reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

aine- jesli niebedziesz miala tego stroju to mozna go kupic w sklepie po 2 e ,{w zeszlym roku byly!}
gabi-masz racje jajko z niespodzianka obowiazkowo musi byc
sandrula- przykro mi z powodu dzieciaczkow,bidulki,Moja amelcia od 2 tyg ma katarek przywieziony z PL,a moj Kuba zapalenie chyba oskrzeli ma juz tydzien kaszle goraczka,noi teraz wziol sam jakis antybiotyk moze mu wkoncu przejdzie,dobrze ze kolezanka zpolski nam grypexy przyslala,bo ja zamiast zakupic cos w pl aptece na grype to kupilam stoperki do uszu...!!myslaca mama
olga- policzymy skladniki na pierogi i ci powiem cene hahahah
mama chetna na robienie pierozkow,i mowi ze jak zwykle wyda to co zarobi w penysie i na amelie,juz lazi po tych sklepach i sobie oglada z pusta torebka hahahah
oki buziaki i pozdrowienia,
emwu-jest tam cos ciekawego w twoim sklepie dla berty ?

ATAK wogole to 2 panie sie odezwaly do mnie z opieka nad dzieckiem i spac niemoge bo mi sie sni i le to ja juz niby bym zarabiala hahahaha
 
reklama
Dziewczynki - witam witam
Mikolajki u Gabi to super pomysl.
Jestem ZA
Identyczne komunistyczne paczki tez mi pasuja ale dopiero za rok.:)
Tyle.... ze jednamoglaby byc troszeczke inna jesli to nei klopot.
Jesli moglabym prosic banana albo jabluszko zamiast mandarynki
jajko z neispodzianka moze w sumie byc jako jeden zakazany smakolyk.
Poza tym chrupki kukurydziane albo honey loops :)
Niestety czekoldowy grzsiek, haribo i mandarynki dla Maxa chyba nie przypasuja a dac mu paczke i nie pozwolic skosztowac to nie bardzo.Lepiej juz nei dac wcale:(

Jesli chodzi o termin to mi obojetnie byleby nie niedziela bo ja pracuje calusienka :(.

Co myslicie o 11tym skoro 4 nie pasuje Wioli?
 
mi 11 pasuje tyle, ze nie wiem o ktorej godzinie bo zdecydowalismy sie ochrzcic hanke i to wlasnie bedzie 11 tyle ze nie znamy jeszcze godziny:sorry2::dry: ma do nas ktos zadzwonic i chciałam zapytac czy moze sie dołączyc jeszcze jedna mamuska z synkiem , ktora byla baaaaaaaaaaaaaaardzo chetna:tak: i czy ja dobrze rozumiem ,ze tutaj ustalimy liste rzeczy ktore maja sie znalezc w paczce i same je zrobimy tak?:sorry2: bo tak chyba byloby najlepiej:blink: tylko jesli tak to musimy dokłądnie ustalic co bedzie zeby nie bylo wpadki tak mysle:sorry2: no i koniecznie nasza wspaniała ania musi cyknąć fotke kazdemu dzieciaczkowi na kolanach mikołaja:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oczywiscie mi pasuje 11tego,tak Anula poprosimy zdjecie koniecznie z paczuszka.Ja mysle ze paczki jak zrobimy same to moga byc inne ,w co to wlozymy /?kazdy bedzie mial inne opakowania czy cus?
ja preferuje : jajko z niespodzianka,lizaki,chrupki,(jakies haha np.flipsy),czekolada wedla np.,nadziewana albo zwykla,brzoskwinie w puszce,mandarynka,zabawka jakas za 2 e hahaha ,lala moja lubi barbie,nawet taka za 2 e ,z reszta niewiem ustalcie co ijak ,
 
dziewczyny ja mysle ze chyba lepiej postarac sie zrobic te paczki chociaz troche zblizone do siebie tym co zawieraja jesli nie takie same dokladnie:sorry2: bo wiadomo jakie są dzieci potem bedzie ryk bo beda chcialy cos co ma ktos inny:sorry2:oczywiscie zabawka drobiazg wiadomo ze kazdy inny:sorry2: moze postaramy sie stworzyc liste slodyczy ktora zapakujemy do paczki:tak: a na opakowanie proponuje torebki na prezenty papierowe:tak: najfajnieszy bylby celofan i wstazka ale nie wiem czy takie cos kazda z nas znajdzie:sorry2:
 
sandrulinska- masz racje tez tak myslalam o celofanie,ale niewiem czy dostaniemy taki ,to juz lepiej jakas papierowa torbe np.duzo jest czerwonych z mikolajem ,
a powiedzcie moze umowmy sie ze kazda cos przyniesie do jedzenia dla nas np?
ja moge zrobic jakies tiramisu dukanowskie,lub placuszki dietetyczne?!,
to jak stworzymy ta liste slodyczy?
 
wiola dobra mysl:tak: ja moge przygotowac salatke:tak: jak kazda cos przyniesie to popękamy tam!:-D dobra to ja postuluje o :
jajko niespodzianke
żelki
milky waya
soczek
owoc
i niespodzianka w postaci zabaweczki:tak:
dziewczyny dopisujcie swoje propozycje !:tak:
 
reklama
Laski, mnie naprawdę wsio ryba, co w tych paczkach będzie,dostosuję się:) najwazniejsze, zeby dzieciaki mialy dobrą zabawę.moze jakies tańce przy dziecięcych przebojach im zrobimy, co? nie wiem, tak tylko głośno myślę.Rafał powiedzial, ze spokojnie za Mikołaja moze robic, bo warunki ma , czyli brzuch:-D
 
Do góry