reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Amelia,Yeti już dawno wie:D:D
i mam nadzieję, ze Justynę w końcu poznam,bo ostatnio się rozchorowała bidulka:)

A, laski, Keisha napisała, ze jej nie będzie, bo jutro pracuje, więc jej nie poznamy tym razem osobiście, ale myślę, że jeszcze będzie niejedna okazja:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
aine ja bede ok 13 z justa ale bez jej synka bo jest lekko zaziebiony oki

amelia, jak wiesz-już po ptokach:-D nie zajrzałam na forum przed Waszym przyjazdem i miałyście wątpliwą przyjemność oglądania mnie w piżamach:-D
dziewczyny, super spotkanko, ale ja lubię, jak wpadacie!!! cieszę się, że poznałam Justynę, świetna kobitka!!! zapraszam jak najczęściej; )
 
Do góry