reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Witam babeczki:-)

Dotarłam i tutaj choć nie było łatwo:-D

Znalazłam chwilke pomiędzy pracą nocną, dodatkową, pilnowaniem Dawidka i Igi za dnia, a kursem i dodatkowymil lekcjami z angielskiego:szok:.No cóz ja mogę na to, że lubię duzo zajęć:-D:-D:-DJeszcze weekend mi został wolny-choc nie zawsze:-DWięc mam nadzieję, ,że wybaczycie , ze tak tu mnie mało.

Wczoraj cały dzień byłam z Iga na przed-wyjazdowych zakupach.W sobote lecimy:-DNo i muszę się pochwalic kogo spotkałam......WIESIENKĘ:-DWyglada cudownie i z tego co sie dowiedziałam to wszyscy maja sie dobrze:-)

Qukie fajnie, że zaczełaś jazdy.Widze, że wszystko idzie według planu:tak:
Aine zdjecia coraz lepsze.Prawdziwa profesjonalistka.Bardzo mi się podobały Twoje ostatnie fotki:-)
Emwu, maleństwo piękne.Zastanawiam sie do kogo podobne:-D
Manijka ja w tym tygodniu odpadam, ale po przyjeździe z chęcia się z Wami spotkam.Póki co musicie poradzic sobie bez ukochanego Yeti:-D:-D:-D
Amelia2008 pomysle o tej sukience, może wpadnie mi cos do głowy.
Gosia, Justa, Ruda i inne kobialki co tam u Was słychać?

Ucałowania.Lecę do dzieciaków.
 
czesc dziewczyny.jestem tu nowa i nikogo nie znam.od miesiaca mieszkam na stepaside i czuje sie tu strasznie samotna a szczególnie mój roczny synek nie ma sie z kim pobawic.w akcie desperacji :szok:szukam mam dzieciaczków z okolic chetnych na jakiś spacer lub wspólne zabawy dzieciaków.z tego co widze to juz sie dobrze znacie.ja mam 25 lat i jestem samotna mamą Kacpra.mam pare znajomych mam ae niestety daleko.szukam mam z okolic sandyford stilorgan dundrum czyi waszych..jak któraś byłaby zainteresowana prosze piszcie na gg 12810941 bo z racji ciagłych zabaw z malym nie mam czasu sledzić forum:)pozdrawiam i mam nadz do zobaczenia:)
 
bryska 5-bardzo dobrze trafiłaś, dziewczyny juz się Toba zajmą:-)Na Stepaside mieszka Aine i Gosia.Zapewne się spotkacie:tak:Ja póki co jade do Polski na dwa tygodnie, ale mieszkam również w pobliżu bo na Sandyford:blink:

Witam drogie Panie i Panią Hop Hooop:-D

Dziewczynki w końcu nadszed czas wypoczynku.Jutro wyjazd.Amelia kochanie oczywiście wiem, że będziecie za mną tęsknić:-D:-D:-D
Powiem Wam tylko tyle, że się całkowicie rozłożyłam.Dobrze, że mam leki z Polki.Wzięłam końską dawkę.Wprawdzie nie wiem jak mój zołądek to przeżył, ale jest znaczna poprawa.

No nic w takim razie urzędujcie sobie tutaj, a ja po powrocie znów zagoszczę.Mam nadzieję, że uda nam się w końcu spotkać.

Ucałowania.
 
dzieki za powitanie dziewczyny chyba juz sie mną zajęły i strasznie sie ciesze:)amelia mój mały za tydzień kończy rok:) widze ze ogólnie juz sie dobrze znacie dajcie i troche czasu i mam nadz ze tez sie z kacprem zadommowimy z wami:)
 
reklama
Rozgość się bryśka, rozgość; ) dobrą kawkę tu podają i o dupie Maryni można pogadać, i o podpiczu-co to jest, pytaj Amelię:D

Olga, ja też będę tęsknić i dobrze o tym wiesz, Yetusiu nasz kochany, forumowy wesołku!! spokojnego lotu i wracaj do nas szybko!!!

Amelia, jak tam moja sałateczka, udała się?:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry