reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Dziewczyny dzis halloween:growl::growl::growl:Moj Olek bedzie mala dynia:-D:-D:-DA Wy przebieracie dzieciaczki??:tak:Wlasnie wychodze do pracy,zebym tylko nie zapomniala kupic cukierkow:szok:Buziole:-)
 
witam,
aine- wyszla pyszna salatka ,dodalam ryzu,z justa robilysmy razem ,i jeszcze jarzynowa z rosolu wyszla ,ogolnie to jedzenia bedzie dzis na tydzien ,szynka gotowana,schab pieczony,podudzia i udka pieczone w woreczku z przyprawa,wedlinka itd,noi torcik dla amelii w ksztalcie jeydnki,
oj dziewczyny chyba to co schudlam to dzis przytyje ,az boje sie jutra jak glowka bedzie bolala hahahhaahhaha
gosia-moja amelia za mala wiedzme bedzie przebrana,a alex justy tez za dynie ,ja doczepiam jakies kolorowe wlosy sobie,tata ma okulary smieszne i dlonie z dlugimi pazurami,i tatuarz taki zakladany na reke,justa ubierze sie na zloto,i makijarz zrobimy sobie taki czarny jakis haha
oki to wy tu sie poznawajcie z krycha!!!!! aja po niedzieli do gosi pojade to moze sie spotkamy razem
 
U nas czeka cale pudlo slodyczy (powinno starczyc na kilka wizyt), a pozniej uciekamy na impreze do znajomych. Przebieramy Franka za diabelka :-) (no, zebym nie wykrakała z tym diabełkiem...)

Udanej zabawy dzisiaj dziewczyny!:-)
 
czesc dziewczyny:-):-):-):-):-)
my w końcu doczekaliśmy sie internetu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, 2 dni leżał modem na poczcie az listonosz raczyl dostarczyc awizo nie paczke oczywiscie, biorac pod uwage jaka byla wielka :szok:, najwaznijesze ze odzyskalam kontakt ze swiatem i z Wami:happy2:, u mnie jest siostra do jutra tydzien przerwy i potem mama moja na 3 tyg.:tak:wiec pomoc caly czas, jesli chodzi o moje zdrowko to juz prawie doszlam do siebie po tej cesarce, a Joasia rosnie jak na drozdzach, potem wkleje kilka fotek,;-)a kiedy jakies spotkanko organizujecie?
Witam nowa mame oczywiscie
 
Wiesienka, no w końcu!:D ale super, że masz pomoc:) a co do spotkania, to do mnie można zawsze, tylko cyna trzeba puścić dzień wcvzśniej:D a ogólne spotkanie zależy od babeczek, musimy się w końcu zebrać i umówić, bo czas leci;) może któraś zaproponuje konkretną datę??
laski, do mnie teściowa przylatuje 8. listopada, więc 2 tygodnie będę elastyczna jak bandaż:D
 
To ja proponuje bal samic na sobote 14-ego listopada.:-)
Ktos gdzies leci w tym terminie? Mam nadzieje, ze nie, bo ja sie musze z Wami w koncu spotkac, bo zeswiruje w domu.
Bylismy dzisiaj na imprezie, ale z Franiem sie nie pobaluje i dlugo nie posiedzielismy. Chcielismy go polozyc spac o jakiejs przyzwoitej porze, wiec jest 22:00 a ja juz w domku :sorry:
 
Witam wszystkie mamusie :-)jestem tu nowa mam na imie Ania i jestem mama 2- letniego Oliverka mieszkamy w Dublin 4 a dokladnie przy Stillorgan rd szukam jakis mamus z okolic i nie tylko do wspolnych spacerkow i zabaw dzieciaczkow

naszukalam sie troszku zanim znalazlam to forum ,ale niespodzianka ze tyle was tu jest mam nadzieje ze ktos odpisze pozdrawiam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anulka 2108-witamy na forum, ja mieszkam na D8, ale myślę ze mamy z Twoich okolic już sie tobą zajmą:-D,pogoda dziś paskudna a miałam nadzieje, ze pospacerujemy trochę z małą, ja jestem jak najbardziej za balem samic:tak:
 
reklama
Do góry