reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Cześć dziwuszki ja równiez sie melduję :-)
Wprawdzie wrócilismy z Pl tydzień temu, ale dopiero teraz sie ogarnęłam ze wszystkim.

Co do Mikołajek to jestem jak najbardziej za i na wszystko sie zgadzam.
Co do terminu wprawdzie nie mam grafiky jeszcze na gfrudzzień, ale mam nadzijee, ze się dostosuję :tak:

Wiolu ja sie pisze na pierogi tylko podaj szczegóły bo już nie pamiętam, a były przepysznew tamtym roku!!!!

Dziewczynki jeszcze chcaiałam sie ogłosić na ramach naszego forum.Jesli nie Wy same to może macie znajomych, którzy byliby zaintyeresowani.Poszłam w ślady mamy Wioli i robię ciasta na święta.Te,które byłyby zainteresowane lub chcą poznać smak będzie to możliwe na Mikołajkach :-)

Szczegóły:

Można zamówić dwa rodzaje ciast:

Keks bananowy z kawałkami czekolady i orzechami.
Jest to ciasto jak sama nazwa wskazuje keksowe w środku z kawakami bananów, gorzkiej czekolady i orzechami włoskimi.Na wierzchu znajduje się polewa czekoladowa.Ciasto jest w kształcie foremki, z której wychodzi około 10 kawałków.
Dodatkowa informacja to to, że mozna je dość długo przechowywać.

Tort marchewkowy z odrobiną dżemu malinowego w polecie czekoladowej z migdałami(opcjonalnie przełożony delikatnym kremem śmietankowym zrobionym ze śmietany i serka mascarpone)
Jest to przepyszny torcik zaskakujacy swą lekkością.Środek wypełniają migdały(opcjonalnie delikatny krem), a wierzch dżem malinowy, który przełamuje słodycz polewy delikatnym, kwaskowatym smakiem. Forma tortowa na około 8 osób.


Koszt 12 euro za każde z ciast (chyba, że torcik marchewkowy ma być przełożony kremem to koszt wzrasta o 2 euro)

Przy zamówieniu dwóch tych samych lub różnych ciast 15% zniżki.


Zamówienia do 19 grudnia.Dziewczynki jeszcze jedno opłata również najpóźniej do 19 grudnia bo jeśli ktoś sie rozmyśli w między czasie to my mimo dużych możliwosci tego nie przejemy :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hej!:sorry2:
za mikołajkami u garbrysi jestem jak najbardziej za!:tak: ale powiedzcie mi jak my sie zorganizujemy zeby zrobic dzuieciom takie same paczki?:sorry2:
u nas lipa totalna :-( przyjaciele z polski wraz z wizytą przywiezli nam okropnego wirusa:angry: i moje dzieciaki od srody na na antybiotykach męczą sie z zapalniem uszu, katarem , kaszlem suchym i gorączką, a wcześniej jeszcze ropa z oczu im leciała ciurkiem prawie:-( strasznie mi ich zal robie co moge zeby im ulzyc najgorszy ten kaszel suchy:no: juz kilka nocek czuje sie jakbym miala noworodka bo wogole nie spimy w nocy z powodu dzieciakow:sorry2: masakra jakas:sorry2: moje dzieci nigdy nie kaszlaly a teraz szok:angry: no dobra tp tyle pozalilam sie i spadam:sorry2:
 
jejku sandra współczuje strasznie z powodu choroby dzieciaków.wiem jak to jest bo mój mały tez skończył niedawno antybiotyki i znów sie tydzień męczy z kaszlem katarem i bolącym uchem,oczywiście noce też do przespanych nie należą;/
Jeśli chodzi o mikołajki to jek widze wszystkim pasuje u mnie(wkońcu:)).Więc ja organizuje lokum,wystrój ale pana Mikołaja to ja raczej nie załatwie wiec jakby którejś mąż był chętny to piszcie.A co do terminu to same ustalcie.ja mam weekendy zawsze wolne.
 
Hej!:-)

Jesli chodzi o date Mikolajek to ja postaram sie dopasowac!:tak: Tak wiec pracujace dziewczyny piszcie kiedy Wam pasuje.:tak:
Gabi-jestes wielka! Fajnie, ze udostepniasz Nam lokum!
olga-wow,;-) juz sie nie moge doczekac degustacji! Mniam!:-p:-p
Sandra-o cholerka!:-( Przykro mi z powodu dzieciaczkow, :-:)-:)-(bidulki! Zycze im duuuuuzo zdrowka! A Wam duzo sily!


A jesli chodzi o Mikolaja to gdyby zaden z Panow nie zdecydowal by sie nim zostac to mozemy wynajac na godzine lub dwie pewnie w PL gazecie beda sie oglaszac.
Co myslicie?

A co do paczek to ja proponuje
-gumy mumba
-kinder suprice
-zelki haribo
-lizaki
-cukierki
-mandarynki
-drobna zabawka

piszcie co jeszcze!
 
renni, ja myslalam raczej o takich typowo polskich paczkach, jakies grześki, czekoladki wedla, pomarancza, mandarynki...no ale w sumie mi wszystko jedno;)
 
aine-rozumiem, mnie tez jest wszystko jedno, podalam tylko moja propozycje.
A co reszta mysli? Co chcecie aby sie znalazlo w paczkach?
 
hejka babeczki, ja ostatnio przybita ale juz jest lepiej, firma P nie bedzie zamknieta, dzis w koncu podjeli decyzje uf..........
W sobote pojechalismy do sklepow szukac butow a w centrum spotkaliśmy pania prezydent Irlandii.:szok: Ja mowie do P ze to ona a ten nie bo nie ma ochrony,az tu nagle pojawia sie dwojka tajniakow. Asia oczywiscie biegala i krzyczala na dekoracje swiateczna. W koncu podeszla do Mary( pani prezydent) i zabrala jej buta ktory lezal. Ja w szoku a ona zaczela sie smiac ze jakis maly krasnoludek z kucykami ukradl jej buta. :-D:-D:-D:-D:-D Smiechu az Ci ochroniarze sie usmiechneli a przeciez oni zawsze tacy powazni:-pPotem życzyła nam wesołych świat - bardzo mila i sympatyczna:tak::tak::tak:
co do terminu to moze 11 -12? a w paczkach to na pewno mandarynki to byl rarytas. Mysle ze najwiekszy problem moze byc ze strojem bo w wypozyczalni nie ma!!!! ale popytam moze uda sie cos z Pl sprowadzic
 
reklama
Gosia, ale historia z tą panią prezydent, Asia swoim urokiem po prostu podbija wszystkich, nawet głowy państwa:D
a aaa wiecie co, ja mam gdzieś w graciarniku stroj Mikołaja, taki za kilka euro, jeszcze w Limerick kupowany-tylko muszę poszperac, mam nadzieję, że go nie wywaliłam:sorry2: Tylko coś chętnego do przebieranek nie ma, namawiam mojego Rafała, ale jeszcze się waha;-)
 
Do góry