reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Fajnie, że miejsce Wam pasuje.
Myslę, że powinnyśmy sie spotkać we Fridaysie w centrum.Tak będzie chyba dla wszystkich najprościej.Mysle, ze znajdziecie go bez większych problemów.Znajduje się przy St.Stephen's Green.Dokładnie na przeciew przystanku luasa.
Dziewczyny z tego co policzyłysmy z Anią będzie około 10 osób.Taki tez stolik chcę zarezerwować.
Wstepnie chcę zarezerwować stolik w części gdzie się pije i je.Bo jest też część z samymi drinkami, ale myslę, że na jakieś jedzonko tez sie skusimy.
Co Wy na to?

A co z reszta mamusiek, które przepadły tak jak i ja.No, ale ja się poprawiłam:-D i juz tu jestem:-D Yeti powrócił:-D

Szkoda, ze tez nie wszystkie mamusie moga, jedna się obija w Polsce druga musi zostac z dzieciaczkiem bo mężus w pracy itd.Szkoda....ale mysle nic straconego bo nastepnym razem musimy zrobic spotkanie szczególnie pod katem mamusiek, które w sobote nie dadzą rady.Myslę, ze ustalimy jakis wspólny termin i wtedy to chyba całego Fridaysa wynajmiemy:szok::-D:-D:-D

Ucałowania.
 
Ostatnia edycja:
Olga, jak będziesz dzwonić i rezerwować stolik zapytaj czy wciąż mają promocyjne ceny na drinki (te z alkoholem:tak:), dawno temu była super oferta (ale ważna tylko w jakimś tam godzinach:sorry2:) ale nie wiem czy wciąż jeszcze jest aktualna....

Będzie mi strasznie miło jak przy jakimś tam spotkaniu uwzględnicie moją skromną osobę :sorry2::tak: nieważne czy to będzie wyjście do pubu czy spotkanie w parku :tak:

Czytam Was kochane, staram się regularnie, jednak ciężko mi się wbić z jakimiś słowami :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
barmanka, jak to się ciężko wbić, przeciez az tak duzo nie piszemy, zerknij na moj zaprzyjazniony wątek mamy z Limerick, to dopiero gaduły:d kochane gaduły:D
barmanka, dopiero zauwazylam-Ty jesteś moderatorem!!!! o jaa!!
 
ojjj, ja dzis chyba sama ze sobą gadam:D

laski mam pytanie-znacie moze w okolicy albo dalszej okolicy jakies fajne lumpexy?????// basrdzo będę wdzieczna, muszę polazic!!!
 
barmanka, jak to się ciężko wbić, przeciez az tak duzo nie piszemy, zerknij na moj zaprzyjazniony wątek mamy z Limerick, to dopiero gaduły:d kochane gaduły:D
barmanka, dopiero zauwazylam-Ty jesteś moderatorem!!!! o jaa!!
słońce mi z tym wbiciem się w temat to chodziło bardziej o to że wy w sumie albo się umawiacie na spotkanie albo komentujecie spotkanie :sorry: no a ja w tym temacie nie miałam jak sie wypowiedzieć ;-):tak:


laski mam pytanie-znacie moze w okolicy albo dalszej okolicy jakies fajne lumpexy?????// basrdzo będę wdzieczna, muszę polazic!!!
a to chcesz dla siebie czy dla dziecka?
jak dla siebie to nie pomogę :-( bo nie wiem....
jak dla dziecka to na Rathmines sa 2 w sumie dość blisko siebie. A w centrum kojarze 3 położone przy George St (po tej samej stronie gdzie jest pub The George, no wiesz dla gejów i lesbijek ;-):tak:)
 
hej Moniczka, dzięki za adresy:) chodzilo mi raczej o takie fatałaszki do zdjęć:D kawałek atłasowej tkaniny, jakies bajery:D ale poszperam i w tych, dzięki!
hhahahahaa, a skad masz pewnosc, ze wiem, gdzie pub dla gejow i lesbijek?:D usmialam się:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Wszyscy wiedza gdzie ten pub jest :) Ja tez hi hi hi.

Ja jestem na watku mam grudniowek - mamy w tej chwili w watku glownym 53000 odpowiedzi. Do tego sa 2 strony podwatkow :).
Wiec faktycznie nasz watek - mam z sandyford to taki troche ZOMBI - na pol martwy :)
 
Monia, no wlasnie wchodze kiedyś na nasze forum i po prawej widzę nowo założone wątki, patrzę...a tam emwu nawołuje do zlotu grudniowek!:D nawet sobie weszlam na Wasze forum na chwilę, oj gwarno tam:D
 
reklama
Do góry