reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

WESOŁYCH BOMBEK, ZŁOTYCH TRĄBEK, ANIELSKIEGO WŁOSIA I PIECZENI Z ŁOSIA, MAKOWCA Z SOSNOWCA, ROLADY Z SZUFLADY I UDANEJ PASTERKI BEZ ŻADNEJ USTERKI ;)

wesołych świąt laski;)
 
reklama
Dziewczyny życzę wam cudownych i przede wszystkim zdrowych, rodzinnych świąt, aby ten Nowy 2010 rok był obfity, radosny i jeszcze lepszy niż ten co teraz mija:rolleyes:
 

Załączniki

  • adi i mami.jpg
    adi i mami.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 29
kochane, w ten piękny czas Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, pogodnych dni, pociechy z dzieciaczków i wszystkiego czego sobie zapragniecie :-):-)
 
dziewczyny jak tam swieta?bo u nas ciagle sie je juz pare kilogramow sie przytylo hahaha,
ladna pogoda bylismy na spacerku z Amelia i mama ,a moj kubus odpoczywa bo kacyk go suszy po wczorajszym .Dzisiaj w NEXT wyprzedaze nic c iekawego niebylo dla mnie .
 
Wiola, ty mi nic nie mów o jedzeniu, umieram:D
Laski, a wyprzedaże to tytaj są chyba po 1. stycznia takie wypasione, tak? czy cos pokręciłam?
 
Witam dziewczynki jak tam po swietach u nas sie udaly:-) do wczoraj wieczorem zaczol mnie brzuch bolec i tak coraz bardziej zle az noc spedzilam w toalecie wymiotujac :no: to byla masakra nigdy niczym sie tak niezatrułam a dzis fatalnie sie czuje mam nadzieje ze juz odpusci przyczyna bigos jeszcze na dodatek Oliver ma biegunke tez od wczoraj biedactwo :-( juz nigdy nierusze bigosu :no:
 
aine- wyprzedaze juz sie zaczely ale chyba warto poczekac, ja dzis bylam kupilam kilka rzeczy w next ale na grafton -na henry juz praktycznie wszystko przebrane:tak:
anulka2108- ja co prawda nie wymiotowalam ale bol brzucha po rybie oj straszny
 
reklama
ANIU- JA W NEXT W DUNDRUM NIC NIEKUPILAM juz bylo przebrane,natomiast dzisiaj w Pennysie kupila,m Amelii kozuszek za 5e i inne kurtki,i pizamy i szlafroki po 2-3e dla tesciowej i innych bo w marcu lece do polski,to juz bede miala zapas.
 
Do góry