(bo jak nie to masakra...................przez weekend rozmawialismy z moim na temat mojej pracy bo bardzo bym chciała wrócic do normalnej pracy :tak:5 dni w tygodniu po 8h ale bez pomocy kogos nie dam rady bo nie mam z kim małej zostawic:zawstydzona/y: wiec wpadlismy na pomysł ze na rok sprowadzimy tu tesciowa:szok: sama w szoku jestem ze sie zgodziłam ale coz chyba dam rade a tymczasem mój sie zaczoł wczoraj zastanawiac czy dobrze robi hi hi:-)bo mamy takie plany ze chcemy tu byc jeszcze moze z 4-5 lat i wracamy do Polski i przez ten czas chciałabym urodzic jeszcze jednego bobaska i uzbierac na własna firme w polsce no ale niestety jak ja nie zaczne pracowac normalnie to nigdy marzenia nie zrealizuje wiec z dwojga złego wole te tesciowa chociaz wiem ze nie raz bedziemy sie spierały ale co tam :-):-)nie bede sie z nia patyczkowała:-)ok lece ale sie rozpisałam jak dam rade i sił starczy to wieczorkiem postaram sie wam wszystkim odpisac:-) buziole
 
Do góry