reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

hejka

tylko na sekundeczkę jestem, postaram się jutro zajrzeć na dłużej
Bershka jak Oli? Mam nadzieje, że jest poprwawa po antybiotyku. Sezon się zaczął, no a te chorubska jakieś teraz takie...
Anula trzymam kciuki, czekam na dobre wieśći.
Zeberka Citroena C4 Picasso. O to Ty też kwietniowa będziesz, jak ja:-) Ja w pierwszej ciąży przytyłam 26/27 kg, a za rok beż żadnych diet ważyłam mniej niż przed ciążą.
uciekam
 
reklama
anula mam nadzieję że jutro wszystko się uda &&&&! annaoj termin mam na 2 kwietnia ale mam nadzieję że urodzę wcześniej:-) w 1 ciąży przytyłam 18kg a w drugiej 16 a powrót do mojej wagi zajęło mi ponad 1 rok i łatwo nie było więc nie mam kolorowych myśli....a na wizycie byłam z córką i była strasznie zachwycona widokiem dzidziusia na usg i słuchałyśmy serduszka:-) niestety płeć pozostaje dla nas nadal zagadką;-)
 
Zeberka najważniejsze ze dziecko zdrowe a płeć kiedys sie ujawni

Anula dzis o 12 bede myslec... Uda sie

My jednak do przyszłego pon tu posiedzimy
Musimy skończyć 10dni antybiotyku

Oli miał potworne bóle głowy, wymioty i zero goraczki
Lekarka była u nas we czwartek w domu i zdiagnozowala wirus
Na drugi dzien w Piatek rano wzięłam Olisia do przychodni zeby go raz jeszcze zobaczyła bo brak goraczki mnie niepokoil i nasilajace sie bóle głowy ktore Oli nigdy nie miał
Lekarka wraz z druga zbadaly uważniej i postawiły diagnozę ze są podejrzenia zapalenia opon... W szpitalu od razu pobrali punkcje i okazało sie ze jest zapalenie płynu owodniowego ale w małym stopniu spowodowane na szczescie wirusem który nie ma wpływu na mózg tak jak bakteria
Oli czuje sie super lezymy na koncu sali w izolatce zeby nie złapał innego świństwa przed wyjściem
A ja latam miedzy szpitalem domem praca jak tylko ktos mnie tu zastępuje przy Olisiu
Dzis moj mąż zostaje na noc a ja wracam do drugiego brzdaca

U jak tu bagatelizować ból głowy???


Pozdrawiam
 
bershka dobrze że tak się to skończyło bo się strasznie wystraszyłam:tak: ja byłam dziś na pogrzebie babci od szwagierki i strasznie wymarzłam:-( a nasz trol "fantazjowa" została w końcu zablokowana i się okazało że ma tu drugie konto:szok: u nas udawała że będzie mieć trojaczki-3 dziewczynki a na innym wątku że bliżniaki z czego jedno dziecko jest nieżywe:szok: ja nie wiem skąd takie pomysły u ludzi:szok:
 
Witajcie jesteśmy już po Wiki spuchnięta strasznie wszystko na nie było na widok pielęgniarek dostawała takiego szału że musiałam wracać jak najszybciej do domu :baffled:we wtorek jedziemy na zdjęcie szwów i kontrole ;-)
 
witam! i jestem strasznie szczęśliwa:-) już wiem co pływa w moim brzuchu:-) to syn- Sławek:-) anula jak Wiki?
 
reklama
dziewczyny co tu tak cicho????:szok: ja od środy jestem bez ogrzewania bo piec wysiadł:szok: jedyna osoba w moim domu której jest ciepło to ten mały brzdąc w moim brzuchu co się grzeje moim sadełkiem:-D
 
Do góry