reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej dziewczynki!!
Przepraszamy za noeobecnosc. juz nadrobilismy:sorry2:;-)
Wszystkim solenizantom i solenizantkom tym mlodszym i starszym najlepsze zyczenia!!:tak:
U nas narazie stabilnie:blink:
Pinka 3 marca mamy szczepienie i do PL lecimy 3 dni pozniej, juz sie nie moge doczekac, ale wam tez niewiele zostalo:tak:

tygrysku235 odpoczywaj w PL, u mnie juz nie tak zle ale i tak bardzo dziekuje za pamiec i pomoc!! zycze udanego pobytu!!
a kiedy wracacie bo nie doczytalam:sorry2:

Pozdrawiamy wszystkie cioteczki!!
 
reklama
Czesc Dziewczyny!w Polsce mam mniej czasu na komputer niz u siebie..jak to mozliwe? Dawid nabil sobie niezlego guza na czole...ale tak to jest jak ktos biegnie inie patrzy na nic...na drodze stanela szafka:-(...pewnie mu z nienacka wyskoczyla;-):-D...

Martuchaa to juz za kilka dni jedziecie...a skad jestes?my wracamy jak wyrobie pasport malemu,ale najpierw PESEL-czyli zqa jakies 2 miesiace..niezle sie tu wybyczymy:-D...ciesze sie ze u ciebie juz lepiej...u nas tak sobie-ani uniesien ani klotni czyli w sumie nie jest zle...
pozdrawiam wszystkie i mykam spac.jutro postaram sie wiecej napisac...
 
ehhh te niedobre szafki:-D:-D zawsze sie tak podsuwaja pod nogi:-)a z czasem zawsze tak jest ze w PL jest go duzo mniej na wszytsko:tak:ja juz sie moge doczekac;-)
ja jestem z Gorzowa Wielkopolskiego w lubuskiem... ja wlasnie tez teraz sie biore ostro za paszport bo jakos od wakacji ciagle odkladam a w czerwcu nam sie konczy tymczasowy...a zameldowujesz malego w PL zeby dostac ten pesel?
(wlasnie zaraz zajrze na watek paszportowy bo jest tyle sprzecznosci:sorry2:)mam nadzieje ze cos znajde!!

A wszystkie kochane e-cioteczki emigrantki i dzieciaczki goraco pozdrawiam i zycze udanego weekendu!!
 
Jaka u Was pogoda?u nas dzisiaj strasznie wieje i nigdzie nie jedziemy bo cos katarek mamy.:-(...(jak zwykle w PL)...

Martuchaa moj tata wczesniej sie pytal czy moze zalatwic wszystko sam to jakas mila pani w urzedzie powiedziala mu, ze tak.a kilka dni temu okazalo sie ze PESEL musze osobiscie zalatwiac:wściekła/y:-czyli jednak dobrze, ze przyjechalam...a odpowiadajac na Twoje pytanie:tak, musisz zameldowac synka zeby wyrobic PESEL-my wlasnie to zrobilismy...Durne przepisy:wściekła/y: ale nic na to nie poradzimy..
 
Co tak cichutko tu dzisiaj?
Wpadlismy tylko na chwilke sprawdzic co sie dzieje.Widze, ze ja sie ujawnilam to reszta sie pochowala:dry:.
Jutro napisze wieksza notke,bo dzisiaj juz nie mam sily.W pracy mi sie strasznie dluzylo i taka ogolnie jakas zmeczona jestem.Niestety Dominikowi dzisiaj caly dzien z nosa lecialo.Miejmy nadzieje ze na tym sie skonczy.

Dobranoc wam wszystkim.Pa.
 
kama-ja sie nie chowam:-);-),tylko jakos weny nie mam
Mam nadzieje ze zadne wieksze chorobsko Dominika nie zlapie,i z noska leciec przestanie:tak:.Zdrowka zycze.
 
Czesc kobitki!

