reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
dzieki dziewczyny za wizyte.pierwszy raz widziałam zeby dzieci były takie grzeczne.mój mały oczywiście od razu zasnął.Emwu zostawiłaś bluze Maxa-wezme ci ją na piątkową libacje u Wioli:)
 
hi!:sorry2:
kurna cały dzień myślałam o tym jak zajebiście się bawicie bez nas:-):dry:

antek katarkuje i gorączkuje dalej:dry:
hanka naszczescie zdrowa:tak:

nic juz nie gadam bom zła jak wiiiiiiilk , że mnie dzis nie bylo:no:
 
Dzięki dziewczyny za spotkanie już się nie mogę doczekać piątku!!!
Bryska sorry za bałagan!!!
Emwu
wooo pierwszy ząbek idzie!!gratulacje!Gnaj na to solarium,przystojniak może być dziś w centrum!
sandrulińska szkoda,że Was nie było!!!Zdrówka dla Antosia!!!

Babeczki to kiedy umawiamy się na wieczorny maraton po pub-ach?Ja już proponuję,któryś piątek.
 
emwu super! pierwszy ząbek:tak:
monika1085 nawet nie wiesz jak mi szkoda:dry: no nic mam nadzieje, że na nastepne spotkanie sie zalapie i ja tez jestem za pójsciem w miasto :-):-p i maratonik:-)
 
witam,
super ze sie spotykacie, a ja tez ide na balangę w sobotę, a właściwie panieńskie, może któraś ma ochotę - będzie duzooooooooooo atrakcji;-);-);-);-):-D:-)
 
wiesienka-ja chetnie ale niemam jak amelii zostawic ,moze jak moja mama przyleci do mnie to wtedy ja wyjde

sandrulinska
-szkoda ze cie niebylo bo,bylo bardzo milo,noi umowilysmy sie na piatek u mnie

monika
-w piatek pijemy conajmniej cwiartke na glowe .hhahhaha a jak tam doszlas zygzakiem?

emwu
-piekne masz te c.....,a max juz taki fany i duzy chlopczyk,Bylas na tym solarium?jutro pewnie bedzie ten przystojniak!!!w mini pojde hihiihh,daj znac o ktorej wpadniesz i pojdziemy na solar.ATY W PIATEK BEZ SASMOCHODU U MNIE JESTES!!!!!!!!
bryska-dzieki za spotkanko,i przepraszam za balagan,w piatek sie zrewanzujesz u mnie haha ,moja Amelcia ez usnela w autobusie.i zjadla jeszcze w domu 2 talerze male zupki

GOSIA I OLGA I INNE BABECZKI CO W PIATEK ROBICIE WORK?CZY WOLNE?ZAPRASZAM

to na ktora sie w piatek umawiamy?i co kupic mam!!
 
Ło ciężko było ale wróciłam:-Dżartuję bo jeszcze wyjdę na pijaczkę.Amelia nie wiem co masz kupić bo mi szumiało w głowie po połowie piwa więc chyba się kończę jak to mówi mój mąż!
Babeczki może tak na 11-12 się umówimy na to solarium w piątek?
Emwu Ty się stawiasz bez auta.Kupiłaś coś w tym tkmaxie?
 
reklama
Byl przystojniak !!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::-p
On wyglada badzo , bardzo , bardzo smacznie.
hi hih hi
I to nie ze on jakis piekny ale ma to cos ! :)
Kurna - sie pozabijamy.
Zaczniemy sie na to solarium bardziej stroic niz na balety ha ha.
I w pelnym makijazu...
 
Do góry