reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

No to nam się 3 śluby forumowe szykują, dobrze policzyłam?:D
Wiesienka, ja kiedy nie ialiśmy netu korzystałam z usługi w telefonie, tylko euro dziennie i wszystko chodziło jak trzeba:)
 
reklama
Czesc czesc!

No wlasnie, mialysmy przypadkowe spotkanie z Gosia przy pampersach :-D. Dziewczynki moze zorganizujemy jakąś kawkę w nadchodzącym tygodniu? :tak::tak:

Emwu widzialam zdjecia na NK i gratuluje slicznego bobaska!! Ja niestety nie mam takich fajnych zdjec z usg, bo Franio nie chcial sie pokazac.
Jak sie zapatrujesz na kolejnego synka? Mieliscie preferencje co do płci?:-)

A u mnie w domku stado facetów oglada walke Golota v. Adamek :D

Oooo i wlasnie sie skonczyla :D ojej...:Dhihi
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki . Faktycznie cisza tu jakby ta wichura wywiala wszystkie.

No moj synus sie w koncu pokazal. tez sie chowal przez wszystkie te miesiace i wczoraj w koncu udalo sie :).
Co do preferencji to nie bylo innej opcji jak Bianka :). Miala byc dziewczynka i bylam pewna ze bedzie na 100%. O jakie bylo moje zdziwienie...:). Teraz jednak jest Max i srasznie sie ciesze. Przyzwyczailam sie do mysli ,ze kolejny chlopiec i jestem szczesliwa :).Kolejny lobuz ...:)

Bardzo chcialabym sie spotkac , szczegolnie,ze wczoraj skonczylam prace. W kocu wolne .... Ciekawe keidy zaczne sie nudzic w domu. Przyszly tydzien jednak odpada bo lece do Polski wt-sob. Kazdy kolejny sie pisze...
 
reklama
czesc laseczki:)

my wlasnie wrocilismy z weekendu w Co Kerry:) Było Bosko!!! Jakby ktos chcial namiary na na prawde fajny Hotelik B & B with diving:) to smialo piszcie ... Misiek nurnowal ja sie intergrowalam z zona jego kierownika z pracy i jego kumplami...

ufff jak dbrze w domku hihih

Kobietki informacja bardzo wazna!

UWAGA UWAGA!!!!!
Jutro od 18-20 mam kolejne h jazdy samochodem wiec badzcie ostrozne a najlepiej zostance w domku;))))))))))))
 
Do góry