reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Gosiu, najsmieszniejsze jest to, że dostalam gratulacje na gg od mojej kolezanki, ktora przeczytala moj post na naszym forum:DDDDDDDDDDD lejeęęęęęęęę :D
 
reklama
hehe tez sie dałam nabrać i w momencie sie wkurzyłąm ze nic nie powiedziałaś o ciązy np.wczoraj:) dopiero jak doszło do mnie to sie zorientowałam ze to nie do końca prawda bo przecież ja Spara przejęłam a nie Dunnsa;/
 
Aine, pierwsza linijka Twojego posta mnie postawila na nogi i pomyslalam, ze faktycznie wiele sie wydarzylo od kiedy zniknelam :zawstydzona/y: a tu klops :-D.
Z drugiej strony byloby milo miec kolejnego dzidziusia w okolicy :-).

I wogole niezle mnie ubawilas tym postem :D
 
Ostatnia edycja:
zaraz zaraz,ja niespodziewam sie dwojki tylko piatki dzieciaczkow
super
wrocilismy dzis z poski dziewczyny mam babcie wiec moge szalec
pierogi serwujemy
noi opieka nad dzieckiem dla mojej mamy chetnie
 
witam,dziewczyny co tak cichutko na forum,od czasu do czasu ktos napisze,pracujecie chyba co ?
Mam mame swoja wiec,mam troche luzu,bo rozpieszcza amelie,i moge sie wyspac albo posiedziec .
Pozatym pogoda do bani ,niemozna isc na spacer
kiedy jakies spotkanko?
Jutro skopiuje zdjecia z chrzcin i wstawie .
 
zdjecia z chrztu4.jpgamelcia lezy.jpgzdjecia z chrztu 8.jpgzdjecia z chrztu 6.jpgja z angelika.jpgzdjecia z chrztu3.jpgzdjecia z chrztu.jpgamelcia 2.jpgamelcia z sistrami 2.jpgzdjecia z chrztu7.jpgzdjecia z chrztu4.jpgamelcia lezy.jpgzdjecia z chrztu 8.jpgzdjecia z chrztu 6.jpgja z angelika.jpgzdjecia z chrztu3.jpgzdjecia z chrztu.jpgamelcia 2.jpgamelcia z sistrami 2.jpgzdjecia z chrztu7.jpgwitam,przesylam wam zdjecia z chrzcin
 
reklama
dziewczyny, wlasnie Olga mi przypomniala-sluchajcie, co z Mikołajkami? robimy? co Wy na to, zeby dzieciakom zrobic takie typowe paczki, jakie my dostawalysmy za komuny?:D wiecie, w kazdej paczce to samo, pomarancze, czekolada, cukierki, jakas drobna zabawka...No i w ogole czy to jeszcze aktualne?
 
Do góry