reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

witam
emwu- no on jest taki slodziutki,i milutki ten naszzzzzzzzzz !!!irlandczyk,no wlasnie jak to jest z tym piatkiem ?bez samochodu bedziesz ja mysle!!!
monika-nie no cos ty nieuwazalam ze jestes pijaczka hahahahhazartuje

a jeszcze niewiem czy to w piatek bedzie bo wczoraj mi maz powiedzial ze lepiej jakby to byla sobota bo w piatek jeden lokator ma wolne i pewnie ta sasiadka wiec beda sie krecic i ...
a w sobote to ona napewno i dzie do pracy i on tez
jak myslicie ?jesli niemozecie to trudno zrobie w piatek !!!!!!!!!!!!
 
reklama
hi!:tak: dziewczyny a w ten piatek to w ciagu dnia czy wieczorem?:dry:
w ciagu dnia nie moge z dzieciakami, ale wieczorem sama to i owszem:tak:

w sobote jesli chodzi o wieczor to tez odpadam bo mój A ma na noc:dry:
 
Wiola - dzisiaj sie nie wybierzemy razem na solarium BO SIE PRZYSTOJNIAKIEM NIE BEDE Z TOBA DZIELILA ha ha ha .
Nie, tak na powaznie to moj M zrobil mi niespodzianke i zabral Maxa ze soba na caly dzien. Mam wiec dzien dla siebie.
Moge wiec spokojnie polatac po sklepach i poszukac jakiejsc kiecki na te durne chrzciny bo w TK Maxie nic nie kupilam.
Poza tym pewnie wpadne na solarium ale nie wiem o ktorej, potem moze jeszcze mi sie uda poznokcie zrobic i moze spotkac z kolezanka w kawiarni. Sama - jejku jak mi dziwnie :) Juz tsnieza Maxem :)

Ja w weekend odpadam bo mamy komunie w sobate a w niedziele jedziemy goGolway na nastepna.
Piatek moglby byc ale jak Wiola nie da rady (nic na sile - jak nie ma warunkow to bez sensu) to mozemy inny dzien wybrac w przyszlym tygodniu albo ja bym gdzies bez dzieciakow wieczorkiem znow chciala wyskoczyc.

Buziaki - lece w te bo mi czas ucieka :)
 
nie chce sie znów narzucać ale u mnie dalej chata wolna:)wiec jak chcecie to moze byc u mnie.tylko przystojniaków żadnych w okolicy Emwu nie bedzie:(
Wiola narobiłaś smaków i co?hehe no chyba ze next week.ale ja oge tylko poniedziałek i wtorek,
Aine a co z tobą?nic sie nie odzywasz:(
 
bryska - ja narobilam smaka i chetnie was zapraszam ,ale w piatek to wolalabym zeby nie bo beda lokatorzy on i ona i po co wiesz maja sie krzatac ,a w sobote to ich napewno niema .bo pracuja
emwu- a bierz sobie tego przystojniaka ,ja mam meza przystojnego hihihihihi,

no niewiem jak tu zrobic noooooo!!!!
 
ja tez bym chetnie dychła od dzieci jakims wieczorkie :tak: w przyszłym tygodniu mi pasuje poniedzialek i wtore;-) moze wyskoczymy gdzies wieczorem dziewczyny? na drinki ?> winko?:blink:
 
wiesienka-ja chetnie ale niemam jak amelii zostawic ,moze jak moja mama przyleci do mnie to wtedy ja wyjde

sandrulinska
-szkoda ze cie niebylo bo,bylo bardzo milo,noi umowilysmy sie na piatek u mnie

monika
-w piatek pijemy conajmniej cwiartke na glowe .hhahhaha a jak tam doszlas zygzakiem?

emwu
-piekne masz te c.....,a max juz taki fany i duzy chlopczyk,Bylas na tym solarium?jutro pewnie bedzie ten przystojniak!!!w mini pojde hihiihh,daj znac o ktorej wpadniesz i pojdziemy na solar.ATY W PIATEK BEZ SASMOCHODU U MNIE JESTES!!!!!!!!
bryska-dzieki za spotkanko,i przepraszam za balagan,w piatek sie zrewanzujesz u mnie haha ,moja Amelcia ez usnela w autobusie.i zjadla jeszcze w domu 2 talerze male zupki

GOSIA I OLGA I INNE BABECZKI CO W PIATEK ROBICIE WORK?CZY WOLNE?ZAPRASZAM

to na ktora sie w piatek umawiamy?i co kupic mam!!

Moja droga,ja w sobote lece,a jutro pracuje,wiec do zobaczonka po powrocie!!!
 
reklama
Do góry