My dzis w stresie cali:baffled:Weronisia zostaje dzis caly dzien z dziadkami!!!!!Postanowilismy wyruszyc ze znajomymi na kregle,no i zmusilismy dziadkow do zajecia sie mala...:-p
Pierwszy raz najgorszy!Ciekawa jestem jak Nika przejdzie brak mamusi caly dzien:szok:A ja to po prostu w srodku sie trzese!Rety!Juz tesknie a jeszcze nie wyszlam:-p:szok::zawstydzona/y:No i tak to wlasnie jest:nikt nie chcial Jej brac pod opieke i teraz jak jest duza to problem,bo juz nie jest przyzwyczajona:dry::sorry2:Ale krzywda Jej sie nie stanie,wiec spox....Tylko ja moge pasc na zawal:-D

Wczoraj od dluuuuuuuuuuugiego czasu pierwszy raz pozwolilismy sobie na wypicie jakis piweczek w domciu przed tv;-)No i M skonczyl na calym winku a ja na 3piwkach:-DBedzie mial kaca dzis.hahaha...Ja nie naleze do osob ktore cierpia po wypiciu za duzo,wiec luzik.A glowke mam slaaaabusia:-DAle-nalezalo nam sie a malutka smacznie spala,wiec oki:-D:tak:
Trzymajcie kciuki za dzis!!!!!!Milego weekendu!!!
 
Czesc cioteczki !!! :-)

dziekuje serdecznie za zyczenia . Troszke mnie tu nie bylo, ale nie myslcie ze tak dlugo dochodzilam po urodzinkach :-D:-D:-D Czasu mi brakuje przed wyjazdem ...

PINKA - jak znajde chwilunie to wkleje te kwiaty :tak:

Katarzynka - spokojnie, nic malej nie bedzie...zobaczysz jak to fajnie gdy wejdziesz a ona do ciebie podbiegnie i jak sie ucieszy gdy cie zobaczy. Oczywiscie ty sie troszke wyluzuj bo zawaly sa niewskazane u mamusiek.

No i lece zjem poki mala drzemie, bo potem to juz szanse na jedzenie mam nie wielkie :-D
 
To ja na momencik!
Tez sledze a nie pisze:zawstydzona/y:
Moj maz wzial synka na plac zabaw:tak: wzieli pilke,meskie wyjscie...;-)
Ciesze sie bo zadko im sie udaje.Mialam ochote tez isc:-(,ale powinni pobyc tez sami...
mala-gorzatko-oj tak czekamy na kwiaty!
katarzynko_s-nic sie nie martw ,wszystko bedzie dobrze,bardzo sie wam przyda taki wypad,a ze bedziesz za dzieckiem tesknic standard haha ,ja zawsze sie na tym lapie ze chce byc bez niego i z nim jednoczesnie,moze to tez dlatego ze siedzimy z nimi w domu,i tak naprawde to my nie jestesmy nauczone byc bez nich,bo uwierz mi ja to bardziej przezywam niz Benus...
a co do siedzenia wieczorkiem z mezulkiem i winka ,miodzio...
dorcia-pisz bo nie ma co czytac:-D
kama83-cos ty to nie ma zwiazku z toba tylko chyba z weekendem haha
buziaki dla dominika
Przepraszam ze nie odpisuje kazdej!
Ide przygotowac obiad -moi mezczyzni niedlugo wroca...
Buziaczki dla wszystkich
 
reklama
katarzyna_s- kregle ale super,mi tez sie ,marzy taki wypadzik,dobrze by bylo tak raz na jakis czas gdzies wyskoczyc bez dzieci:tak:i odpoczac psychicznie:-),od tego ciaglego gotowania i sprzatania:angry:.Weronika sie nie przejmuj dzieciom tez dobrze robi taka rozlaka;-),a i moze dziatkowie bardziej sie przekonaja do pozostawania z mala od czasu do czasu:-):-):-)

mala-malgorzatka-ale ci fajnie ze niedlugo lecisz:tak:,a z tym jedzeniem to tez tak mialam jak lucy spala to jadlam jak nie to glodowalam:-D(choc patrzac na mnie tej glodowki nia widac):wściekła/y::-D:-D
 
Do góry