reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
ja jestem za.jednakowe prezenty bardzo mile widziane.moge udostępnić lokum bo mam dość duze mieszkanie.wynajmowanie sali (jak było kiedyś w planach)dla mnie jest niepotrzebnym problemem i wydatkiem.ale to moje zdanie:)
 
Uwazam, ze Bryska ma rację z tym wynajmowaniem:) skoro proponuje lokum, to czemu nie:D u mnie sie ostatnio cala ekipa zmiescila, a nie mam wielkiego mieszkania:) no laski, wypowiedzcie sie:)
 
No tez jestem za mikolajkami u Gabi.Moze jej brat,by za Mikolaja robil??Co Gabi,chyba nawet jest po szkole aktorskiej??Wiola jak juz pisalam na NK cudne zdjecia,a Amelka aniolek.A poza tym po ile pierogi??I z czym??Bo byly przepyszne,mniam,mniam....Wiesienka wyslalam Ci maila o tej bramce-dostalas??Spotkalam dzis manije u mnie w pracy,pracuje tylko do konca roku,apoem mysli o jakims pol etatu.Ale wiucha,co??Paskudna pogoda,brrrr,A przypominam o avonie katalog 18 Avon - cosmetics, beauty, make-up, skincare, fragrance, work from home i oriflame katalog 13 www.oriflame.ie Spadam usypiac mlodego,pa....
 
Witam laski!!!:-)

wiola-super zdjecia!!!:tak: Amelcia wygladala przeslicznie, no i mamusia tez fajowo wyszla.:tak:
aine-dobrze, ze odgrzalas temat Mikolajek!!!:happy2:
Bryska-extra propozycja!:tak::tak::tak::tak::tak:
Jesli chodzi o paczki to jestem za!
 
Dziewczeta!
My tez jestesmy za Mokalajkami!
Tylko ja najpierw musze znac termin, zeby sie jakos w pracy ustawic. Obojetne gdzie i u kogo!:-)
Musze mojego syna zabrac do dzieci bo juz postrachem osiedla jest tak wszystkie dzieci goni i bawic sie chce z kazdym:-D

A paczka "a la komuna" to super pomysl. Nie pogniewalabym sie jakbym sama taka dostala :-D hihi
 
reklama
a termin najbliżej 6/12 weekend to 4 lub 5/12, mnie obojetnie, a inne dziewczyny pracujace? tylko moze byc problem ze strojem, kumpela z pracy pytala czy moga dolaczyc i jeszcze jedna tez, moze uda sie jej zalatwic taki stroj z PL,
 
Do góry