reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
mieszkam rzut kamieniem od gosi na belarine.dokłądny adres napisze ci na gg.czyli jak u mnie?dajcie znac kto bedzie i o której od razu mówie ze nie bedzie wyżerki bo nawet nie mam jak do sklepu wyskoczyć bo leje jak z cebra;/ chyba ze wolicie czwartek..mi to łotewer.w kazdy razie jestem open na propozycje:)
 
ok widze ze chetnych na spotkanie nie ma wogóle coś tak tu strasznie cicho..czyżby przez tą pogode?mój mały jest wogóle od dwóch dni nie do życia:( w takim razie umówimy sie na inny termin który bedzie dziewczynom pasował.w kazdym razie ja jutro i tak jestem w domu jakby któraś chciała wpaść.a jak nie to next time.:)
 
Bryska,ja moja droga wpadne rano,wiesz po co;)))Monia i Wiola chetne na spotkanko,a ja niestety w pracy do 20!!!
Dobrej nocy wszystkim!!!
 
BRYSKA - TO JA dzisiaj wpadne z AMELCIA moze namowie justi(dawno jej niebylo na forum )
Monia- to spotkamy sie u bryski ja bede jechala luasem do konca i moze razem autobusem podjedziemy to tak na 13 wole,
emwu--gdzie ty sie podziewasz ,dawaj na spotkanko!!!
a manija?a sandrulinska -jak tam dzieciaczki ???aine to blisko ciebie chyba ?moglabys z natalka przyjsc
 
dzien doberek, ja zmykam do pracy, a Asia ucina drzemke, obudzila sie o 5.30, poranna toaleta, jedzenie, troche zabawy i spi, MILEGO DNIA KOBITKI:-)
 
reklama
Do góry