reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Hej:-)
Dziewczyny to zeby nie przeciagac z tymi paczkami oto lista naszych wszystkich propozycji, mam nadzieje, ze niczego nie pominelam.

-jajo niespodzianka
-zelki
-milky way
-grzesiek
-soczek
-banan, pomarancza,mandarynka,jablko
-lizak
-honey loops
-chrupki flipsy
-czekolada wedla
-brzoskwinie w puszce
-zabawka

Troche duzo tego wyszlo,;-) ale to w koncu Mikolajki,:-D co myslicie kupujemy to wszystko czy z czegos rezygnujemy?

aine-super pomysl z tymi tancami!
amelia-ja moge zrobic salatke:tak::-p
 
reklama
ja oczywiście też cos zrobię, upieke, tylko nie wiem co...A co do paczek-o Matko Bosko, po co te brzoskwinie w puszcze, Wiola, kobito!:D
 
Dziewczynki ja równiez się dostosuję.

Ania pi.....ko:-D ja już piekę dwa ciasta. Pisałam o tym we wcześniejszym poście:-p
Chyba, że upiekę tylko jedno.

Dziewczynki my jutro mamy pierwsza wywiadówkę:-D:-D:-D
 
witam dzieki dziewczyny z ty pomysłem że kazda coś przyniesie bo bałam sie że tyle was nie wyżywie:) heheh ja też oczywiście coś przygotuje.a co do paczek to chyba nie muszą być takie wielkie bo nasze dzieciaki są jeszcze małe wiec nie ma co przesadzać.ja proponuje jajo niespodzianka,mała paczuszka jakiś chrupek,soczek,owoc(mandarynka,banan)i jakiś wafelek.moim zdaniem wystarczy bo dzieciaki i tak nic z tego wiedzieć nie będą a prezenty to każda pewnie w domu jakiś sprezentuje dzieciaczkowi.
 
OOO odezwała sie ta, która wcale piec nie umie:-D:-D:-D Wszystko co jałam u Ciebie było zawsze obłędne, już nie wspomnę o serniku jak marzenie...ale jeśli robisz sałatkę to ja zrobię te ciasta :-)

Bryska Kochanie my i tak jestesmy już wdzięczne za lokum więc o pozostałe rzeczy się nie martw!
 
Ostatnia edycja:
aine- pipo chcialas za komuny paczki to mi sie przypomnialo ze wujek kiedys przynosil cos w puszce ,i moze to byly brzoskiwnie haha ,ale dobrze niemusza byc
ja jeszcze dodam ze zelki bardzo chetnie moja amelia zje wiec dodamy do tych paczek i lizak
olga- to jedzcie sobie te ciasta wspaniale ja niemoge!!wiec zrobie swoje tiramisu .i moge kupic cole light jak chcecie
 
to i ja napisze, my nie dajemy Asi zadnych słodyczy ,ale jajko niespodzianka jest ok, co do reszty to ja sie zgadzam,
aine - super ze Mikolaj juz jest
a mam pytanie czy ewentualnie mogalbym przyprowadzic dwie kolezanki z takimi chlopcami 2 i 1.5 roku,
 
reklama
No a ja mam taka propozycje.
Skoro kazda zna swoje dziecko najlepiej i kazda ma wlasne preferencje co do paczki to niech kazda zrobi wedle uznania ale trzymajac sie takich zasad.

Paczka nie wieksza niz format A4.
Najlepiej przezroczysta.
Czerwona kokarda obowiazkowo.
W srodku:
1) owoc (wedle zmaku i mozliwosci dziecka)
2) jajko niespodzianka (kazda sie zgodzila)
3) cos slodkiego (baton lub cos podobnego)
4) cos chrupkiego (ja stawiam na organiczne chrupki kukurydziane w malej paczuszce)
5) soczek malutki z kartonika
6) zabawka nie wieksza niz ok.15 cm

Nie moze byc wiecej ani mniej :).
Wszystko kolorowe obowiazkowo.

Co Wy na to?

Ja tez cos przyniose do jedzenia ale jeszcze nei wiem co. Pomysle.
 
Do góry