reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witajcie
A moja Wiki wstała wczoraj z katarem a dziś już jest żółty dawki uderzeniowe jej daje i nic nie pomaga matkoooo czy wiecznie musi zachorować przed samym terminem :angry::angry::angry::angry:
Ten stres mnie wykończy :crazy:
 
reklama
Hej Anula jak sie Wiki czuje? Caly czas macie pod górkę :-(
Annaoj dziękuje i zapraszam ponownie :-)

A jutro poniedziałek odbior salonu przez sanepid :-/ juz sie boje

Buziaki
 
Witajcie
Nio i mieliśmy w nocy jechać i jak zwykle co .......poszłam wczoraj z Wiki do pediatry posłuchała i mówi to mi podchodzi pod zapalenie oskrzeli :angry:więc od razu zadzwoniłam do Wawy że nie przyjedziemy, kolejny termin wyznaczyli 22listopada :baffled:
Powiem Wam że odpuszczam bo nie mam już słów do tego ... wrrrr....
Osiwieje po 30tce zaraz :-p
 
Anula tak mi przykro
Alez drugiej strony gdyby była chora pod narkoza różnie mogłoby byc
A widzisz w niej chorobę??? To zabieg z tym przeszczepem wargi? Drug blizniaczka zdrowa?
Trzymaj sie dziewczyno
 
Witajcie
Bershka tak oddycha inaczej ciężko dlatego stwierdziłam że najpierw ją musi posłuchać pediatra dopiero potem zdecyduje czy jedziemy...dziś są obie chore....
Są dwujajowe więc Nikola nic na szczęście nie ma. To przeszczep kości z bioderka do wyrostka zębodołowego korekta noska bo troszke niekształtny i reszta kosmetyka wykończeniowa...
Ja już odpuszczam bo to nie ma sensu .... co ma być to będzie do wiosny może zrobimy :-D
 
hejka
ja się szybciutko witam, korzystając z wolnego dnia
Na grobach byliśmy w weekend, więc dzisiaj leniwy, spokojny dzień.
Mam teraz wielkie zamieszanie w pracy i nie mam czasu, jak miałam w zwyczaju:zawstydzona/y: wpadać na bb
Niestety w najbliższym czasie nie zanosi się na zmianę.
Anulaa mam nadzieje, że dziewczyną lepiej. Ja ostatnio anginę w domu przerabiałam, wszystkich wzięło, poza mną na szczęście.
Bershka jak się zgadacie to dajcie znać, może na kawkę wpadnę
Zeberka a co u Ciebie? Jak się czujesz?
 
hej babeczki ;-)
ja w końcu w domu cały dzień jeżdżenia ...
Annaoj dziewczynki wyzdrowiały oby szybko nic ich znowu nie chyciło ...
Jutro chciałam iść włosy zrobić ale widzę że Bershki nie ma więc chyba pomęcze ich telefonami od rana w salonie :-D
Chciałam sobie zorganizować jutro babski dzień ;-) a co też mi się należy :rofl2:
 
reklama
Przepraszam dziewczynki ale zabrakło mi czasu na forum

Anula była dzis u mnie.. Fajnie Was powoli wszystkie poznawać :-)
Anula miała dzis 3h rytuału, mam nadzieje ze kolorek nadal sie podoba
Miałam Ci dać maseczke podjedz kochana kiedys po nią.

Anaoj widzisz szkoda ze Cie nie bylo.., buzka
 
Do góry