reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

amelia, jak wiesz-już po ptokach:-D nie zajrzałam na forum przed Waszym przyjazdem i miałyście wątpliwą przyjemność oglądania mnie w piżamach:-D
dziewczyny, super spotkanko, ale ja lubię, jak wpadacie!!! cieszę się, że poznałam Justynę, świetna kobitka!!! zapraszam jak najczęściej; )
Dziekuje za mile spedzony czas,pyszny serniczek,nie zapomnij mi przeslac przepisu:tak:Buziole dla wszystkich:-D:-D
 
reklama
Czesc kobietki!
Nie mialam internetu przez tydzien i mnie kawka u Aine ominela !!:crazy: A wczoraj nudzialam sie w domu jak mops. Ech..

Wiesienka jestem zachwycona Twoja córeczką. Ma takie rewelacyjne mądre oczka :-D Mioooodzio! Ucaluj ją od ciotki! :-) A jak Ty sie czujesz? Wszystko ładnie sie goi?

Wiola kochana! Ja sie z Toba konicznie zgadac muszę, bo mnie tez czekają przygotowania do ślubu!! :-D Norbert postawił mnie troche przed faktem dokonamym jak bylismy w ambasadzie po paszport dla Frania, ale jakos mnie to strasznie cieszy ze "WYCHODZĘ ZA MĄŻ!" :-D:-D

Gosia jestem w Dublinie do konca miesiaca, wiec w kazdej chwili jestem gotowa na spacerowanie i kawkowanie :tak::tak:

Emwu jak sie czujesz? Nie moge sie doczekać juz Twojego Bąbelka. Bedzie kolejna pięknota forumowa :-).. mniam!

Keisha! Koniec Twojej samotnosci!!:-) Ja tez jestem z The Gallops- konkretnie Glencairn Grove. Jak sie Twoja ulica nazywa? Moze sie okazac ze mieszkasz tuz obok? ;-)

To ja sie zmywam!
Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobietki!
Nie mialam internetu przez tydzien i mnie kawka u Aine ominela !!:crazy: A wczoraj nudzialam sie w domu jak mops. Ech..

No szkoda Manija, naprawdę szkoda, ale następnym razem Ci nie darujemy; ) Wspominałyśmy nawet o Tobie i wszystkie bardzo chcemy Cię poznać:)

A ja jeszcze nie śpię kobitki, taka sowa ze mnie:-D
 
Laski, ja mam pytanko-czy któraś dziś może dzwoniła do mnie przed południem? Natalka mi telefon zalała kawą i nie mogę odbierać esemesów ani powiadomień, a wyświtliło mi 2 nieodebrane. Teraz wszystkich pytam, kto dzwonił:D
 
witam babeczki po pierszwsze dziekuje aine za goscine i za kaweczke i serniczek,
aine ja niedzwonilam do ciebie,
manija- oki mozemy pogadac o slubie hahaha ja tez sie ciesze ze slubu nic jeszcze niemam do ubioru i wiazanki tez nie mam tylko fryzjera zalatwionego i pania na paznokcie,noi restauracje tajska
ale pogoda do dupy przez 3 dni glowa mnie boli
 
czesc dziewczyny,
ja od wczoraj jestem zalamana:wściekła/y::no::eek:, zadzwonilismy do eircom-a zapytac kiedy bedziemy podlaczeni a oni ze nie maja zadnego zgloszenia naszego i jesli chcemy moga nam podlaczyc tel. od razu a na internet musimy nadal czekac do 10 dni- ja sie wykoncze przez tych tumanow, jak mozna nie miec zgloszenia gdzie ktos przeciez bral wszystkie dane,pytali jaka opcje wybieramy- masakra, :szok:
Manija - jesli chodzi o mnie to czuje sie dobrze, brzuch mnie troche boli, ale juz lepiej. Joasia jest kochana slicznie spi i jje, rosnie jak na drozdzach.:-)
 
Wiesienka my wlasnie zrezygnowalismy z eircom przez ten balagan u nich. Poza tym kasuja strasznie duzo za internet, ktory jest chyba najslabszy w Irlandii! Mielismy opcje na 3 Mb, ale za kazdym razem gdy robilam speed test wychodzilo niecale 1 Mb!! Toż to kpina!
Dlatego zmienilismy na UPC, instalator byl juz po 3 dniach (ale w sumie zajelo to tydzien, bo nikt mi nie powiedzial, ze potrzebuje zgode na pismie od landlorda na wywiercenie dziurki w scianie :eek:). Placimy teraz polowe mniej niz w eircom i mamy internet 10Mb!:-)
No, zrobilam im tu lekka reklame, ale poki co jestem baardzo zadowolona z tej zmiany.

Wiola a powiedz gdzie szukasz kreacji na slub? I planujesz sukienke czy jakis kostiumik? A w jakim kolorze?:-)
Ja kompletnie nie mam pojecia jak sie za to zabrac, a chcialabym zeby bylo ladnie ;-). Bede szalec ostro jak juz sie zdecydujemy na koscielny. To dopiero bedzie cyrk :-D
 
reklama
manija-ja niewiem sama napoczatku chcialam jakies spodnium,czyli marynareczke i spodnie,ale teraz chyba jakas sukienke niewiem gdzie mam jej szukac widzialam ladne w sklepie drogim JANELOWE COS TAM,,za 200e ale nawet niewiem czy byl rozmiar sni mi sie ta sukienka byla koloru kremowo w zlote nici chyba z czarnymi ramiaczkami
zupelnie niemam pojecia gdzie kupie sobie i co na ten slub
 
Do góry