reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Ciao Laseczki!:-)
Ja tez sie pisze na sobotni babski wieczor!;-):tak::tak:Moj J juz poinformowany, ze z Wami wychodze.
Super!Bardzo sie ciesze!:happy2:
Tylko ja niestety przy soczku zabaluje, bo jak wiecie mam kawalek do Dublina i bede autkiem.
 
a to przy soczku tez mozna?bo ja z tych niepijących..ale tylko do świąt :D wiec moze tez sie skusze..gdzie sie spotykacie dziewczyny?
 
Wiolaaaaaaa!! przoeczylam Twoj post, jak to sie stalo:baffled: piczko, no jasne, czekamy na Ciebie!!!
Gabrysiu, no wlasnie jeszcze nieustalone miejsce:D dziewczyny, no to gdzie? Cafe en Seine????
 
Mysle ,ze nie ma co kombinowac i to miesce trza zaakceptowac.
Obawiam sie tylko ze w sobote moze tam byc lekko ciasno.
O ktorej godzinie???


Szybko szybko konkretnie zanim nam sie temat rozejdzie :). Juz sie wtorek konczy :)
 
reklama
Do góry